COVID-19 موارد شروع به مالیات تست ظرفیت … دوباره

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County, مثل خیلی از بقیه فلوریدا و کشور بزرگ است که کمبود تجربه در آزمایش رمان coronavirus hearkening بازگشت به روزهای اولیه از COVID-19 شیوع زمانی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تا به حال به سهمیه تست کیت قادر به تشخیص این ویروس از طریق بینی گرد و خاک.

با شروع این هفته ارائه دهندگان بار دیگر شروع به محدود کردن کسانی که آزمون تنها به مردم با علائم. و یک آزمون است که فقط دو هفته پیش می تواند رزرو با یک دو روز صبر کنید برای یک قرار ملاقات در حال حاضر می توانید تا هفت روز به برنامه و یکی دیگر از هفت تا 10 روز قبل از نتایج بازگشت.

“هر کس صعودی در تست” و دولت در بخش بهداشت و درمان تست سایت “رزرو کردن یک هفته در پیشبرد بروارد وزارت بهداشت مدیر ماریا Stahl گفت: Brevard County کمیسیون در هفته گذشته.

“همه ما در آزمایشگاه های حمایت,” او اضافه شده است. “افراد بدون علامت هستند و انتظار 7-10 روز برای نتایج خود را.”

بیشتر: ماهواره ساحل نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در ‘ضروری’ کسب و کار با استناد به COVID-19

این هفته به عنوان تعداد موارد مثبت سر به فلک کشید در امریکا خطوط از مردم در حال انتظار برای دریافت swabbed کشیده کنون در تست سایت در شهرستانها در سراسر کشور از جمله سن آنتونیو ققنوس و نیواورلئان. در حال حاضر برخی از ترس که از همان شروع به اتفاق می افتد در فلوریدا شهرستانها از جمله در اینجا در فضای ساحل.

“با چشم انداز مثبت در تست و COVID-19 موارد ما سرپايي (تلاش lab) COVID-19 تست PCR منابع در حال تبدیل شدن محدود” گردا Maissel رئیس و افسر ارشد پزشکی سلامت اول گروه پزشکی نوشت: در یک یادداشت توزیع به همکاران.

“هدف ما این است که به حداکثر رساندن استفاده از تست به حالات که در آن نتایج را تحت تاثیر قرار دهد مراقبت از بیمار” Maissel نوشت و خواستار بهداشت اول همکاران تنها به منظور تست اگر بیماران مبتلا به تب سرفه تنگی نفس و یا دیگر علائم COVID-19 و اگر نتایج تاثیر می گذارد مراقبت از بیمار است.

“لطفا خود را با استفاده از قضاوت بالینی به منظور COVID-19 آزمون در بیماران که در آن اطلاعات بالینی از آزمون خواهد بود اکثر بالینی مفید” Maissel نوشت.

“این ارتباط خاص به COVID-19 PCR (سواب) تست در حال حاضر انجام شده در دروازه ما درایو-تا تست موقعیت,” او اضافه شده است. مردم با کم و یا هیچ-قرار گرفتن در معرض خطر باید به دقت ارزیابی قبل از سفارش تست Maissel نوشت.

سلامت اولین بار است که تلاش برای گسترش عرضه آن از آزمون ها با توجه به بیانیه ای در روز سه شنبه. محل اشاره شده در ایمیل بهداشت اول, اصلی, تست, سایت, اما محدود تست در دسترس است در بهداشت برای اولین بار AdventHealth مکان در کاکائو ساحل ملبورن پالم بای و تیتوسویل.

بیشتر: فلوریدا, نوجوانان COVID-19 قربانی دریافت درمان اثبات نشده در صفحه اصلی قبل از مرگ در بیمارستان گزارش می گوید

دولت تست سایت در شرق فلوریدا استیت کالج در پالم بای است که هنوز هم رایگان و بدون هیچ-وقت لازم است و عامل 8-5 بعد از ظهر روزانه در هفت روز هفته Brevard County سخنگوی همین واکر گفت: از طریق ایمیل.

“شما لازم نیست به هر گونه علائم” واکر نوشت. “هر کسی می تواند آزمایش وجود دارد به عنوان طولانی به عنوان آنها 18 سال و بالاتر. اگر جوان شما نیاز به یک فرد بالغ با شما.”

