COVID-19 اورژانس هزینه خواهد شد هزینه کالیفرنیا 7 میلیارد دلار مقامات پروژه

مایدزرت | No comments

کالیفرنیا دولت صرف خواهد شد در حدود 7 میلیارد دلار در COVID-19 دیدگاه در سال 2020 قرار دادن گونه های در بودجه دولت بر خلاف هر گونه دیده می شود پس از رکود بزرگ کالیفرنیا امور مالی مدیر بخش Keely مارتین Bosler نوشت: در نامه ای به قانونگذاران ایالتی در روز جمعه.

درآمد نیز قرار است به یک ضربه. دولت متکی بر ترکیبی از مالیات بر درآمد شخصی, شرکت, مالیات و مالیات بر فروش به صندوق زیرساخت های مدارس و بهداشت و درمان. در 2019-20 آن بودجه در حدود $214 میلیارد دلار است.

پس از تاخیر در تشکیل پرونده مالیاتی مهلت برای تسکین اقتصادی به ساکنان در میان همه گیر دولت کنترل بتی یی پیش بینی کالیفرنیا دریافت خواهد شد کمتر از نیمی از درآمد تخمین زده شده برای این دوره از آوریل تا ژوئن 2020, Bosler نوشت: در این نامه است.

یی دفتر پروژه های دولت دریافت خواهد کرد $19.8 میلیارد دلار بیش از این مدت است که 39 درصد از آنچه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برآورد شده در 2020-21 بودجه پیشنهادی در ماه ژانویه منتشر شد.

“اقتصادی اختلال از این بیماری همه گیر است که انتظار می رود در نتیجه رکود اقتصادی و اثرات منفی قابل توجهی در درآمد دولت,” Bosler نوشت. “با توجه به این بزرگی از این بحران, اما, تصمیم گیری های دشوار پیش روست.”

Newsom گفت: در حال حاضر او قصد دارد به ضایعات بسیاری از برجسته اولویت های مشخص شده در بودجه خود را که شامل جدید بهداشت و درمان هزینه برای ثبت نشده سالمندان و افزایش هزینه در آموزش و پرورش و آب-پروژه های مرتبط با.

دولت پروژه های آن نیاز به افزایش مقدار قانونگذاران باید تایید شده برای اورژانس های مربوط به هزینه از $1 میلیارد دلار برای حداقل 6 میلیارد دلار به منظور خرید تجهیزات پزشکی و گسترش و افزایش ظرفیت بیمارستان های آن. در این نامه Bosler می نویسد که او انتظار دارد که دولت فدرال به حدی جبران کالیفرنیا برای هزینه.

در 2019, کالیفرنیا قانونی تحلیلگر دفتر پیش بینی شده $106 میلیارد دلار در درآمد شخصی مالیات حدود 28 میلیارد دلار در مالیات بر فروش و 14 میلیارد دلار در مالیات شرکت. در مقایسه با کشورهای دیگر آن را به خصوص متکی بر درآمد حاصل از سود سرمایه است که در حال حاضر حساب برای $15.3 میلیارد دلار و یا بیش از 8 درصد از درآمد صندوق به طور کلی.

بازار سهام شده است به خصوص فرار از زمان شروع این بیماری همه گیر با S&P 500 شاخص سهام در حال سقوط 12.5% در ماه مارس — بدترین حالت آن ماه از اکتبر 2008. آن را تا حدی بهبود یافت اما چرخش شدید در طول ماه آوریل است.

در سال 2007 درآمد حاصل از سود سرمایه با بودجه $10.9 میلیارد دلار یا 9 درصد از دولت بودجه. در سال 2009 پس از رکود اقتصادی که رقم کاهش یافت و به 2.3 میلیارد دلار یا 3.4%.

کشورهای دیگر نیز وضعیتی وخیم از اثرات COVID-19 خود به درآمد و هزینه.

پرداخت بدهی دولت از بودجه تا حد زیادی بستگی دارد در بازپرداخت فدرال برای مدیریت اورژانس و بهداشت و درمان. از آنجا که کنگره تصویب مراقبت عمل در اواخر ماه مارس اختصاص 8.4 میلیارد دلار رسید در بودجه فدرال به کالیفرنیا تلاش های خود را متوقف, تولید انتقاد از مقامات دولتی مانند رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو. او و دیگر رهبران دولت در انتظار کلمه از دولت فدرال در مورد گسترش مدیکید بازپرداخت کوچک کسب و کار امداد رسانی و برنامه های دیگر.

“این است که هیچ زمان برای سیاست است. این زمان برای تصویب این قانون که در واقع آدرس نیاز” کومو گفت: در آلبانی در روز پنج شنبه.

نیویورک مقامات دولتی پروژه 10 میلیارد دلار درآمد از ضرر و زیان در طول همه گیر و در تگزاس است که $251 میلیارد بودجه دو اثر COVID-19 و کاهش قیمت نفت می تواند نیروی دولت به بریده بریده “چند میلیارد دلار” از آن بودجه حسابرسی گلن Hegar روز سه شنبه گفت.

کالیفرنیا پروژه در پایان سال مالی در ماه ژوئن آن را به $8.7 میلیارد دلار باقی مانده است. در ماه نوامبر قانونی تحلیلگر را برآورد دولت را تا پایان سال مالی با بیش از 21 میلیارد دلار در ذخایر.

از زمان شروع این بیماری همه گیر Newsom است تصریح کرد این ایده که دولت در حال حاضر بهتر آماده به آب و رکود اقتصادی بیش از هر زمان در تاریخ معاصر است. او اذعان کرد که کمی از این ذخایر به احتمال زیاد خواهد شد در سمت چپ پس از COVID-19 بحران است.

بیشتر: کالیفرنیا می تواند دولت را در سخت ترین ضربه از نظر مالی توسط coronavirus. است که آن را آماده است ؟

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>