COVID-19 ماسک تولید پلاریزه بحث در شهرها در سراسر Brevard County

فلوریدا تودی | No comments

باید مقامات دولتی نیاز مردم به پوشیدن ماسک صورت در طول COVID-19 همه گیر?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و اکثریت Brevard County کمیسیون مخالفت با اجباری ماسک حکم.

اما برخی از انتخاب رهبران Space Coast 16 شهرستانها و شهرهای رسیده اند نتیجه گیری های مختلف. این هفته مجموعه ای از طرح های موضعی ظاهر که با پوشیدن ماسک اجباری در برخی شرایط و برخی از شهرستان سالن بحث را در صدر 2-علامت گذاری به عنوان ساعت. بیشتر در آثار هستند.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: کاکائو در ساحل نیاز به ماسک در داخل مکان های عمومی

متخصصان پزشکی از جمله Brevard County جامعه پزشکی هستند که در نزدیکی-توافق همگانی است که مردم باید پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی مانند سوپر مارکت ها برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus به خصوص در موقعیت های اجتماعی که در آن فاصله امکان پذیر نیست.

اما این موضوع تبدیل به یک, سیاسی, سیب زمینی داغ, با برخی از مردم — به طور کلی با محافظه کار یا آزادیخواه گرایش — با این استدلال که ماسک مورد نیاز تجاوز در خود آزادی شخصی.

“این یک چیز شگفت انگیز است. این یک شاخص من فکر می کنم, چگونه قطبی ما از لحاظ سیاسی به عنوان یک مردم است. ما می تواند به سیاسی دعوا های خیابانی بیش از پوشیدن نقاب” گفت: Robert Taylor, سابقه استاد و دانشیار دین در مؤسسه فناوری فلوریدا.

“این نماد چگونه دور از هم هستیم” تیلور گفت.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برخی از افراد عینک ماسک برای نشان دادن مخالفت برای او و نه برای محافظت در برابر گسترش COVID-19.

اما به تازگی او نرم است موضع خود را تا حدودی. “من برای همه ماسک. من فکر می کنم ماسک خوب,” او گفت: فاکس اخبار کسب و کار در اوایل این ماه.

اواخر بعد از ظهر شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شد با پوشیدن یک ماسک برای اولین بار زمانی که او بازدید والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در خارج از واشنگتن است.

همسایه, هندی, رودخانه, نارنجی, اوسکلوا و سمینول استان ها تصویب کرده اند ماسک حکم. از دو هفته پیش, Brevard County کمیسیون رد یک پیشنهاد معرفی شده توسط رئیس Bryan Lober نیاز مردم را به پوشیدن ماسک های صورت که در داخل کسب و کار.

غرب ملبورن عضو شورای شهر دانیل Batcheldor گفت: anti-ماسک سخنرانان که در 30 ژوئن شهرستان جلسه تحویل “طیف گسترده ای از اجراهای” با استفاده از “غلط equivalences و آنچه در-مورد-isms” به سعی در توجیه قرار دادن افراد در معرض خطر از طریق خود بی ملاحظه اقدامات است.

“ما همه آن را در زمان به طور جدی در ماه مارس است. و ما در حال حاضر در یک وضعیت که در آن این مشکل این است که 20 برابر بدتر — اگر نه بیشتر — از آنچه ما تجربه شد در ماه مارس” Batcheldor گفت: در طول یک شنبه شورای شهر ماسک بحث است. او سر فلوریدا Tech بخش هوافضا و فیزیک فضا علوم است.

“و آنچه ما شاهد خوشنودی و کاملا رک و پوست کنده یک shallowness در رهبری است که منجر به آسیب است که ما در حال دیدن برخی از خود ما ساکنان” Batcheldor گفت.

از سوی دیگر در کیپ کاناورال شورای شهر را تکذیب کرد یک قطعنامه دوشنبه تشویق مردم به پوشیدن ماسک. در طول این بحث شورای وس موریسون مخالف “اضافه کردن دندان” است که به وضوح با ساخت ماسک اجباری با استناد به پتانسیل های حقوقی و DeSantis’ رهبری است.

“او هوشمند است. او نمی قیمومیت آن است. بنابراین من می خواهم به صورت هوشمند در کیپ کاناورال ، من نمی خواهم به دستور آن است. من فکر می کنم که غیر قانونی است. آن را به ارزش آن را به این مسیر گفت:” موریسون که یک تجاری خورشیدی پروژه توسعه دهنده.