کریگ Deligdish, OMNI, بهداشت و درمان, پزشکی, مدیر گفت: شرکت خود را تا مقدار زیادی از تست ظرفیت.

“OMNI دارای منابع کافی/موجودی برای آزمون 20 ، 000 نفر و ظرفیت آزمون 2,000 بیماران روزانه در چهار محل در Brevard” Deligdish گفت.

او افزود که OMNI را در زمان چرخش پس از هفته اول تست شده است هرگز بیش از 36 ساعت است.

Medfast اجرا می شود که 12 قدم در درمانگاه در بروارد گفت: آنها را “نامحدود” COVID-19 تست ظرفیت. Medfast است 4,000 آزمون در دست است و دو روز برگرد گفت: افسر ارشد پزشکی دیوید ویلیامز.

مقامات بهداشت عمومی تاکید کرده اند پس از شروع شیوع بیماری که توانایی کافی برای آزمون جدید کروناویروس و/یا آن آنتی بادی حیاتی برای بازگشایی اقتصاد و نگه داشتن آن را باز دراز مدت. آزمون ارائه سرنخ برای جلوگیری از آلوده — با یا بدون علائم — از گسترش این ویروس به بالاترین گروه های در معرض خطر.

اما فقط در هفته گذشته فلوریدا دیده است یکی دیگر از 59,364 موارد جدید آوردن مجموع به 213,794 موارد در فلوریدا به تاریخ از جمله 7,361 موارد جدید در ساکنان گزارش روز سه شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

به تاریخ 3,841 فلوریدا درگذشت از ویروس از جمله 63 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز سه شنبه.

کارشناسان بهداشت می گویند آزمایش گروه به احتمال زیاد در معرض ویروس و نه فقط کسانی که با علائم بسیار مهم است به درک و واکنش به گسترش ویروس. دقیق مورد شمارش می توانید اطلاع رسانی دولت پاسخ و اجازه می دهد بحرانی منابع مانند هواکش و تجهیزات حفاظت فردی به کارگردانی شود به مکان های با بیشترین نیاز.

و کسب و کار و کارگران هم با استفاده از COVID-19 آزمون به راهنمای خود را reopenings. برخی از بروارد رستوران درهای خود را بسته اند به خاطر ایمنی کارکنان پس از آزمایش مثبت و مورد نیاز همه کارکنان خود را به آزمون بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها نشان داد علائم. که بدون علامت کارگران مالی نیاز به دسترسی تست — آنها ممکن است از دست دادن دستمزد بدون آن.

عسل محمدی Johnson, دستیار استاد در دانشگاه منچستر منچستر وزارت علوم محیط زیست و مطالعات گفت PCR آزمایش “هنوز بخش مهمی از کنترل و پیشگیری از COVID-19.

“این است که حتی بیشتر مهم است در حال حاضر برای آزمایش مردم به عنوان عفونت ویروسی است که بسیار گسترده تر” جانسون گفت. “بدون افزایش در تست ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن اگر این بیماری در کاهش یا افزایش در طول زمان است.”

همچنین او افزود: درصد مثبت مهم متریک برای فلوریدا اقدامات کنترل. “این تست که اشکال ما بهداشت عمومی رویکرد به این بیماری همه گیر” او گفت:.

“گسترده آزمایش همچنین به ما کمک می کند تا نگه داشتن ما فرماندار و دیگر سیاست گذاران پاسخگو باشد. این بدان معناست که اگر تست نشان می دهد موارد صعودی (آن را به عنوان اتفاق می افتد در حال حاضر ما باید تقاضای تغییرات در بهداشت عمومی قوانین و مقررات است که در پاسخ به افزایش است.”

فلوریدا است که فراتر از نقطه موثر تماس, ردیابی, او گفت:.

“به منظور نگه دارید تا با ردیابی موارد ما نیاز به استخدام بیشتر بهداشت عمومی نیروهای” جانسون گفت. “این است که در گذشته سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما زیرساخت ها است. اگر COVID-19 نمی تواند توجیه چنین مهم سرمایه گذاری در, من نمی دانم چه چیز دیگری می توانید انجام دهید.”

می خواهید برای دریافت تست شده ؟

برای COVID-19 تست سایت, بازدید: https://www.floridadisaster.org/covid19/testing-sites/

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>