COVID-19: Brevard کمیسیون OK 70-تیم بیس بال جوانان در مسابقات Viera پیچیده

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County کمیسیون می گوید از آن زمان به بازی توپ دوباره در USSSA Space Coast پیچیده در Viera — با شروع این هفته با 70-تیم جوانان در مسابقات بیس بال.

کمیسیون در این هفته به اتفاق آرا مجاز Viera مبتنی بر ایالات متحده تخصصی ورزشی در انجمن برای از سرگیری مسابقات بازی در این مجموعه.

شهرستان کمیسر کورت اسمیت که منطقه شامل Viera ساخته شده این درخواست در جلسه روز سه شنبه کمیسیون جلسه فقط پس از فلوریدا ایالت دبی میفیلد کردم کلمه از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ دفتر که در شهرستان می تواند چنین عملی را بدون دولت درگیر.

بیشتر: تقسیم County کمیسیون به ورزشگاه مستاجر USSSA زمان بیشتری برای پاسخگویی به اتاق هتل, اجاره, هدف

و: Viera-بر اساس USSSA غرور ترک از نرم افزار لیگ سافتبال (persian)

آخر این هفته رویداد می تواند در قرعه کشی 1500 نفر از جمله بازیکنان و مربیان و اعضای خانواده.

USSSA است سازماندهی تعدادی از پادمان برای کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش coronavirus از جمله:

  • اجتماعی دورى از جمله توسط تماشاگران.
  • تمیز کردن مشترک تجهیزات بین استفاده می کند.
  • تغییر کردن بازی توپ های بیشتر.
  • داشتن تنها آنلاین خرید بلیط برای از بین بردن خطوط در ورودی و تبادل پول نقد.
  • محدود داشتن امتیازات مناطق تنها با چند کامیون مواد غذایی و آشامیدنی در ایستگاه های.
  • سرسام آور بازی زمان برای محدود کردن تیم های چند تجمع در یکی از میدان منطقه است.
  • از بین بردن دست دادن و بالا-سپاس بین بازیکنان است.
  • نداشتن یک مراسم اعطای جوایز.
  • ممنوعیت استفاده از کولرهای آبی.
  • ممنوعیت استفاده از دانه های آفتابگردان به دلیل بازیکنان تف آنها را بر روی زمین.

“ما هیجان زده هستیم که برخی از کشورهای ما در حال باز کردن برای ورزش رقابت” USSSA, مدیر ارشد اجرایی دانی DeDonatis گفت: در یک پیام ویدئویی در USSSA را در Facebook صفحه. “در حالی که ما می خواهیم ورزشکاران ما به عقب بر گردیم در این زمینه و قادر به بازی ما می خواهیم برای اطمینان از همه طول می کشد اقدامات احتیاطی لازم برای امن باقی می ماند. ما در حال تشویق اجتماعی فاصله محدود کردن حضور و غیاب و ارائه فاضلاب نیاز دارد اما هنوز هم نیاز به هر دوره از مسابقات در انطباق با دولت و دولت های محلی است.”

اسمیت گفت که او می بیند این رویداد به عنوان یک “کشتی یخ شکن” برای بازگشت بالقوه از دیگر فعالیت های ورزشی در این شهرستان است.

اسمیت گفت که او نیز تحت تاثیر مسائل ایمنی در مقابل اقتصاد از سرگیری مسابقات بازی در USSSA پیچیده زمانی که او تصمیم گرفت به پیشنهاد خود را.

بیشتر: خمیر! ورزشی بازگشت به USSSA Space Coast پیچیده; سافتبال غرور در عرشه

“هیچ یک از ما از دست داده اند چشم از این واقعیت است که اگر ما مراقب این می تواند به دلیل ویروس است و نه دور از هر زمان به زودی.” اسمیت گفت. “و ما نمی خواهیم این برای تبدیل شدن به نیوجرسی یا نیویورک. بنابراین ما در حال رفتن به باید بسیار مراقب باشید. و دانی DeDonatis و سازمان او بسیار آگاه است.”

اسمیت گفت: USSSA مسابقات ارائه بزرگ مالی افزایش به محلی هتل ها, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

و اسمیت گفت که او تا به اعتماد به نفس در USSSA, چرا که آن را در حال حاضر اجرا شده است مسابقات در هفته های اخیر در سه ایالت دیگر — لوئیزیانا میسوری و اوکلاهما — با استفاده از پروتکل های استفاده از آن خواهد شد در Viera.

“این محاکمه و درست است” اسمیت گفت.

اسمیت اشاره کرد در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون که Viera پیچیده است و حتی بهتر مناسب برای اجتماعی فاصله از سالن USSSA استفاده کرده است در سه ایالت به دلیل آن است که زمینه های بیشتر و بزرگتر dugouts اجازه می دهد بازیکن را به گسترش بیشتر.

