COVID-19 موارد دولت گزارش امروز به احتمال زیاد مورد آزمایش قرار گرفتند هفته پیش

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان در صفحه اصلی تست برای رمان coronavirus معرفی شده است, پزشکی خصوصی مقامات انتظار می رود بیشتر خانوارها برای دریافت آزمون در یک سریعتر و گسترده تر در مقیاس.

اما ماندن در بالای کل آزمون اداره — کل موارد مثبت حاصل از این آزمون — ثابت کرده است که یک چالش برای هر کسی که با نگه داشتن روز به روز گسترش ویروس.

فلوریدا وزارت بهداشت تست در مجموع مثبت و مورد آمار آن در دسترس عموم پایگاه داده همچنان به عقب و یا منعکس نمی شود اعداد منتشر شده توسط منطقه خصوصی تجهیزات پزشکی.

تعداد موارد مثبت امروز اعلام کرد برای مثال به احتمال زیاد نتیجه آزمون گرفته روز و یا هفته پیش.

در یک نشست خبری روز شنبه, فلوریدا, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت اداره تقریبا 80,000 آزمون COVID-19 و در حال حاضر دریافت بین 8000 تا 9000 نتایج در هر روز.

بسیاری از آزمایشگاه های سخت به نگه دارید تا

استفاده از خصوصی آزمایشگاه برای تست اتحادش را تغییر چشم انداز کلی تست به گفته مقامات با فلوریدا مشترک مرکز اطلاعات در COVID-19.

از آنجا که فلوریدا وزارت بهداشت را به روز رسانی روزانه از COVID-19 موارد در دولت لزوما منعکس کننده یک تصویر کامل از دولت ،

“توسعه به آزمایشگاه های خصوصی تغییر COVID-19 تست چشم انداز در فلوریدا” اطلاعات مرکز در بیانیه ای گفت. “آزمایشگاه های خصوصی در حال اجرا آزمون به عنوان آنها دریافت سواب نمونه از پزشکان. تست و گزارش دهی زمان های متفاوت در میان بازرگانی و وزارت بهداشت آزمایشگاه.”

وقت به صورت خصوصی labs برای پردازش نتایج آزمون می تواند متفاوت باشد بسته به آزمایشگاه تقاضای ایالتی فلوریدا عملیات اورژانس مرکز در بیانیه ای گفت.

بیشتر: St. Lucie شهرستان تنیس حرفه ای هنوز هم از دیدن علائم پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مارس 20

قانون فلوریدا — به طور خاص اداری کد 64D-3.031 — نیاز به تمام آزمایشگاه های دولتی و خصوصی به گزارش “هیچ تست آزمایشگاهی مطرح و یا تشخیصی بیماری یا شرایط..در نظر گرفته شده توسط این آزمایشگاه به عنوان نشانه ای از مشکوک تشخیص است.”

اما در همین قانون نیاز ندارد آزمایشگاه خصوصی بتواند به سلامت اداره کل مقدار از آزمایشات تجویز مقامات وزارت امور خارجه روز جمعه گفت.

اگر یک آزمایشگاه انجام یک آزمون برای COVID-19 و آزمون می آید و مثبت و سپس آنها باید بلافاصله گزارش آن را به وزارت بهداشت و درمان.

“این آزمایشگاه نیاز تنها برای گزارش موارد مشکوک نشان داد اگر در ‘مشکوک بلافاصله'” معیار با توجه به بخش بهداشت و درمان. یک مورد مشکوک به باید سقوط تحت دستورالعمل از وضعیت بیماری: در مورد COVID-19 بیماران باید علائم نشان می دهد.

از آنجا که سنجاق کردن به آمار و ارقام تاریخ از مجموع آزمون اداره آزمایشگاه خصوصی می تواند گیج کننده.

“هنگامی که وزارت بهداشت دریافت هشدار از طریق که یک فرد دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 گروه انجام گسترده بررسی اپيدميولوژيک … برای شناسایی افرادی که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با ویروس” مقامات در عملیات اورژانس مرکز گفت.

آن دسته از افراد هستند و سپس مطلع شهرستان در بخش بهداشت و درمان و آموزش به خود منزوی برای 14 روز با توجه به اطلاعات مرکز ، این روند همان است که برای هر کسی که تست مثبت در فلوریدا.

