COVID-19 تایید در می سی سی پی بهداشت روان امکانات

لدگر | No comments

می سی سی پی در بخش سلامت روان کرد که 56 بيمار و تعداد نامعلومی از کارکنان در آن 12 امکانات را تایید کرده اند COVD-19 عفونت — تعداد بسیار بالاتر از که قبلا گزارش با توجه به آمار منتشر شده از سوی آژانس است.

شرق می سی سی پی, بیمارستان دولتی در نصف النهار است که سخت ترین ضربه با 31 نفر با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و 36 مورد در میان کارکنان با توجه به گزارش النهار ، این بیمارستان دارای 372 تخت روانپزشکی, 35 وابستگی به مواد شیمیایی تخت 226 خانه سالمندان تخت.

با توجه به لایحه بلر مدیر خدمات پشتیبانی در Boswell مرکز منطقه ای در مگی که امکانات ندارد موارد در میان بیماران و شش مورد در میان کارکنان در دانشگاه مرکز. کارکنان که تست مثبت برای COVID-19 بلافاصله به خانه فرستاده می شود و تنها می تواند به بازگشت به زمانی که آنها تست منفی برای ویروس, بلر گفت.

دیگر 25 نفر تقسیم بین شمال می سی سی پی, مرکز منطقه ای در آکسفورد و Ellisville مدرسه دولتی در Ellisville, با توجه به آدم مور مدیر ارتباطات در وزارت بهداشت روانی.

کروناویروس در می سی سی پی: تاثیر بر مردم به مسائل بهداشت روان ‘آسان به چشم پوشی’

شمال می سی سی پی, مرکز منطقه ای فراهم می کند مراقبت 24 ساعته به 485 افراد زندگی در 12 پردیس کلبه و 20 ICF/MR 10-بستر جامعه خانه در سراسر شمال می سی سی پی. Ellisville مدرسه دولتی در خدمت حدود 240 نفر در پردیس اصلی و اضافی افراد در جامعه است.

وقتی پرسیده شد که به شرح چگونه بسیاری از موارد در هر مرکز مور گفت: این سازمان است پس دولت و وزارت بهداشت منجر شود. “می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت در حال حاضر نیست شناسایی دراز مدت مراقبت از امکانات و یا تایید شماره در این امکانات در پرتو ملاحظات حریم خصوصی و انگ زدن از امکانات” مور گفت.

وقتی پرسیده شد که برای تایید این آمار و ارقام وزارت بهداشت مدیر ارتباطات لیز Sharlot گفت: آنها نمی تواند از انتشار اطلاعات در مورد امکانات و موارد COVID-19. “اگر امکانات مایل به اعلام اطلاعات است که تصمیم خود را,” Sharlot گفت.

وزارت بهداشت روانی مختلف رفتاری برنامه های بهداشت شامل می سی سی پی, بیمارستان دولتی در Whitfield در شهرستان رنکین و ماهواره ای برنامه های تخصصی مرکز درمان در گولفپرت.

بازگشایی: رژیم صهیونیستی است. ریوز اجازه می دهد تا رستوران ها و پارک ها برای بازگشایی, انتقاد شدید نماینده مجلس بیش از هزینه های مبارزه با

شرق می سی سی پی, بیمارستان دولتی در نصف النهار دارای چندین برنامه های ماهواره ای: North Mississippi State بیمارستان در توپلو جنوبی می سی سی پی, بیمارستان دولتی در Purvis و مرکزی می سی سی پی مسکونی در مرکز نیوتن.

DMH نیز به اجرا در پنج منطقه ای برنامه ها برای افراد با معلولیت های فکری و توسعه و برنامه های تخصصی برای نوجوانان مبتلا به معلولیت های فکری و توسعه. این برنامه ها Boswell مرکز منطقه ای در مگی و برنامه های ماهواره ای می سی سی پی, نوجوان مرکز در Brookhaven Ellisville مدرسه دولتی در Ellisville, Hudspeth مرکز منطقه ای در شهرستان رنکین شمال می سی سی پی, مرکز منطقه ای در آکسفورد و جنوب می سی سی پی, مرکز منطقه ای در ساحل. این برنامه ارائه خدمات مسکونی و مجوز خانه برای جامعه زندگی می کنند.

وزارت بهداشت روانی اظهار داشت که اقدامات احتیاطی گرفته شده برای حفظ گسترش در دولت سلامت روان امکانات.

“DMH است پس همه می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت دستورالعمل های مربوط به PPE و انزوا” مور گفت: با اشاره به مخفف تجهیزات حفاظت شخصی. “DMH-اداره برنامه های در حال اجرای نمایش دما و چک قبل از کارکنان وارد محوطه دانشگاه. خانواده های افراد در خدمت ابلاغ شده است در مواردی که کسی تایید به ویروس. افراد خدمت هستند به طور منظم به نمایش علائم و DMH برنامه های ایجاد جداسازی مناطق اگر یک مشتری تست مثبت است.”

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

وقتی پرسیده شد که به استادانه درست شده در مورد شرایط قرنطینه بیماران نگهداری می شوند در مور گفت.

“در EMSH وجود دارد کلاس های ورزشی ساختمان پیچیده است که مورد استفاده به عنوان جداسازی فضاهای. در دیگر DMH برنامه های خاص وجود دارد در بخش واحد های اتاق یا کلبه در دانشگاه ها که از پیش آماده بودند مثبت نتایج آزمون به عنوان مناطق است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای افرادی که آزمایش مثبت است.”

از دیگر اقدامات صورت گرفته به سرعت ویروس’ گسترش شامل تغییرات به برنامه ریزی کارکنان چرخش و مناسب PPE گفت مور. “هنگامی که کارکنان اختصاص داده شده به واحد آنها داده شده کامل تجهیزات حفاظت شخصی به استفاده از در حالی که ارائه مراقبت. اگر یک ساختمان/گروه مثبت COVID-19 موارد و/یا بیماران/ساکنان/مشتریان که علامتی ساختمان/گروه اصلی قرار داده شده است در قرنطینه که به معنی وجود دارد دسترسی محدود به ساختمان/خانه تنها ضروری کارکنان. کارکنان نه چرخش در دیگر ساختمان/خانه” مور گفت.

این داستان تولید شده می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی, غیر انتفاعی, سازمان خبری است که به دنبال اطلاع رسانی آموزش و توانمند سازی Mississippians در جوامع خود از طریق استفاده از روزنامه نگاری تحقیقی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>