COVID-19: ‘جوهر استاد’ هنرمندان انتقاد فلوریدا tattoo studio shutdown

فلوریدا تودی | No comments

سردبیران توجه داشته باشید: به طور معمول این نوع منحصر به فرد گزارش ما را محدود به مشترکان. ما تصمیم به جای این داستان را به طور گسترده تر در دسترس به دلیل اهمیت محتوای آن است. اما کیفیت و واقعیت-بررسی گزارش رایگان نیست. جمع آوری و بررسی اخبار پر هزینه و وقت گیر تلاش و شاید هرگز اهمیت بیشتری از آن در حال حاضر. لطفا برای نشان دادن حمایت خود را برای کیفیت گزارشگری مثل این با عضویت در فلوریدا امروز. روزنامه نگاری مهم است. مشترک شدن در اینجا.

“جوهر اصلی” شرکت کننده و کاکائو در ساحل, هنرمند خال کوبی علامت Longenecker پیام برای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis: بیا ببینید که چگونه تمیز و استریل من توقیف فروشگاه است — و من به شما ارائه یک بازی رایگان ،

فلوریدا, تا تو, استودیو بسته باقی می ماند هر چند DeSantis اجازه مو سالن باربر و مغازه های ناخن سالن بازگشایی در هفته گذشته در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در مه 2, DeSantis بازدید اورلاندو آرایشگاه که در آن او انجام COVID-19 سالن مو بحث است. Longenecker — و تو, هنرمندان در سراسر دولت آفتاب — توجه داشته باشید از زمان این رویداد رسانه ای است. و آنها می گویند که آنها در حال گرفتن پایان کوتاه از چوب.

“تاتو صنعت ؟ ما در حال فراموش کردن در مورد. اینطور نیست که ما یک دسته از دوچرخه سواران که مردم بد است. این کلیشه های قدیمی از بین رفته” گفت: Longenecker که باز تابستان بی پایان تو در سال 2004. او با 13 کارمند دارد.

“ما در حال taxpaying شهروندان است. ما پرداخت برای صدور مجوز برای یک دلیل. ما فقط به عنوان اسکناس و رهن و اجاره, نوزادان, برای, خوراک, درست مثل هر کس دیگری” Longenecker گفت.

“ما همه رای دهندگان بیش از حد. ما تو افرادی که رای” او گفت:.

در طول یک روز کاری معمولی, Longenecker صرف پنج تا هشت ساعت گشتن تک خال کوبی در امضا “tropistyle” — و او گفت که او می خواهیم با استفاده از یک 100-تعداد جعبه دستکش در این فرآیند است.

بیشتر: بازیگر Jayvo اسکات که صاحب جزیره مریت فروشگاه تاتو در ان بی سی ‘Good Girls’

بیشتر: حرام شدن من برای اولین بار تو را در ایالات متحده به معنای آزادی | نظر

فلوریدا خانه 9,000 10,000 هنرمندان تاتو و مورد 4,100 ثبت نام و بدن هنر مغازه ها گفت: Selina مدینه قانونی در ارتباط با فلوریدا هنرمند خال کوبی حرفه ای انجمن صنفی.

فلوریدا وزارت بهداشت نیاز به اتمام bloodborne پاتوژن و بیماری های مسری دوره آموزشی قبل از صدور یک هنرمند خال کوبی مجوز.

پیام به دنبال نظر شدند دوشنبه با DeSantis’ ، بدون اعلام شده در خصوص بازگشایی تو سرو است.

مدینه صاحب خالکوبی دخترانه در جکسون ویل. 19-سال هنرمند او نیز نظارتی مدیر پروژه برای تامین کنندگان World Famous Tattoo Ink, Ultimate Tattoo عرضه و Perma مخلوط. او همچنین خدمت در بدن هنر کمیته انجمن غذا و داروی مقامات نظارتی سازمان است.

“من احساس می کنم آن را تبعیض آمیز زیرا آنها حتی ما اعطای هر گونه توانایی برای صحبت کردن با هر کسی. هیچ یک از پاسخ دادن به پرسش های ما” مدینه گفت: از فرماندار ،

“من فکر نمی کنم که این واقعا عمدی بود. من فکر می کنم این بیشتر از یک اداری نظارت و آنها را بمباران که آنها در حال تلاش برای گرفتن. من احساس می کنم که این خوب است” مدینه گفت.

“اما در جهت صحیح است که, به طوری که مردم می توانند, رزومه, کسب و کار — به عنوان خالکوبی و سوراخ کردن بدن امن و عمل ما بهداشت اقدامات است که در حال ساخته شده را به پارچه صنعت ما — ما باید اجازه داده شود برای بازگشایی,” او گفت:.

