COVID-19: جمعیت باید گوش به ناسا نیست کلانتر در مشاهده فضا پرتاب | نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

ما در حال گرفتن پیام های مخلوط مورد اینکه آیا آن را بی خطر برای تماشاگران به گله به Brevard County طول COVID-19 pandemic برای تماشای اولین انسان فضایی, ماموریت, مرخصی از مرکز فضایی کندی در تقریبا یک دهه است.

در یک طرف ما باید از ناسا درخواست مردم برای ماندن در خانه به تماشای SpaceX را در پرتاب موشک با دو فضانورد در داخل برنامه ریزی برای مارس 27. ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: “ما نمی خواهیم شیوع.”

از سوی دیگر ما Brevard County Sheriff Wayne Ivey تشویق مردم برای آمدن به بروارد. به گفته وی شهرستان است که “کاملا” باز برای راه اندازی کسب و کار هر چند مردم باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“اگر ناسا گفتن مردم به اینجا می آیند و به تماشای راه اندازی که بر روی آنها. من گفتن مردم اعتقاد من به عنوان یک آمریکایی. و بنابراین ناسا کردم تا دستورالعمل های خود را, و من معدن” Ivey گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

بیشتر: بر خلاف ناسا کلانتر می خواهد مردم را به آمدن به بروارد برای دیدن فضایی تاریخی راه اندازی

به طوری که باید فضای هنردوستان گوش دادن به ؟

این سوال باید پاسخ خود را.

در مورد آن نمی: لطفا گوش دادن به ناسا. وجود خواهد داشت دیگر راه اندازی برای تماشای امیدوارم که بدترین بیماری همه گیر است.

“زمانی که ما راه اندازی به فضا از مرکز فضایی کندی را به تساوی جمعیت بزرگ و درست است که در حال حاضر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام. ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی بدون رسم مقادیر عظیم جمعیت که ما معمولا برای این فعالیت ها” Bridenstine گفت.

با زندگی مردم در خط ما می خواهم و نه طرف با کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص که هفته گذشته هشدار داد states در مقابل پرش بحرانی نقاط عطف در تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را.

حتی کالیفرنیا ، ران DeSantis است غذای چنین مشاوره. اجرایی خود را جهت بازگشایی بخش هایی از دولت را مشخص می کند محلی حوزه های قضایی باید منع تجمعات بزرگتر از 10 نفر در مکان های است که اجازه نمی دهد به صورت فیزیکی فاصله حداقل برای زمان حال. و در حالی که ممکن است شل و نزدیک به راه اندازی آن به نظر می رسد تعجب آور نیست اگر تا پایان ماه تمام اقدامات احتیاطی در برابر جمعیت حذف شد.

انتخاب این که آیا به دعوت جمعیت زیادی به حیاط خلوت ما نیست و یک موضوع از اولویت و یا سیاست: باید آن را بر اساس علم و اطلاعات. حتی رئیس جمهور تهمت که تشویق متحده به بازگشایی شده است گفت: بیش از آخر هفته مرگ و میر از COVID-19 می تواند به 100,000 تا از پیش بینی ماه گذشته از 60,000 (آن را در حال حاضر بیش از 69,000).

بیایید واقع بینانه باشد: اجتماعی فاصله سخت خواهد بود اگر نه غیر ممکن است, اگر هزاران نفر از بینندگان فرود بر فضای ساحل.

Ivey متعهد است که خود نمایندگان را به دنبال اطمینان از راه اندازی بینندگان اجتماعی حفظ فاصله. و او گفت: اگر مردم مشاهده بازدید کنندگان زیر دستورالعمل CDC آنها باید چیزی می گویند بنابراین نمایندگان می توانید اقدام کنید.

قدردانی می کنیم که:

ما یک بار می رود تا به نیم میلیون نفر از مردم برای حضور در مه 27 راه اندازی. که تقریبا حضور چگونه بسیاری از آخرین پرتاب شاتل در سال 2011. تصاویر بهتر توضیح آنچه که به نظر می رسد مانند: هزاران نفر ایستاده شانه به شانه در A. Max آبجو پل در تیتوسویل و پوشش در اینچ از یکدیگر همراه Beachline برای تماشای آتلانتیس’ آخرین پرواز در جولای 8, 2011.

فرض کنید که 500,000 برآورد — و یا مثلا نصف یا یک چهارم از آن — تحقق on May 27. این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای اجرای قانون به پلیس که آیا هزاران نفر از مردم در حال ایستاده حداقل 6 فوت از هم جدا در حالی که همچنین رقیب با ترافیک و سایر مسائل که ممکن است بوجود می آیند.

باید منصفانه به Ivey, Brevard شده است برخورد عادلانه دست توسط ناسا. با انتخاب این وسط یک بیماری همه گیر به راه اندازی اولین انسان از خاک ایالات متحده آمریکا از سال 2011 آژانس در زمان دور, اقتصادی, افزایش, محلی, هتل ها, رستوران ها و خرده فروشی به شدت نیاز است. همچنین در سمت چپ آن به شهرستان Brevard به شکل از چگونه به رقابت با کسانی که پیروی نمی Bridenstine درخواست که آنها به تماشای این رویداد به صورت آنلاین و یا در تلویزیون.

این قابل فهم است که یک انتخاب رسمی مانند Ivey مشتاق به دیدن اقتصاد ما رشد دوباره. ما بیش از حد. ما در اینجا زندگی می کنند و خود و اجاره خانه در این جامعه و سرپرستی آن مغازه ها و رستوران ها و جاذبه های. ما می خواهیم اقتصاد محلی به رشد دوباره ، نه به ذکر است روزنامه تکیه بر دلار تبلیغات و اقتصاد بد است بد برای اخبار کسب و کار.

اما آن را غیر مسئولانه برای تشویق مردم به بازدید از منطقه ما به وجود شواهد روشن اجتماعات بزرگ منجر به COVID-19 شیوع است.

نگاهی به عنوان مثال سالانه جمع آوری در اوایل ماه مارس فعال و بازنشسته کلانتر افسران در دیترویت که در سمت چپ حداقل هفت partygoers بیمار با coronavirus ده ها تن آلوده تر در وین شهرستان کلانتر دفتر و یک فرمانده مرده است.

در حال حاضر ملاک است که به هزاران نفر به طور بالقوه جمع آوری در سواحل پارک ها و causeways رفتن به رستوران ها, ایستگاه های گاز داروخانه ها. زمان فقط درست نیست برای این نوع از جمع آوری.

گوش دادن به ناسا.

فلوریدا امروز سرمقاله تصمیم جمعی توسط آن هیئت تحریریه. لطفا در نظر گرفتن اشتراک در حمایت از روزنامه نگاری محلی. برای پاسخ به این سرمقاله در نامه ای به سردبیر ایمیل تا 250 کلمه به [email protected] خود را شامل نام و نام خانوادگی و محل اقامت و شماره تلفن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>