قوانین دادگاه ‘ایستاده خود زمین’ امر در پورت سنت جان را در مورد معاون تیراندازی

فلوریدا تودی | No comments

با استناد به ‘ایستاده خود زمین,’ قانون پنجم دادگاه تجدید نظر را رد کرد دیرینه اتهامات عنوان شده علیه یک پورت سنت جان مرد متهم به تیراندازی Brevard County Sheriff معاون طول botched بازداشت در مقابل خانه اش در سال 2015.

این تصمیم صادر شده و روز شنبه به پایان می رسد دادستان از جان DeRossett 60 و در تلاش عمد و قتل درجه اول یک مامور اجرای قانون در حالی که تخلیه اسلحه گرم. DeRossett صرف نزدیک به پنج سال در زندان شهرستان بروارد پیچیده در Sharpes به عنوان او در انتظار محاکمه. او این امکان را داد که در اوراق قرضه خود را در ماه مارس است.

“استیناف تصمیم گیری بهتر است از یک هیئت منصفه تبرئه. تبرئه تنها به معنی ” گناه نیست.’ این دستور به این معنی است که جان بی گناه است که اقدامات خود را توجیه شده بودند و او هرگز باید دستگیر شده اند در وهله اول. آن را در مجموع دفاع گفت:” DeRossett اورلاندو مبتنی بر وکیل مایکل Panella.

, ” . . . عالیه. خدا را شکر. با تشکر از عیسی مسیح است. با تشکر از همه با تشکر از شما. شما فقط نمی دانم چگونه آن را احساس می کند, شما می دانید ؟ من در تلاش برای نگه داشتن بغض پشت” DeRossett گفت: در بیانیه صادر شده به فلوریدا امروز.

فلوریدا امروز رسیده به Brevard County Sheriff Wayne Ivey نظر اما هیچ اظهارات منتشر شده است.

دادگاه استیناف یافت که DeRossett — که وکیل استدلال کرد که او نمی دانست او شلیک نمایندگان — عنوان شد برای محافظت از خانه خود را در برابر آنچه که او فکر یک تهدید بود.

دادستان و Brevard County Sheriff این محققان گفت: DeRossett باز آتش در نمایندگان انجام دستگیری خواهر زاده خود را در فحشا شارژ.

بیشتر: قاضی را انکار می کند DeRossett حرکت برای ایمنی در مورد تیراندازی معاون

بیشتر: ایستاده خود زمین ایمنی انکار لغو 2015 در بروارد معاون تیراندازی مورد

DeRossett را وکیل استدلال کرد که او نمی دانست که این افراد مقابله با خواهر زاده خود را که شب و بود که او در پاسخ به فریاد برای کمک در درب جلو.

تیراندازی در گرفت و معاون کیسی اسمیت به ضرب گلوله کشته شد در پایین شکم. او بهبود از صدمات است. هر دو الیس — یک محکوم, فاحشه, شناخته شده به عنوان ‘وحشی’ — و DeRossett سپس یک گارد امنیتی در پورت Canveral دچار جزئی گلوله صدمات گزارش ها نشان می دهد.

دادستانی با صدور بیانیه ای گفت که در آن احترام به تصمیم دادگاه است اما مخالفت با این نتیجه.

“ما اجرای قانون و افسران خود را در معرض خطر زندگی روزانه برای محافظت از جامعه ما است. این حکم می افزاید: به این خطر با گسترش حفاظت به کسانی که به نوبه خود چشم خود را به فعالیت های جنایی و حتی در داخل خانه خود را.”

تیراندازی صورت گرفت به عنوان کلانتر, بررسی, گزارش, فحشا در خانه مریم الیس DeRossett, 47 مشترک با دایی DeRossett.

J. D. تازد است عدالت کیفری/اخبار خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با تازد در 321-917-4641 یا [email protected] توییتر: @JDGallop. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>