فلوریدا مو سالن ناخن سالن و باربر مغازه ها از سر عملیات در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر. در میان این دستورالعمل:

• کارکنان باید اجازه می دهد حداقل 15 دقیقه بین قرار ملاقات مناسب برای ضد عفونی شیوه های.

• ماسک پوشیده شده است باید توسط همه کارکنان در حالی که انجام خدمات شخصی.

• همه غیر ضروری اغلب موارد لمس مانند مجلات و روزنامه ها و خدمات و منوها و محصولات کاغذی باید از مشتری مناطق.

• همه سطوح و ابزار و ملحفه ها باید ضد عفونی.

“من احساس می کنم این بی عدالتی به تفکیک می شود و از جیبش شخصی-خدمات مراقبت برنامه” مدینه گفت.

دوشنبه DeSantis اجازه رستوران ها افزایش داخلی صندلی به 50 درصد از ظرفیت. فروشگاه های خرده فروشی و موزه ها و کتابخانه ها سالن های ورزشی و تناسب اندام مراکز کردم چراغ سبز برای فعالیت در 50 درصد از ساختمان های اشغال.

در سال 2014 Space Coast هنرمندان Longenecker و Jayvo اسکات رقابت در فصل 5 از “جوهر استاد” سنبله تلویزیون, تا تو, واقعیت های رقابت. Longenecker پیشرفته به دور نیمه نهایی.

امروز اسکات صاحب درست به شما که نقل مکان کرد و از جزیره مریت به ملبورن در ماه اکتبر. یک بازیگر او به نظر می رسد در ان بی سی “دختران خوب” در سال 2018 است. او تولید و co-ستاره دار در فیلم کوتاه “Riviera” که عرضه در ماه اکتبر در ملبورن فیلمسازان مستقل جشنواره و برنده انتخاب مردم را مخاطب جایزه.

جایگاه خود را در نئون روشن tattoo studio در Wickham جاده اسکات گفت: هر یک از سه هنرمند ایستگاه های اندازه گیری 11-توسط-7.5 فوت — “اجتماعی فاصله یک مشکل است.” او گفت studio با استفاده از بیمارستان های درجه ضد عفونی کننده برای کشتن میکروب ها و ویروس ها.

“من فکر می کنم که آنها فقط نمی دانم به اندازه کافی در مورد صنعت ما. و ما فقط نیاز به آموزش آنها. چون ما نمی scumbags. من می دانم که خالکوبی آمده است یک راه طولانی” اسکات گفت.

“از آن استفاده می شود واقعا تابو به روز: دوچرخه سواران و اعضای باند و حتی ملوانان. اما شما می دانید, آن را خنده دار. ملوانان این نیروی دریایی ، ما یک نیروی دریایی که در اینجا کار می کند. او پسر خوبی است. او فراهم می کند برای خانواده اش است. او شده است در نیروی دریایی 18 سال,” او گفت:.

“این ها همه به طور منظم مردم عادی. ما فقط می خواهم به عقب بر گردیم به کار می شود و قادر به ارائه برای خانواده های ما,” او گفت:.

کاکائو در ساحل شهردار بن مالک پشتیبانی از بازگشایی Endless Summer, خال کوبی, همراه با شبیه studios در سطح ایالت. او همچنین دعوت DeSantis به تور Longenecker استودیو.

“صنعت خود است رک و پوست کنده استریل تر از سالن مو و ناخن سالن. و اگر آنها مجاز به باز کردن آن اثرات آنها را از لحاظ مالی” ملک گفت.

“آنها شده ایم جامد عضو از جامعه ما است. مارک فروشگاه همیشه برای اولین بار به مرحله برای هر رویداد جامعه. و این شرم آور است که این کسب و کار نمی باشد, اجازه باز و توجه دقیق و سختگیرانه سلامت الزامات مورد نیاز برای تصویب این مجوز و دریافت این فروشگاه در حال اجرا,” او گفت:.

در اینورنس, Twistid جوهر صاحب الیستا Belden راه اندازی یک درخواست جمعه خواستار DeSantis به بازگشایی تو استودیو. درخواست کرده بود به دست آورد بیش از 13,600 امضا توسط دوشنبه بعد از ظهر.

پس از DeSantis بازدید اورلاندو آرایشگاه Belden گفت که او دو هفته را صرف تلاش برای تماس با دفتر والی — حتی ارسال یادداشت های دست نویس — فایده ای نداشت.

“زمانی که من دیدم که گفتم یک دقیقه صبر کنید.’ ما باید راه-سیاست های سختگیرانه تر در مورد چگونه ما قرار است برای تمیز کردن ما studios” Belden گفت.

“اگر شما در حال رفتن به آنها را باز کنید, آن را دیگر ضروری در مقابل غیر ضروری. که در آن نقطه ما در حال بازی مورد علاقه های شما.”

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>