COVID-19 مورد افزایش سن برناردینو شهرستان از جمله 12 در جاشوا تره پرستاری صفحه اصلی

مایدزرت | No comments

تعداد COVID-19 موارد همچنان به صعود در اینلند امپایر روز دوشنبه به عنوان سن برناردینو کانتی گزارش واحد-روز افزایش 120 مورد و سه مورد مرگ و میر آوردن آن در مجموع به 1,406 مورد تأیید و 60 مرگ و میر.

بسیاری از موارد متمرکز در شهری در جنوب غربی بخشی از شهرستان. مقامات گزارش 155 مورد در فونتانا 148 در یوکایپا, 83 در رانچو کوکامونگا و 77 در انتاریو است.

شهرستان گزارش 91 از آن موارد تایید شده به عنوان اتفاق می افتد در یک “نامشخص” محل.

12 تست مثبت در خانه های پرستاری ماهر در جاشوا تره

11:30 a. m. به روز رسانی در دوشنبه از سان برناردینو کانتی وزارت بهداشت نشان داد شهر جاشوا درخت با چهار مجموع coronavirus موارد و بدون مرگ و میر. اما چند ساعت بعد KESQ گزارش داد که 12 ساکنان زندگی در سلام صحرا ادامه مراقبت مرکز در unincorporated جامعه آزمایش مثبت برای ویروس.

Tenet Healthcare سخنگوی تاد برک تایید به صحرا خورشید که مرکز تست شده 100 ساکنان آن 12 آزمایش مثبت است. دو ساکنان در خانه های پرستاری ماهر در جاشوا تره باید درگذشت COVID-19 عوارض, او گفت:.

San Bernardino County سخنگوی دیوید ورت گفت: این شهرستان نمی تواند توضیح دهد اختلاف در آمار و ارقام.

ساکن در سلام صحرا ادامه مراقبت مرکز آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 5, برک گفت و دو روز بعد همه ساکنان تسهیلات مورد آزمایش قرار گرفتند. شعار بهداشت و درمان به اجرا در سه بيمارستان در صحرا از جمله Desert Regional Medical Center در پالم اسپرینگز, JFK, بیمارستان یادبود در Indio و سلام صحرا مرکز پزشکی در جاشوا تره علاوه بر مراقبت های بهداشتی دیگر امکانات مانند مداوم مرکز مراقبت.

The California Department of Public Health روز جمعه گزارش “کمتر از 11” موارد در میان کارکنان در تاسیسات. دولت است و نه ارائه تعداد موارد تایید شده در پرستاری ماهر امکانات مگر اینکه از آن است که 11 یا بالاتر.

برک گفت: کارکنان نیز تست شده است اما برای ارائه نتایج.

این آسایشگاه است که بخشی از یک بیمارستان پردیس — سلام صحرا مرکز پزشکی — که در آن هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19, ورت گفت. او نمی تواند روشن اگر تست مثبت گزارش شده به بخش عمومی وزارت بهداشت از مرکز پرستاری یا بیمارستان.

در طول یک ماه ژوئن 2017 روال فدرال بازرسی, سلام کویر ادامه مراقبت مرکز ذکر شده بود برای داشتن یک برنامه است که به بررسی کنترل و جلوگیری از گسترش عفونت.

اخیر 2019 بازرسی از این مرکز دریافت کرد و در مجموع 13 استناد است که در رقابت با دولت را به طور متوسط. این تقدیر نامه شامل ارائه مناسب زخم, مراقبت از عدم به آدرس دستياران نیازهای غذایی و عدم اطمینان از خانه سالمندان امن برای ساکنان.

سرشماری برآورد نشان می دهد 71.1 درصد از سان برناردینو کانتی ساکنان زیر سن 50 اما کمتر از نیمی از افرادی که تست کردم مثبت (48.5%) بوده است با سن کمتر از 50 است. در ضمن 51.5 درصد از شهرستان را مثبت تست شده اند در افراد بیش از 50 سال سن حتی اگر آنها را تا 28.9 درصد از ساکنان شهرستان.

توزیع تقریبا مساوی میان جنس: 695 از موارد تایید شده اند در حالی که 649 شده در زنان است. شهرستان گزارش نشده دموگرافيک و اطلاعات مربوط به نژاد و قومیت از افرادی که تست کردم مثبت است.

تعداد موارد تایید شده است که دو برابر در مورد هر 12.6 روز — آهسته تر از همسایه Riverside County, که در آن موارد دو برابر در مورد هر 10 روز.

روز یکشنبه کالیفرنیا گزارش اولین زندانی زندان مرگ در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین, یک شهر در غرب سان برناردینو شهرستان است. اهل بیت درگذشت, در یک بیمارستان پس از ابتلا به کروناویروس در کالیفرنیا موسسه برای مردان وزارت امور خارجه از اصلاحات و توانبخشی در بیانیه ای گفت.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان برگزار خواهد شد درایو-تا تست سایت از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر روز چهارشنبه در مس کوه کالج در جاشوا تره. ساکنان باید یک وقت ملاقات در sbcovid19.com و یا با تماس (909) 387-3911. تست رایگان است و نیازی به بیمه بهداشت و درمان.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>