وزارت بهداشت نمی گویند که آیا این معیار باعث تاخیر در گزارش به روز اطلاعات.

“اطلاعات منتشر شده در گزارش موقت و موضوع را به تغییر” این گروه در بیانیه ای گفت:. “در آن زمان گزارش شده است که اکثر تا اطلاعات به روز در این کشور شده و در آن زمان است.”

بیشتر برنامه های خود را برای 50th کلاس مراسم لغو شد در میان COVID-19. آنها سعی تماس تصویری به جای.

تست رشد می کند

بین ماه های مارس 9 به 1 آوریل خصوصی آزمایشگاه شرکت Quest Diagnostics انجام شده و گزارش نتایج حاصل از بیش از 400 ، 000 COVID-19 آزمون برای ارائه دهندگان و بیماران در سراسر ایالات متحده بر اساس یک بیانیه ارائه شده توسط کیم خارج از کشور ارشد شرکت مدیر روابط عمومی.

“ما رشد ما تست ظرفیت به یک سطح است که به ما اجازه ملاقات و در زمان های بیش از تقاضا خارج از کشور گفت: در بیانیه ای. “به عنوان یک نتیجه, ما کاهش انباشت 28 درصد از 160,000 آزمون در 25 مارس به 115,000 آزمون در حال حاضر.”

در حالی که در سراسر کشور آمار در دسترس هستند از تلاش تشخیص خارج از کشور نمی تواند ارائه شماره های خاص به فلوریدا خصوصی تست وضعیت.

دکتر گرگ Rosencrance رئیس کلینیک کلیولند رودخانه هند در بیمارستان صحبت کرد و به بیمارستان محلی وضعیت جمعه زمانی که او اشاره کرد این بیمارستان در حال آماده شدن برای افزایش موارد در هر نقطه از ماه مه تا اواسط تابستان است.

“ما گزارش تمام تست به وزارت بهداشت قطعا همه تست مثبت,” او گفت:. “اما من می توانم به شما اطمینان دهم که همه مثبت آزمون تمام شده است.”

Rosencrance نمی گویند که آیا بیمارستان گزارش مجموع تست اعداد یا صرفا آزمون آمده است که مثبت است.

پس از بیمارستان شروع به تست مارس 20, کلینیک کلیولند رودخانه هند آزمایش قرار گرفته است و در مجموع 507 نفر 300 که اداره از طریق درایو از طریق تست Rosencrance گفت.

از کسانی که 507 مجموع آزمایشات تجویز 237 نتایج بازگردانده شدند و 270 آزمون هنوز در انتظار Rosencrance گفت: بعد از ظهر جمعه. بیمارستان دریافت کرده است 33 نتایج مثبت هفت که بستری هستند. شب جمعه, دولت, وزارت بهداشت, گزارش 47 تایید موارد COVID-19 در رودخانه شهرستان است.

در سطح محلی ، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: گزارش های روزانه از آژانس هستند “تا به امروز” توصیف فلوریدا تست وضعیت از حالت چشم انداز.

اگر چه دولت در بخش بهداشت و درمان را گزارش روزانه شامل یک لیست جداگانه از برخی از تست داده از خصوصی labs کل آزمایشگاه خصوصی آزمایش ظرفیت منعکس است روزانه بالغ گفت: Stacy براک. اطلاعات عمومی افسر برای دولت و وزارت بهداشت در Indian River County..

وزارت بهداشت در یادداشت های روزانه خود گزارش از موارد که از اطلاعات خصوصی labs “موقت هستند و موضوع را تغییر دهید. این اعداد نشان دهنده تعداد برای آنها نتایج آزمون دریافت شد توسط وزارت بهداشت است.”

“در غیر این صورت ما مطلع خصوصی labs” او گفت:. “ما تست اعداد از ما (وزارت بهداشت) labs.”

برخی از تست اعداد نشان داده شده در دولت, پایگاه داده, براک گفت: “قادر به کشف رمز” با چنین طیف گسترده ای از آزمایشگاه ذکر شده است. “اما تعداد ما که ما در حال آزمایش هستند دقیق اعداد است.”

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در [email protected] و او را به یک تماس در 772-978-2224. برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>