COVID-19 مستندات یادآوری کسانی که با خانواده در مراقبت از امکانات: ما از دست این بشر لمس

فلوریدا تودی | No comments

رابرت Willett بهتر شناخته شده به عنوان باب نشسته هر روز به نوشتن نامه ای به دانا همسر خود را از 62 سال است. سپس او ایمیل آن.

93 سال رککلدگ ساکن missives laced با لحظه از یک زندگی شاد با هم, دوست دارم که چگونه آنها ملاقات کرد. کروز آنها در زمان در دانوب. ماجراهای با کودکان خود.

او می خواهم به او بگویید این همه در فرد حتی اگر او به زوال عقل در حال پیشرفت است. او می خواهم او را در آغوش بگیرید; به او بوسه.

به جز او نمی تواند.

Willett و سه فرزند خود را در میان میلیون ها نفر در سراسر کشور جدا شده از یک دوست به خاطر coronavirus مربوط به ممنوعیت در شخص بازدیدکننده داشته است به امکانات مراقبت های بهداشتی از جمله خانه های پرستاری دیگر مراقبت دراز مدت و خوابگاه زندگی کمک.

Willett تردید برای یک لحظه. او به یاد می آورد که روز او می تواند همسر خود را در آغوش گرفتن و از نزدیک گفتگو به جای تکان دادن و یا تماس از طریق یک دروازه در محوطه همسرش زندگی ارشد محل اقامت.

“ما در حال ناظران اما دیده نمی شود او را برای بازدید از هر نتیجه واقعی از مارس 13” گفت: Willett بازنشسته بانکدار. “ما می توانید ببینید که او صحبت کردن پرستاران, اما او واقعا نمی تواند ارتباط برقرار کند و … آن را کمی خسته کننده, اما من فکر می کنم آن را خوب. و هیچ چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید در این نقطه است.”

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تمدید که ملاقات بان کی مون به مدت 60 روز در اواسط ماه مه. او تعطیل ملاقات رسمی در مارس 15, فرستاده, اعتصاب تیم با فلوریدا گارد ملی به آزمون سالمندان و کارکنان و ممنوع بيمارستان از ارسال برگشت مثبت ساکنان به امکانات. او در حال حاضر مشغول به کار با این صنعت به تمام کارکنان که کار در مراقبت از سالمند جامعه تست شده است.

یک بار که تست کامل است DeSantis ممکن است اجازه می دهد سالمندان در مستند در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک به آزادی بیشتر.

“پس از انزوا آمده در روانی و اجتماعی, هزینه,” او گفت: در مارس 13 کنفرانس خبری. “ما باید به شکل یک راه برای رسیدن به بله. ما رو به شکل یک راه برای برخی از مردمی امید و قادر به دیدن خانواده های آنها … من فقط می خواهم به قادر به می دانم که ما روش در جایی است که اگر کسی می رود به دیدار مادر خود که دو هفته بعد از آن ما در حال رفتن به باید 50 عفونت.”

بیشتر: من 101 ساله پسر عموی سزاوار نیست که نوشته شود به کروناویروس با توجه به سن| Kennerly

بیشتر: Coronavirus: ما رشد در انسان طلب لمس خواهد COVID-19 تغییر راه ما وصل شود ؟

Coronavirus موارد در خانه های پرستاری و گریم تلفات نسبتا بهتر در فلوریدا از بسیاری از شرق متحده است. برای بیش از یک ماه DeSantis مسدود انتشار اطلاعات در مرگ و میر در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک تا زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز شبکه و دیگر سازمان های خبری شکایت کرد برای به دست آوردن سوابق و دولت منتشر شد آنها را.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد ژوئن 1 که در طول سه ماه گذشته بیش از 40,600 دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارگران درگذشت COVID-19 — حدود 40% از کشور مرگ و میر نسبت به coronavirus با توجه به تجزیه و تحلیل داده دولت است. در فلوریدا حدود 85 درصد از COVID-19 مرگ و میر (2,607 از 3 ژوئن) بوده است در میان کسانی که 65 ساله و مسن تر و تقریبا نصف شده است در ارتباط با تسهیلات مراقبت دراز مدت.

اما در حالی که مجبور به جدایی قابل فهم است و می خواهید آنها عزیزان خود را امن نگهداری می شود بسیاری از اعضای خانواده می گویند که عدم حضور یک در یکی از بازدیدکننده داشته است و منتظر اخبار می تواند مشقت بار.

برای بسیاری از خانواده ها وجود دارد می تواند یک درد شدید و ناگهانی از گناه بیش از حد: ما در انجام درست است ؟ وجود دارد و گاهی اوقات بی رحمانه رسانه های اجتماعی فشار است. اگر شما در مورد آن صحبت برخی می گویند آنها متنبه در مورد قرار دادن پدر و مادر خود یا همسر “در خانه” در وهله اول.

و تلفات در کسانی که در انزوا است که به خوبی مستند شده است.

جنیفر Olszewski یک متخصص در علم پیری شناسی در دانشگاه گفت: قیصر اخبار بهداشت و درمان در ممکن است که او می بیند بسیاری از بیماران با تلفظ موقعیتی افسردگی — “کاهش اشتها و کاهش انرژی و کمبود انگیزه و به طور کلی احساسات غم و اندوه است.”

