COVID-19: Brevard است “به اندازه کافی” هواکش بیمارستان می گویند اما نمی خواهد به اعداد

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

بروارد بيمارستان آماده برای دیدار با نیازهای اگر بخش است ضربه COVID-19 مدیران و پزشکان می گویند. اما جزئیات ثابت کرده اند سخت به آمده است.

به اندازه کافی وجود دارد هواکش و ICU تخت مباشر سلامت و بهداشت اول می گویند اما باید کاهش یافته و به افشای آن دسته از اعداد است. Parrish مرکز پزشکی انجام داد: اگر این حرکت تجهیزات در اطراف و مکان های بیماران در اتاق در حال حاضر تعیین شده به عنوان ICU اتاق می تواند 32 بیماران بدحال که نیاز به کمک تنفس سخنگوی ناتالی فروشندگان گفت.

Parrish مرکز پزشکی تنها یکی از هفت بیمارستان در شهرستان ساخت تعداد کسانی که فقط یک قطعه کوچک از بروارد تصویر. این شهرستان دارای بیش ICU تخت و هواکش — بیمارستان فقط نمی گویند که چگونه بسیاری از.

هواکش بسیار مهم برای صرفه جویی در COVID-19 زندگی بیماران. این ویروس می تواند باعث شدید ریه آسیب بسیاری از بیماران بدحال مکانیکی نیاز به کمک به تنفس است. هواکش فشار تحت فشار هوا از طریق یک وان قرار داده شده در بيماران windpipes و باد ریه ها به عرضه بیماران با اکسیژن است.

ایالات متحده به اندازه کافی ندارد هواکش برای رسیدگی به شیوع اگر آن را در ادامه مسیر خود ، جامعه از مراقبتهای پزشکی برآورد 960,000 ما coronavirus بیماران ممکن است نیاز به قرار دادن بر روی هواکش در برخی از نقطه, هر چند نه لزوما همه در همان زمان. ایالات متحده در حدود 200,000 هواکش در حال حاضر در گردش خون و برخی کاملا قدیمی و بسیاری از در حال حاضر در حال استفاده در جامعه گفت: در یک گزارش.

این کمبود می تواند نیروی بهداشت کارگران به تصمیم گیری های دشوار در مورد کسی که مراقبت می شود. در خط مقدم از ایتالیا شیوع پزشکان مجبور به عمل تریاژ گاهی انکار مراقبت به بيماران سالمند و کسانی که بعید است به زندگی می کنند.

بیشتر: Coronavirus Brevard County روز رسانی: 9 تایید موارد گزارش شده در شهرستان به عنوان اعداد در ادامه به افزایش در سطح ایالت

به سادگی دانستن زمان تعداد تخت ICU و هواکش در دست نیست و به طور کامل نشان می دهد که چگونه آماده بروارد است. بیمارستان می تواند بداهه نوازی در بهداشت و درمان اضطراری مانند زمان همه گیر به عنوان Parrish سخنگوی ناتالی فروشندگان نشان داده و در یک تجزیه و تحلیل بیمارستان با ظرفیت.

Parrish مرکز پزشکی دارای 12 مجوز تخت ICU مجهز به هواکش. اما این بیمارستان از دیگر تجهیزات است که می تواند کمک به بیماران مبتلا به تنفس فروشندگان گفت: مانند بیهوشی ماشین آلات مورد استفاده در اتاق عمل.

“در حالی که این قطعه از تجهیزات ممکن است نمی شود در واقع مجوز ICU اتاق در مواقع اضطراری از آنها استفاده می شود برای حیاتی بیماران است که می تواند قرار داده شده در دیگر به همان اندازه مناسب و مکان های امن برای بحرانی بیماران مانند اتاق عمل” فروشندگان نوشت: در یک ایمیل.

که تجهیزات اضافی به ارمغان می آورد Parrish به آن در مجموع 32 بالقوه تخت ICU.

این به آن معنا نیست بیمارستان می تواند به جای 32 coronavirus موارد به دلیل بیماران را ادامه خواهد داد سقوط بیمار از نامربوط علل و نیاز به مراقبت های ویژه.

در بروارد سلامت بازار هر چند Parrish مرکز پزشکی کوچک است, مسکن تنها 14.4 درصد از شهرستان 1,451 کل مراقبت حاد تخت بیمارستان با توجه به 2018 داده ها از انجمن بهداشت آمریکا.

