COVID-19: فلوریدا رستوران دستور داد به اتاق ناهار خوری, پیشنهاد, takeout, تحویل, تنها

فلوریدا تودی | No comments

رستوران و مواد غذایی-خدمات (میلادی) در فلوریدا به کارگردانی شده به اتاق ناهار خوری و استفاده از آشپزخانه خود را تنها برای بایگانی اطلاعات و تحویل مقاصد از طریق مارس 8, به گفته یک فرمان اجرایی صادر شده این بعد از ظهر توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

منظور این است که به “اثر فوری” و می تواند “فسخ یا اصلاح” قبل یا بعد از این زمان ممکن است 8 قاب زمان.

دستور تعلیق فروش الکل در محل, مصرف, اما اجازه می دهد تا رستوران ها و کارخانه های لبنی به فروش الکل برای “مصرف خارج از محل” با ارائه مدرک شناسایی معتبر. رستوران ها نیز مجاز به فروش بسته های الکل برای بایگانی اطلاعات و تحویل مواد غذایی سفارشات چیزی قبل از حکم ممنوع است.

همچنین سفارشات بسته شدن سالن ها و مراکز ورزشی.

منظور می آید سه روز پس از فرماندار موظف رستوران ها برای محدود کردن صندلی به 50 درصد ظرفیت و فضای جداول حداقل شش فوت از هم جدا در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

“این بخش از کسب و کار و حرفه ای و مقررات (DBPR) باید استفاده از آن مقامات تحت قانون فلوریدا بیشتر به پیاده سازی و اجرای مفاد این فرمان اجرایی و باید اقدامات بیشتری صورت لزوم برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی و رفاه” انتشار اخبار اعلام کرد.

این داستان به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات در دسترس می شود.

شما هنوز هم می تواند پشتیبانی: 153 ناپل و فورت مایرز رستوران (و شمارش) و چگونه آنها در حال دست زدن به COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>