“اگر این می رود برای ماه های دیگر من فکر می کنم ما دیدن بیشتر مردم با عملکرد کاهش سلامت روان, کاهش و عدم رشد” گفت: Olszewski که با این نسخهها کار در سه قفل-کردن خانه های سالمندان.

سباستین ساکن کاتلین شواب-Wardell گریه می کند هر روز: پدرش روحیه و وضعیت را بدتر از این مستند از بروارد خانه سالمندان که در آن 87-سال-قدیمی — کسی که تا پایان مرحله نارسایی قلبی — شده از ماه اوت سال 2019, او گفت:.

در حالی که خانه سالمندان که در آن او زندگی می کند در حال انجام بهترین آنها می توانند “او افسرده است — او گریه می کند اغلب فقط به مرگ” او گفت:. “او بسیار نیاز به حمایت از خانواده اش.”

شواب-Wardell نا امید است با فقدان ارتباطات فرمانداری و سایر سازمان های دولتی در مورد “چه باید کرد برای به دست آوردن خانواده به دیدن عزیزان خود را قبل از آنها می میرند.”

بیشتر: Coronavirus فلوریدا: اجازه ندهید خانه سالمندان فرار از مسئولیت حقوقی | نظر

بیشتر: فلوریدا COVID-19 داده ها پرسش باقی بماند به عنوان مخالفان تمرکز بر اخراج DOH مدیر

حفاظت از خانه سالمندان بیماران قابل درک است اما روحی و جسمی خانواده ها رنج می برند در هر دو طرف از یک پنجره یا دروازه ویرانگر و حتی مرگبار, او گفت:.

“پرستاران دستیاران و پرستاران و سازمان ها در حال رفتن در داخل و خارج از خانه های پرستاری و پس از آن در جامعه” او گفت:. “مطمئنا خانواده ها می شستن دست های خود را در یک ماسک و دیدار عزیزان خود را با خیال راحت به خصوص زمانی که آنها در یک اتاق خود را بدون داشتن تماس با کارکنان است.”

کریستین نزدیک سخنگوی فلوریدا مراقبت های بهداشتی در ارتباط است که نشان دهنده 550 خانه های سالمندان گفت: این نه فقط ساکنان که می خواهند خانواده ها برای بازگشت اما کارکنان.

او گفت: مراقبان در حال سرمایه گذاری در آمد و شد و معاشرت با بستگان به دلیل “کمک می کند که افزایش کیفیت زندگی است.”

که کیفیت زندگی حیاتی بود به عنوان Willett خانواده جستجو برای حق اقامت برای دانا Willett سابق معلم موسیقی. او بیماری آلزایمر پیشرفت بود به یک نقطه که در آن او بود دریافت آسایشگاه مراقبت در خانه در سال 2019 اما نگرانی برای ایمنی بیشتر شد تلفظ به عنوان او خود را از دست داده بلبرینگ گفت: باب Willett.

بنابراین این ژانویه گذشته او بود نقل مکان کرد به ملبورن زندگی ارشد تاسیسات Brennity. از آنجا که مستند آنها می توانید توسط FaceTime که تسهیلات کمک می کند تا ترتیب و بازديد در حیاط که در آن دانا است کمک به یک طرف از یک دروازه در یک فاصله امن و خانواده می ایستد ،

یکی از دونا WIllett را دختران لسلی میچل می گوید: کارکنان در Brennity شده است بخشنده حتی از جمله دیگر ساکنان در خواندن باب حروف با صدای بلند. پسر تام Willett ارسال عکس ها از پرندگان که مادرش را دوست دارد میچل گفت.

خانواده “خوش شانس در یک راه” میچل گفت: چون دانا زوال عقل پیشرفت کرده است به یک نقطه که در آن او نمی داند که چه چیزی اتفاق می افتد در جهان اطراف او.

“وجود دارد یک بیت از به رسمیت شناختن” میچل گفت. “اما ما می دانیم که او نه در داخل وجود دارد از دست رفته ما گفت:” از کجا باب? که در آن همه؟’ او زندگی لحظه به لحظه است.”

در تند و تلخ FaceTime screen grab دانا Willett دیده می شود نواختن پیانو را در Brennity. و دیگر خود را پدر باربارا Willett هستند دیده می شود در گوشه بالا سمت راست عکس.

برای باربارا Willett, همیشه وجود دارد یک اضطراب سخت و ناگهانی از سودا هنگامی که او می بیند دیگران به اشتراک گذاری لمس لحظه حتی از راه دور با عزیزان خود در اخبار.

“شما می بینید که مردم ایستاده پنجره و نگهداری علائم و یا لمس انگشت بر روی شیشه … من خوشحال هستم برای آنها, اما هیچ راهی وجود دارد از انجام آن, با, آرایش, این, تسهیلات,” او گفت:. “کارکنان بوده است. اما هنگامی که مردم بحث در مورد جدید عادی … این مرا ناراحت می کند.”

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران جان کندی و جان Pacenti کمک به این گزارش.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>