COVID-19: اخراج در مکث اما برخی از صاحبخانه ها هنوز هم می خواهید خود را به مستاجران

فلوریدا تودی | No comments

یک مهلت قانونی برای اخراج طول COVID-19 همه گیر را متوقف کرده است و صاحبخانه از بین بردن مستاجران از اموال خود را. اما اصطکاک بین طرفین همچنان ادامه دارد و برخی از صاحبخانه هنوز داده شده آن را امتحان کنید.

وکلای مدافع و رهبران جامعه دیده می شود حساب صاحبخانه اقدام به فشار مستاجران کردن اموال. اسناد دادگاه نشان می دهد برخی از صاحبخانه ها در حال حاضر در حال گرفتن سر شروع می شود و در روند قانونی تشکیل پرونده مدارک به آغاز اخراج مواردی که واقعا نمی خواهد شروع کنید حداقل تا مارس 17.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis به حالت تعلیق وام مسکن سلب حق مالکیت و اخراج با توجه به COVID-19 مشکلات مالی در مارس 3 سفارش. سفارش 18 قضایی دادگاه مدار که شامل بروارد و سمینول شهرستان به حالت تعلیق در همه دادگاه در هر مورد اخراج خواهد شد و نه مسئله هر گونه اخراج نهایی سفارش.

که شامل موارد قبل از ثبت COVID-19 همه گیر آغاز شد و اخراج به دلایل نامربوط مانند نقض قرارداد اجاره توسط بدرفتار یا آوردن حیوانات خانگی به یک واحد اجاره.

در ضمن صاحبخانه هنوز هم مجبور به پرداخت صورتحساب صرف نظر از مستاجران’ سختی و هنوز هم نیاز و یا می خواهید درآمد.

راه متحده از بروارد جمهور راب باران دیده است و خوب و بد صاحبخانه در طول این و بیش از بحران یادآوری صاحبخانه از گذشته طوفان ایم که اخراج از کار مستاجران قرار داده و وسایل خود را در حیاط اما او همچنین می داند که صاحبخانه در حال رسیدن به مستاجران و گفتن آنها نیست به نگرانی در مورد تبدیل در اجاره ،

بیشتر: SpaceX راه اندازی: مقامات محلی تقلا برای برنامه ریزی برای جمعیت در پاشنه از coronavirus

“من می دانم که افرادی که آنها به خود می گویند پنج خانه, اما این جریان درآمد خود را به پرداخت صورتحساب خود را,” او گفت:. “کار آنها این است که مدیریت آن خانه و اگر آنها نمی تواند درآمد که در آن نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را و یا گاهی اوقات آنها هنوز وام مسکن در آن خانه … و پس از آن وجود دارد slumlords وجود دارد که نمی به مردم یک فرصت است.”

صاحبخانه که مستاجر نیستند پرداخت اجاره در طول COVID-19 pandemic هنوز هم می تواند برخی اقدامات. آنها هنوز هم می تواند به مستاجران رسمی به دنبال اعلامیه گفته مستاجر به مدت سه روز در پرداخت اجاره و یا ترک اموال. کسانی که اعلامیه حمل نیست حقوقی نفوذ در این زمان هر چند چون نه دادگاه و نه اجرای قانون حذف خواهد شد مستاجران از اموال.

برخی از بروارد صاحبخانه اقدام قانونی کمتر روش. راب Johnson, مدیر اجرایی Brevard County کمک های قانونی گفت: بزرگترین مشکل فعلی دفتر معاملات با چیزی است که او از نظر “DIY اخراج” — صاحبخانه به سادگی تغییر قفل و یا قطع آب و برق سعی کنید به زور مستاجران کردن اموال. که اتفاق می افتد با یا بدون یک بیماری همه گیر او گفت: اما شده است وجود دارد سنبله.

اما در کمال تعجب خواستار کمک صاحبخانه نیست و برداشت بیش از حد.

“جالب است,” او گفت:. “من فکر می کردم ما خواهد بود با تماس آب گرفتگی و واقعیت این است که ما نه.”

که ممکن است دلیلی برای جشن. تیم خود را ممکن است با تماس آب گرفتگی در هنگام رسیدگی به رزومه و “ضرب المثلی تلخه را ضربه فن.”

Brevard County دیده است 24 اخراج براده پس مارس 20 روز پس از 18 مدار دادگاه دستور توقف اخراج. برخی از نگرانی در ماه اجاره عقب افتاده و یا اختلافات ربطی به COVID-19. دیگران ثبت شده در آوریل به نظر می رسد نگرانی تنها آوریل اجاره هر چند روشن نیست که آیا هر فرد مستاجر دلیل عدم پرداخت هزینه است که با توجه به COVID-19.

کسانی که براده ها تنها قطره ای نسبت به ماه های قبل. به طور متوسط هفت اخراج موارد واصل شد هر روز در ماه فوریه است.

بیشتر: Coronavirus: خطوط کروز به خدمه خود را اما این روند کند

Brevard County Clerk of Court اسکات الیس گفت: دادگاه در حال پردازش اولیه شکایت به سیستم خود را به طوری که کار به از دست دادن ندارد و برای کاهش بالقوه راش در براده پس از مهلت قانونی به پایان می رسد. مجموعه مقالات معلق, اگر چه, و دادگاه را درمان موارد اگر آنها ثبت شد زمانی که مهلت قانونی برداشته شد.

“ما در مورد شما به این سیستم. آن را به شما یک شماره پرونده و شروع می شود که توپ نورد” الیس گفت. “اما این است که توپ متوقف می شود.”

احضار شده اند وارد سیستم اما الیس گفت: هیچ کس در خدمت آنها. مستاجران’ زمان محدود برای پاسخ به شکایات آغاز خواهد شد که در آن زمان به معنی یک مستاجر نمی خواهد از دست دادن یک مورد برای عدم پاسخ در مهلت قانونی — “ساعت متوقف می شود” الیس گفت. معمولا یک مستاجر که پاسخ نمی به طور خودکار از دست می دهد.

قبل از moratoriums گرفت, اثر, اخراج یک به پایان رسید در سفارش به نام حکم در اختیار داشتن که به صاحبخانه حق را به بازگشت اموال پس از 24 ساعت متوجه. این بروارد دادگاه نیست صدور آن writs تحت توقف صرف نظر از اینکه اخراج مورد مربوط به COVID-19 مشکلات مالی.

مستاجران باید اقدام های اولیه با وجود توقف باران و جانسون گفت و قرار نیست آن را خاموش. هیچ چیز در دستور دادگاه تا کنون فراهم می کند اجاره بخشش در طول همه گیر پرداخت است که هنوز هم به دلیل روزی و در اسرع وقت ساعت ری استارت صاحبخانه می تواند حرکت رو به جلو با اخراج.

“امیدوارم آنها معقول و درک کنند که این بی سابقه است,” باران گفت.

جانسون گفت: مستاجران باید بپرسید برای نرمی به عنوان به زودی به عنوان آنها مشکل است. آن را دریافت کنید در نوشتن او اضافه شده است.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>