COVID-19: کاکائو مرد ضربان coronavirus با استفاده از جدید رککلدگ منطقه ای پلاسما درمانی

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

زمانی که کاکائو پاستور لیمو نیکسون بیمار مبتلا به کروناویروس او بسیار ضعیف و نفس که همسر خود را با عجله او را به رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای.

“او بسیار بیمار بود زمانی که او در آمد. باور کنید یا نه من خوشبین نیست که او را به دلیل سن و سال او,” دکتر گفت: Saima عباس, متخصص بیماری های عفونی.

اما نیکسون 79 تبدیل به یکی از رککلدگ بیمارستان اولین COVID-19 بیماران تحت نقاهت پلاسمای خون درمان است. مواد مخدر فدرال مدیریت اضطراری تصویب مورد نیاز است برای این تجربی تزریق که مشتق از خون از افرادی که در حال حاضر بهبود از این بیماری است.

“ما در نهایت پلاسما. ما آن را به او داد با داروهای که ما در تلاش بودند. در واقع او واقعا ما را شگفت زده کرد. او تبدیل به اطراف. در عرض سه یا چهار روز او شروع به چرخش در اطراف” عباس گفت.

“پس از آن گرفته شده او سه هفته اما او آن را ضرب و شتم. و من خیلی به او افتخار” او گفت:.

نیکسون مرخص شد بعد از ظهر جمعه پس از 21 روز اقامت در بیمارستان. او موفق به دریافت یک دور از کف زدن از نقاب پرستاران و پرسنل پزشکی به عنوان او را ترک در یک صندلی چرخدار برگزاری یک خرس عروسکی و کیسه های آبی رنگ. او موفق به دریافت یک استقبال آغوش از همسرش Burnadee دیویس.

پزشکان قبلا مورد استفاده قرار نقاهت پلاسما درمانی برای درمان بیماران در طول آمريکا MERS و H1N1 آنفلوانزا شیوع است.

عباس توضیح داد که چگونه کار می کند: افرادی که بازیابی از COVID-19 توسعه آنتی بادی خنثی کردن ویروس. نقاهت پلاسما درمانی انتقال پلاسما اهدا شده توسط این افراد برای بیمارانی که مبتلا به متوسط تا شديد مورد کوروناویروس.

در رککلدگ بیمارستان همکاران با OneBlood پلاسما درمانی است که تحت COVID-19 بالینی.

کلینیک مایو نظارت یک برنامه ملی است که تا به حال تزریق 4,400 COVID-19 بیماران در سراسر کشور از جمعه.

نیکسون یک کشیش در سنت جوزف بدوی کلیسای باپتیست در پالاتکا. او همچنین فرصت های مطالعاتی با دوستی بدوی کلیسای باپتیست در غرب کاکائو.

نیکسون بود احساس بیمار هنگامی که او رفت و به یک قرار ملاقات های پزشکی در پالاتکا. کارکنان بررسی درجه حرارت خود را در بر داشت و او در حال اجرا بود یک تب. او تحت یک COVID-19 تست و سپس به خانه بازگشت و به کاکائو به خود قرنطینه در حالی که در انتظار نتایج.

“زمانی که من به خانه من خیلی بیمار است. من آنقدر ضعیف است. و بنابراین نفس. پس همسر من مرا در به رککلدگ بیمارستان” نیکسون گفت: در طول یک جمعه مصاحبه تلفنی.

نیکسون بستری شد مارس 10 و رفت به واحد مراقبت های ویژه گفت: کتی Pague بیمارستان سخنگوی.

“من فقط خدا را شکر به یک overcomer از ویروس” نیکسون گفت.

عباس ارزیابی COVID-19 بيمار در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای و او به نظر می رسد به صورت بالقوه نقاهت پلاسما درمان نامزدها. او نیز اعطا با بیماری های عفونی همکاران در سراسر مباشر مراقبت های بهداشتی شبکه و غرب از جمله برخی از کار سخت ضربه Queens, New York.

“ما خوشبین هستیم که کمک به آن است. اصلی ترین چیزی که من آموخته اند با پلاسما است که در زمان” عباس گفت.

“اگر بیماران در آمده نسبتا زود و در عرض هفت تا 10 روز — اگر شما با استفاده از پلاسما است که می تواند تفاوت را,” او گفت:.

“ما تا به حال بیمارانی که آمده اند در خیلی دیر و پس از آن ما نمی تواند چیزی در مورد آن انجام,” او گفت:.

نیکسون خود را جشن گرفتند 79 تولد روز سه شنبه در بیمارستان است. اگر بازدید کنندگان محدود کارکنان در آورده بالن و کافه تریا کارگران پخته شده کیک تولد Pague گفت.

رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای مقامات تشویق کسانی که بهبود یافته اند از coronavirus برای اهدای پلاسما در OneBlood. واجد شرایط اهدا کنندگان باید با سه معیار:

• قبل از تشخيص COVID-19 مستند توسط FDA تایید شده آزمایشگاهی تست

• علامت-رایگان برای مدت حداقل 14 روز قبل از اهدای

• منفی COVID-19 FDA تایید شده در آزمون و یا رفع کامل علائم حداقل 28 روز قبل از اهدای.

بیشتر: Coronavirus: رککلدگ پرستاران صرفه جویی در زندگی در ‘منطقه جنگی’ در همه COVID-19 بوستون در بیمارستان

بیشتر: COVID-19: Brevard خانه سالمندان coronavirus لیست شامل اشتباهات و اطلاعات غلط’

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>