قوانین دادگاه سابق افسر ثبت نام باید به عنوان مجرم جنسی

لدگر | No comments

جکسون می سی سی پی در دیوان عالی کشور تصمیم گیری است که اجازه یک افسر سابق پلیس به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از او به اتهام داشتن رابطه جنسی با یک زن در مشروط شدن تحت دولت نظارت.

جاستین Codey Herrington محکوم شد در ماه اوت سال 2016 از داشتن یک رضایت طرفین رابطه جنسی با یک probationer زیر می سی سی پی بخش از اصلاحات نظارت حالی که او در کلمبیا افسر پلیس WDAM-تلویزیون گزارش شده است.

قبلی: گزارش سابق کلمبیا افسر به جرم رابطه جنسی با زندانی

او استعفا داد و از این گروه در ماه جولای سال 2014 و بعد از آن محکوم به پنج سال زندان و دو سال به خدمت می کنند.

Herrington دستور داده شد برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از این که یک فرد تحت “نظارت تادیبی” اما او بعد از ثبت یک حرکت به رها کردن ثبت نام نیاز با این استدلال که زن بود و نه زندانی.

یک دادگاه اعطا حرکت در دسامبر سال 2018 است.

می سی سی پی و وزارت امنیت عمومی به دادگاه تجدید نظر به حرکت در ژانویه 2019 بیان شد یک مجرم تحت قانون دولت بدون در نظر گرفتن whethershe بود زندانی و یا تحت مشروط.

این آژانس همچنین استدلال کرد که کسانی که در یک وضعیت مشابه به عنوان زن حق دارند هشدار داده می شود در مورد Herrington از طریق ثبت نام.

دادگاه عالی طرفه با آژانس پنج شنبه و معکوس تصمیم. Herrington باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. این معلوم نیست که آیا او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر از طرف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>