COVID-19: Indialantic به بازگشایی ساحل برای آفتاب گرفتن; ملبورن ساحل هنوز هم ورزش-تنها

فلوریدا تودی | No comments

سواحل در Indialantic خواهد بازگشایی جمعه به صورت عادی در ساحل فعالیت های از قبیل حمام آفتاب و آرامش در صندلی. اما گروه خواهد بود محدود به پنج یا کمتر پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

شهردار دیو برکمن یک فرمان اجرایی را امضا بعد از ظهر چهارشنبه معمولی اجازه می دهد فعالیت های ساحل به رزومه موثر جمعه.

Indialantic می پیوندد کاکائو در ساحل, ماهواره, ساحل و بندر هند در ساحل که موقعيت خود را در سواحل هفته گذشته برای آفتاب گرفتن در گروه های پنج یا کمتر. قبلا فعالیت های ساحل در آن جوامع بوده و محدود به راه رفتن, دویدن, دوچرخه سواری, ماهیگیری, گشت و گذار و شنا به سرعت گسترش COVID-19.

ملبورن ساحل است که هنوز اجرای راه رفتن-دویدن-دوچرخه سواری-ماهیگیری-گشت و گذار-شنا مقررات Town Clerk جنیفر تورس گفت.

بیشتر: رمز و راز سیاه سیلندر تمیز در ساحل جنوب ملبورن ساحل

بیشتر: خوب سامری نجات 5 نفر از آتشین تیتوسویل انفجار قایق در رودخانه هند

Indialantic هنوز هم منع مردم از تجمع در boardwalks و ساحل دسترسی مناطق. همه دسترسی به ساحل و مناطق پارکینگ بسته باقی خواهد ماند.

شنبه بعد از ظهر برکمن posted a photo on Facebook یک کامیون یدک کش در حال آماده شدن برای دو اتومبیل پارک شده در یک محفظه فضا در مقابل اصلی Bizzarro معروف نیویورک پیتزا.

“امروز کسب و کار به شدت بکسل چون لکه های صورت گرفته توسط مردم رفتن در ساحل. این صاحب ماشین شدن است $320 لایحه زمانی که آنها پس از بازگشت پارکینگ برای سه ساعت و خرید هر گونه مواد غذایی” برکمن نوشت.

“لطفا نمی تواند یدک کشیده! احترام این صاحبان کسب و کار. هیچ کس می خواهد به بازگشت و پیدا کردن وسیله نقلیه خود را رفته است,” او نوشت.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>