شهرستان کمیسیون صندلی Bryan Lober گفت که “تا زمانی که آنها به دنبال دستورالعمل های من پشتیبانی از باز کردن هر چیزی.”

اسمیت گفت: یکی از دلایلی که می خواهد کسب و کار مانند USSSA برای از سرگیری عملیات است که او نگران است در مورد تاثیر coronavirus ملی و اقتصاد محلی است.

آیا می دانید؟: آماده به تاریخ در SpaceX خدمه اژدها ناسا فضانوردان لمس کردن در فولاد خوزستان

و: نوک درخت Trek بازگشایی مارس 23 با دستورالعمل های ایمنی

“همانطور که کشور ما در تلاش برای بازگشایی و پیدا کردن خود را جای پای من می دانم که ما باید برای انجام کاری به بازگشت به برخی از حس عادی قبل از ما از دست دادن کشور ما” اسمیت گفت. “چرا که اگر اقتصاد ما همچنان به رفتن در سراشیبی ما هرگز ممکن است بهبود یابند و به من گفت: از افتا آنچه که ما انجام داده ایم به اقتصاد است بیشتر آسیب رساندن به مراتب بیشتر مردم و زندگی از این ویروس تا کنون می تواند.”

با توجه به USSSA وب سایت, فلوریدا, USSSA, سواحل شرق, دولت مسابقات در Viera در روز شنبه و یکشنبه را 70 تیم در هفت بخش مختلف از تیم ها با بازیکنان در سنین 9 و تحت به تیم با بازیکنان در سنین 14 و تحت.

DeDonatis گفت که او انتظار دارد حدود 25 تیم می تواند اقامت در هتل های محلی. دیگران خواهد بود و رفت و آمد در اینجا به دلیل آنها بر اساس و یا در نزدیکی شهرستان Brevard.

در اشاره به برخی از تغییرات ناشی از کوروناویروس همه گیر DeDonatis گفت: “در حالی که ما مشتاق به از سرگیری برخی از حس عادی ما درک چند ماه آینده خواهد بود تعدیل تدریجی برای همه ما است.”

در همه DeDonatis گفت: شش USSSA حوادث در Viera لغو شد به دلیل همه گیر در میان حدود 7,500 USSSA-تحریم بیس بال و سافتبال حوادث که در سراسر کشور برگزار می شود.

این رویداد لغو هزینه USSSA حدود 4.5 میلیون دلار از دست داد درآمد DeDonatis گفت. USSSA سالانه درآمد به طور معمول $22 میلیون به 25 میلیون دلار.

DeDonatis گفت USSSA مجبور شد به کردند 13 از آن 35 کارمندان در ماه مارس, اگر چه آن را به ارمغان آورده است چهار نفر از آنها را در حقوق و دستمزد آن را به عنوان رزومه مسابقات.

در علاوه بر این به فلوریدا, USSSA است سرگیری حوادث در سه ایالت دیگر این آخر هفته — آریزونا تنسی و یوتا.

DeDonatis گفت: پس از آخر این هفته پسران مسابقات بیس بال در Viera وجود خواهد داشت دختران سافتبال بانوان مسابقات وجود دارد آخر هفته آینده با بیش از 50 تیم ثبت شده است.

“ما هیجان زده برای فرصت” برای از سرگیری مسابقات در Viera DeDonatis گفت.

اسمیت گفت: قدردانی از حمایت دیگر شهرستان کمیسیون و همچنین DeSantis و میفیلد در کمک به هموار کردن راه برای از سرگیری USSSA مسابقات.

اسمیت گفت: دفتر خود دریافت کرده است تعدادی از تماس های از تیم های لیگ برتر که مایل به دانستن چگونه آنها می توانند راه اندازی مجدد اگر USSSA انجام است.

“افکار من در آن کاملا ساده” اسمیت گفت. “آنها بدست تایید از فرماندار یا بخشداری کمیسیون. بنابراین از نظر من این رویداد این هفته با USSSA است کشتی یخ شکن. ما باید به جلو حرکت کند با گام های کودک. این USSSA رویداد را به ما بدهد دیدگاه در بسیاری از سطوح. نه تنها آنها را وادار به نمایش گذاشتن تلاش های خود را با خیال راحت به باز کردن درب به, رویدادهای ورزشی, اما از 1500 به 2000 مردمی آمدن به شهر را پر خواهد کرد کسب و کار motel/هتل ها و آنها را به فرصت برای اثبات خود را به عنوان به خوبی.”

اسمیت گفت: اگر USSSA “می توانید این کشش در یک محیط امن و کنترل شده به شیوه ای, پس از آن من فکر می کنم ما باید یک بحث حرکت رو به جلو به دریافت کمی تیم های لیگ برتر آغاز شده و تا بیش از حد. هنگامی که ما دریافت فرماندار و شهرستان کمیسیون در هیئت مدیره ما می توانیم که اتفاق می افتد.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>