بیشتر: واقعیت را بررسی کنید: آیا فلوریدا, شهرستان کمیسر پیشنهاد یک ضربه خشک کن و برای درمان بیماری های کروناویروس?

بروارد بزرگترین بیمارستان سیستم بهداشت و درمان است برای اولین بار با 858 مراقبت حاد تخت.

سلامت اولین سخنگو گفت: نظام سلامت “اختصاص داده است ICU تخت” بدون دادن جزئیات. وجود 102 در سال 2018 با توجه به سلامت اولین-حمایت ستون فلوریدا امروز منتشر شده که در آن سال.

سلامت برای اولین بار می تواند به افزایش ظرفیت خود را به صدها نفر از تخت در اورژانس سخنگوی اضافه شده اما نمی خواهد با ارائه یک شماره خاص است. سلامت اول هر دو استاندارد و قابل حمل هواکش, سخنگوی, گفت, دوباره, ارائه جزئیات.

سلامت اول نمی خواهد توضیح دهد که چرا آن را نمی خواهد با ارائه دقیق اعداد فراتر از یک بیانیه اطمینان “ما در حال حاضر به اندازه کافی و استاندارد و قابل حمل یک واحد برای پاسخگویی به نیازهای جامعه ما, اما در بی سابقه ای در سراسر جهان همه گیر ما ادامه خواهد داد برای به دست آوردن بیشتر هواکش ماسک و موارد دیگر.”

مباشر سلامت که در عمل 119-تخت ملبورن مرکز پزشکی منطقه ای و 298-تخت رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای نیز نخواهد انتشار شماره. مباشر را بگویم در بیانیه ای که آن را راه اندازی تلاش برای انبار تجهیزات مانند هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی ماه پیش هنگامی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ایالات متحده است.

در حالی که بسیاری از کسانی که منابع توزیع شده به بیمارستان های محلی بسیاری از آنها برگزار می شود در مکان متمرکز برای توزیع به عنوان مورد نیاز است. مباشر کشور بزرگترین بیمارستان خصوصی با 36 بیمارستان در سراسر ایالات متحده و مالت.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید COVID-19

سلامت کارگران می گویند هر چند که در شهرستان است که به خوبی آماده شده است.

آدم Fier, رئیس جمهور منتخب از Brevard County جامعه پزشکی گفت: Brevard است خوش شانس بوده است تا کنون با تعداد محدودی از COVID-19 موارد و بسیاری از افراد به نظر می رسد به زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“ما در حال آماده سازی با برنامه های پشتیبان, پشتیبان گیری, پنکه, فضا در ICU, تست اضافی. و تمام کسانی که همه چیز در حال انجام در سطح فدرال و همچنین برای حمایت از دولت ها و بیمارستان های محلی,” Fier گفت.

فیر که یک متخصص بیهوشی گفت: پزشکان در سراسر کشور در حال کار برای پیدا کردن راه های جایگزین برای استفاده از تجهیزات و اگر هواکش اجرا ، به عنوان Parrish مرکز پزشکی است و با توجه به او گفت: بیهوشی ماشین آلات ممکن است کمک به COVID-19 بيمار تنفس.

“من در یک پیام متنی با دوستان از 30-به علاوه بیمارستان های مختلف در سراسر کشور, در سراسر کشور است. آنها در حال ایجاد اسناد گوگل درایو از همه چیز و تجربه است که مردم با داشتن سراسر کشور. و کسانی هستند که به اشتراک گذاشته شده به سرعت در میان پزشکان” Fier گفت.

Ashish Udeshi رئیس Brevard County Medical جامعه تشبیه جامعه پزشکی را coronavirus فرآورده ها با کسانی که ساخته شده توسط مردم در مواجهه با نزدیک شدن طوفان.

“در شهرستان ما قطعا من به شدت احساس میکنیم که ما آماده شده است که ما در حال گرفتن گام های لازم. ما در حال ادامه برای برداشتن گام های بیشتر و اقدامات و هماهنگی مراقبت و درمان مطمئن شوید که منابع در دسترس هستند,” او گفت:.

تیم والترز کمک به این گزارش.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>