“ما در حال رفتن را به نفع خود (بیش از) این ویروس — و ما قصد داریم برای احترام به آزادی و زندگی و اموال همه در همان زمان” او گفت:.

هر دو غرب ملبورن و کیپ کاناورال در حال انتظار برای دوباره ماسک مقررات در جولای 21.

دوشنبه, ماهواره, ساحل, شورای شهر تصویب Brevard County, اولین بار, ماسک, ماموریت. اورژانس فرمان نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک در داخل شش “ضروری” شهر کسب و کار: Publix, CVS, Walgreens نسیم-از طریق Mini Mart, موج خروشان دریا و اقیانوس Food Mart/اکسون و موبیل ایستگاه گاز.

ماهواره ساحل رای موجب آرایه ای از ماسک های مرتبط با جامعه بحث:

 • سهشنبه, کاکائو در ساحل شهرستان کمیسیون رای دادند 3-2 به تصویب اضطراری جهت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در داخل مکان های عمومی است.
 • زیر کت و شلوار چهارشنبه Indialantic شورای شهر مجاز ماسک اورژانس منظور بر روی ماهواره ساحل است. به این منظور مقرر ماسک در داخل و نه راحتی فروشگاه مواد غذایی فروشگاه سخت افزار فروشگاه ها و داروخانه ها.
 • موثر در ظهر, یکشنبه نخل سواحل تصویب یک ماسک اضطراری سفارش شبیه به کاکائو در ساحل است.
 • رککلدگ شهردار توماس قیمت صادر اورژانس را به شدت تشویق داخل ماسک استفاده موثر دوشنبه.
 • پس از تبدیل کردن یک ماسک صورت سیاست در ژوئن 30, ایندین هاربر بیچ شورای شهر را دوباره فرمان اضطراری سهشنبه نیاز به ماسک داخل ضروری کسب و کار, شهرستان, مدیر, Mark Ryan گفت.
 • ملبورن شهر ساحلی کمیسیون را در نظر اضطراری ماسک سفارش یکشنبه که بر روی ماهواره, ساحل, را, شهر, کارمند جنیفر تورس گفت.
 • پس از تبدیل کردن یک ماسک قطعنامه پنج شنبه توسط 3-2 رای کیپ کاناورال شورای شهر ممکن است رزومه بحث در موضوع جولای 21.
 • غرب ملبورن شورای شهر را در نظر بگیرید یک پیشنهاد ماسک فرمان جولای 21. شهرستان مدیر اسکات مورگان گفت: او مورد بحث و بررسی موضوع با مدیران غرب ملبورن چهار فروشگاه های مواد غذایی بزرگتر از 30000 فوت مربع: Publix, هدف, باشگاه سام و خارج شده است.

اما غرب ملبورن شهردار هال رز فکر در مورد تاثیر یک شهر, ماسک, ماموریت, اگر غرب ملبورن بزرگتر همسایه نیست به دنبال کت و شلوار.

“این می تواند موثر باشد اگر ما آن را انجام دهد — و این شهر به ما جنوب (خلیج پالم) آن را انجام نمی, و ملبورن به شمال نمی کند آن را انجام دهد ؟ آن است که رفتن به موثر باشد ؟ که سوال” رز گفت: در روز سه شنبه شورای شهر نشست.

Indialantic شهردار دیو برکمن با انتقاد از شهرستان کمیسیون ماسک تصمیم آنجا که او در زمانی که آنها کاهش یافته است به طور موقت نزدیک سواحل در طول COVID-19 فصل بهار خاموش کردن.

برکمن ذکر یک همسایه آنلاین نظرسنجی از 297 Indialantic ساکنان نشان 63 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از یک فرمان شهر نیاز به ماسک صورت عمومی و کسب و کار. بیست درصد پشتیبانی از شهر هدایت, نشان می دهد, ماسک, استفاده, در حالی که 16 درصد مخالف ماسک قانون.

“این beachside شهرداران اقدام شده است با هم و برقراری ارتباط” برکمن گفت. “من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که beachside شهرداران هنوز نا امید در غیر اقدامات County کمیسیون گرفته اند و بر خود به اجرای پادمان ما احساس می کنیم لازم است برای ما ساکنان.”

