COVID-19 hoarders روشن قفسه بنابراین همسایگان منبع تامین: ‘ما همه یکدیگر است.’

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

جانت موناکو شد از ملزومات صاحب حیوانات خانگی حرفه ای در رککلدگ مدام به مشتریان خود را. به عنوان دست پاچه خریداران جاروب قفسه های سوپر مارکت از همه چیز از تخم مرغ به کاغذ توالت در ترس از COVID-19 گیر او شده است می خواهم قادر به پیدا کردن پایه لوازم خانگی.

مشتری گفت: موناکو برای رسیدن به پارکینگ و نگاه در وسیله نقلیه خود را.

“او باز تنه و یک مورد وجود دارد از کاغذ توالت” موناکو گفت. “‘شما را به این,” او گفت:.”

موناکو برخورد با خرید و وحشت در دو جبهه. اولین فروشگاه خود را آب گرفتگی با مشتریان به دنبال فله-خرید غذای سگ برای pandemic ورود در Brevard County است. سپس منابع او خودش نیاز زد پایین در فروشگاه های دیگر ساخت آن را دشوار برای او را به خرید آنها را زمانی که او در سمت چپ مغازه در شب.

او به طور منظم به مشتریان هستند مثل خانواده هر چند او گفت: یکی دیگر از آورده خود شیر و موارد دیگر. هر چند سپاسگزار برای کمک به او را نا امید با افراد دیگر انباشت محصولات خود را.

“این غم مردم چگونه رفتار,” او گفت:. “که در آن ما بشریت؟”

بیشتر: Coronavirus دبستان: Publix, هدف, Dollar General ارائه ‘ارشد, خرید ساعت’

آمریکایی ها و بروارد ساکنان مدتها پیش پاک فروشگاه ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست.

آنها پس گرفته شده برای خرید محصولات غذایی محصولات کاغذی و بیشتر – با یک گیج کننده تثبیت بر روی کاغذ توالت – به عنوان آنها از ترس کمبود عرضه و برنامه ریزی برای جلوگیری از بیرون رفتن در مکان های عمومی برای جلوگیری از پتانسیل آلودگی.

هنگامی که خریداران خرید به اندازه کافی از محصولات خاص به آخرین ماه خود اگر چه دیگران که نیاز به این محصولات صورت قفسه های خالی. این کمبود باعث خشم در رسانه های اجتماعی از ساکنان که خود را در نظر بگیرید همسایگان حریص برای احتکار این اقلام است.

در طول بروارد بسیاری از محلی Facebook گروه ساکنان در نظر گرفته شده اند کاغذ توالت کمبود را در دست خود. آنها به طور مستقیم با یکدیگر به فروشگاه با محموله اشفتگی فکری موقتی جایگزین مانند روزنامه و می شود و شوخی در مورد عموم شستشو در مقابل چمن در یک کینه توز حرکت خود را به سمت خود انباشت همسایه.

در کنار انبوه-خریداران مردم فقط تلاش برای بدست آوردن آنچه آنها نیاز دارند برای این هفته است.

جیمی Daggett یک کاکائو ساحل ساکن که رفت به بازار تازه در Suntree اوایل روز شنبه به استفاده از فروشگاه جدید ارشد-تنها چند ساعت گفت: او در جستجوی گوشت – بود که پاک شده است را در فروشگاه های دیگر – و همبرگر و مرغ اما نه تخم مرغ.

“من از این کلید طوری که من دیده ام طوفان خرید اما من هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این” Daggett گفت.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: فرماندار تعطیل ناهار خوری در تمام رستوران ها; takeout تحویل OK

کی Maxey دیگر ارشد خریدار گفت: او به یک کارگر است که نمی تواند قرار دادن تخم مرغ در قفسه چرا که خریداران بودند ربودند و آنها را به عنوان او تلاش کرد.

“اگر من ندارد و سبزیجات برای یک هفته خوب” Maxey گفت: در استعفای. “شوهر من خوشحال خواهد شد. او نمی مانند سبزیجات به هر حال.”

دانستن مردم در تلاش برای به دست آوردن آنچه آنها نیاز ملبورن ساکن Amorette میراندا در زمان به Facebook بازار به رایگان ارائه منابع برای کسانی که نمی تواند آنها را پیدا کنید و یا آنها را استطاعت.

او صرف ساعت پنج شنبه و جمعه ترکیب فروشگاه برای پیدا کردن اقلام مانند نان کاغذ توالت و دستمال مرطوب بچه و سپس بسته بندی آنها را در کیسه و آنها را به مردم داد که messaged او در Facebook, محدود کردن آنها به یک مورد در هر فرد.

“من می خواهم مردم بدانند که در این زمان ما همه یکدیگر (اتحاد)” او گفت:.

او گفت که او در مورد دریافت یک صد پیام از روز پنج شنبه اما بسیاری از آنها مردم ضمن تشکر از او را برای کار نیست درخواست برای کمک.

تلاش های او گاهی اوقات در برخورد با فروشگاه های محلی’ مورد محدودیت. یکی CVS کارمند بدحجابی او را برای تلاش برای خرید چهار بسته کاغذ توالت در زمانی که فروشگاه تنها مجاز هر دو مشتری و گفت: “بیایید نمی تواند مانند آن.” او توضیح داد که او به معنای به اهدای اقلام است.

اگر او را درک کارمند سرخوردگی او نیز نمی توانید سرزنش افرادی که خرید به صورت عمده به آماده شدن برای بدترین.

“این یک زمان سخت برای همه” او گفت:. “در نظر من به هر یک خود را. ما نمی توانیم سرزنش افراد برای تمایل به آماده شود.”

برخی از مردم او را با توجه به منابع نمی تواند پیدا کردن آنچه که آنها مورد نیاز است. دیگران آنها نمی توانیم و یا ساعت کار بیش از حد طولانی برای رسیدن به فروشگاه.

یک مرد یک راننده کامیون که ساعت های طولانی او را مانع از جستجو در فروشگاه ها بود و خدا را شکر او به ارمغان آورد او یک بسته دستمال مرطوب کودک است که او اصرار بر دادن او 20 دلار به فروش بیشتر, او گفت:. یکی دیگر از Facebook دوست او را فرستاده $50.

“فروتنی آن است,” او گفت:. “من هنوز هم بسیار شوکه شده است که مردم بسیار سپاسگزار برای چیزی به عنوان کوچک به عنوان یک کیسه کاغذ توالت.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>