این Brevard County کمیسیون را تصویب nonbinding اعلام کرد که “به شدت تشویق می کند” کسب و کار به پست ماسک صورت سیاست در درب های ورودی. و در رسانه های اجتماعی کمپین Brevard County Emergency مدیریت برجسته “نقاب صلیبیون” که با ارسال عکس های خود را با پوشیدن ماسک صورت همراه با نظرات کوتاه توضیح داد که چرا آنها با پوشیدن ماسک.

دکتر جان McPherson, طب اورژانس پزشک در هلمز مرکز پزشکی منطقه ای تحویل یک ماسک ارائه سهشنبه به کاکائو در ساحل شهرستان کمیسیون. وی تحقیقات از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر استفاده می شود که مصنوعی مه و نور لیزر برای شبیه سازی سرفه که از یک مانکن ،

این FAU مطالعه نشان داد که سرفه قطرات سفر:

 • بیش از 8 فوت بدون ماسک.
 • 3 فوت و 7 اینچ با یک لایه bandana.
 • حدود 8 اینچ با یک مخروط-سبک ماسک موجود در داروخانه ها.
 • 2.5 اینچ با دو لایه در خانه دوخته شده با پنبه ،

با این حال جمهوری خواه و آزادی پارلمانی رئیس مت نای است که جمع آوری کمک مالی آنلاین به فایل طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن ماهواره, ساحل, ماسک اندازه گیری. وی با ذکر متضاد COVID-19 ماسک پیام پس از بهار از سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در میان منابع دیگر.

“چه می کند که برای باز کردن درب ، اگر دولت می تواند به شما بگویم که شما به پوشیدن یک ماسک برای رفتن به خصوصی ذخیره این نوع مانند آنها غاصب خود آزادی انتخاب برای سلامتی خود و تصمیم گیری. و در حال حاضر این باز کردن درب به صورت اجباری واکسن?” نای پرسید.

“این برای من لغزنده شيب خاک است که باید متوقف شود,” او گفت:.

نای است که به چالش کشیدن فلوریدا در کنگره تاد آلتمن در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. Nye گفت: او رسیده به فلوریدا در کنگره آنتونی ساباتینی R-Howey-in-the-تپه برای راهنمایی در مورد پتانسیل های ماهواره ای, ساحل, طرح دعوی در دادگاه. ساباتینی ثبت شده است چالش های قانونی به ماسک مقرر در اورنج کانتی (که شامل اورلاندو), Hillsborough County جکسون و سنت آگوستین.

آلتمن گفت: او متوقف CVS در ماهواره ساحل در صبح روز چهارشنبه و همه با پوشیدن یک ماسک و اجتماعی-فاصله.

“من فکر می کنم آن را به نظر می رسد کار واقعا خوب است. این بسیار دشوار است و ما واقعا می خواهید برای باز کردن. ما نیاز به اقتصاد ما رفتن. و هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به ایجاد که من فکر می کنم ماسک هستند و یکی از آنها گفت:” آلتمن که گفت او از ماهواره ساحل و کاکائو در ساحل, ماسک حکم.

“در منطقه وجود دارد بسیاری از مردم از این سن است که ممکن است کمی بیشتر در معرض واقعا تاثیر منفی از COVID-19. من فکر می کنم این مهم است که ما فکر می کنم در مورد آنها” آلتمن گفت.

“من نگران هستم در مورد آنها. و من می خواهم به انجام آنچه که بهترین راه حل برای آنها. و من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک بسیار قیمت های کوچک به پرداخت” او گفت:.

در بیانیه ای Brevard County جامعه پزشکی هیئت مدیره خواست ساکنان به سایش پوشش صورت و مقامات محلی برای ترویج ماسک در اماکن عمومی برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

“این یک موضوع پزشکی. این مایه تاسف است که آن را باید در چارچوب سیاسی از همه چیز,” دکتر گفت: Ashish Udeshi رئیس Brevard County جامعه پزشکی.

“اما صرفا به دنبال در از این لنز به عنوان یک پزشک به عنوان کسی که در عرصه مراقبت های بهداشتی ما همیشه پرسید:” چگونه ما می تواند کمک به پیشگیری از بیماری? چگونه می تواند به ما کمک کند در این مبارزه؟’ و این یکی از چیزهایی است که هر کسی می تواند انجام دهد” Udeshi گفت.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

در صورتی که شما آن را از دست رفته: 29 ملبورن پالم بای آتش نشانان در قرنطینه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>