COVID-19 mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال ویروسی

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم امنیت عمومی اطلاعات ما newsroom است و ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

آن را یک ایده خوب برای انفجار یک سشوار تا بینی خود را در گرما به کشتن coronavirus? آیا نوشیدن گرم آب لیمو کمک کند ؟ در چه میزان می کند و این ویروس را بکشند ؟ پاسخ کوتاه: “نه” “نه” و “هیچ کس واقعا نمی داند.”

در اوایل شیوع بی شماری گمنام منجر به ابداع واژه “infodemic” را به عنوان به طور فزاینده ای وحشی نظریه ها در مورد این ویروس و انجام آن را خودتان درمان منتشر شده در فضای مجازی است. اسطوره های فراوان به عنوان رمان coronavirus زده در یک سیاسی قطبی ملت سوخت توسط رسانه های اجتماعی شایعه میلز. اسطوره ها می تواند باعث ترس غیر منطقی در یک سو و خوشنودی از سوی دیگر است. هر دو خطرناک هستند کشوی کارشناسان بهداشت هشدار می دهند. در حال حاضر بیش از هر زمان آنها می خواهیم به ما اجازه دهید به علم منجر به راه است.

“من دیده ام داستان سراسر Facebook,” گفت: دکتر میشل Crozier نش بازدید استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه جنوب فلوریدا دانشکده بهداشت عمومی. “ما نیاز به جنگ که در همان زمان به عنوان مبارزه واقعی بیماری همه گیر.”

در اینجا برخی از رایج ترین افسانه ها انجام دور:

افسانه: مثل آنفولانزا

در میان اولین از تمثیل مقایسه به آنفولانزا جسارت برخی به این ویروس جدید به آرامی.

“این فقط به نظر می رسد مانند وجود دارد فقط مردم که نمی آن را به طور جدی … که فکر می کنم آن را بدتر از سرماخوردگی” Crozier نش گفت.

اما این حرکت سریع جدید ویروس آنفلوآنزا پزشکان هشدار می دهند. این یک پنومونی ویروسی است که اسپرد مانند آنفولانزا و مشکوک است به طور بالقوه بسته مرگ و مير سفارشات از قدر بالاتر از ویروس آنفلوانزا. دانشمندان با اطمینان نمی دانیم که هنوز دلیل این بیماری بسیار جدید است.

باور غلط: اگر شما آن را دریافت کنید, شما به احتمال زیاد به مرگ

در حالی که آنفولانزا جان 0.1% از کسانی که آلوده به این ویروس کشته 1.4% از تایید و یا مشاهده موارد در چین عمدتا افراد مسن. در حالی که نرخ مرگ شده اند بالاتر در ایتالیا, خوشنودی, عدم وجود هواکش و دیگر مسائل با پاسخ های عمومی تر بودند در این بازی از ویروس خود را و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

بر اساس این “مورد” تعریف نیاز به یک پنومونی تشخیص میزان مرگ و میر محدوده از حدود 1-2 درصد مطالعات نشان می دهد. اما باز هم کسانی که در حال مشاهده نرخ. تعداد بی حد و حصر موارد خفیف حساب نشده می تواند نرخ مرگ و میر بسیار پایین تر اپیدیولوژی می گویند.

“اگر یکی فرض می شود که این تعداد بدون علامت و یا حداقل موارد علامتی است که چندین بار به عنوان بالا به عنوان تعداد موارد گزارش شده در مورد مرگ و میر ممکن است بطور قابل توجهی کمتر از 1%” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و همکاران نوشت در سرمقاله منتشر شده Feb. 28 در مجله پزشکی نیوانگلند.

“این نشان می دهد که به طور کلی بالینی عواقب COVID-19 مارس در نهایت بیشتر شبیه به کسانی که از شدید آنفلوانزای فصلی (که یک مورد مرگ و میر در حدود 0.1%),” Fauci و همکاران نوشت: “یا یک بیماری همه گیر آنفلوانزا (شبیه به کسانی که در سال 1957 و 1968) به جای یک بیماری شبیه به سارس یا MERS که تا به حال مورد مرگ و میر نرخ از 9 به 10 درصد و 36 درصد بود.”

صرف نظر از همه عدم اطمینان بیش از اعداد کارشناسان بیماری های عفونی هشدار داده اند برای ماه ها در مورد جدی بودن COVID-19.

ویروس جدید گسترش می یابد به طوری سریع است که حتی اگر میزان مرگ و میر ممکن است باد تا پایین در فلوریدا و در سراسر کشور می تواند پایمال بیمارستان ها از جمله بروارد است و در نتیجه مرگ و میر بیشتر به دلیل عدم توانایی در گرفتن نجات بخش مراقبت است. این چیزی است که اتفاق می افتد در ایتالیا است که سهام مشابه سن جمعیت با فلوریدا — در حدود 1 در 5 بیش از سن 65.

متخصصان سلامت می گویند بیمارستان محلی به اندازه کافی هواکش اما برخی از آنها کاهش یافته است به فاش کردن اعداد. و به اندازه افزایش موارد را تعیین می کند در صورتی که در ادامه به برگزاری درست است.

افسانه: هر کسی که می خواهد می توانید تست

مقامات دولتی بارها و بارها مطمئن باشید هر کسی که نیاز به یک coronavirus آزمون می توانید دریافت کنید.

اما بسیاری از آنها تبدیل شده است دور در میان جهانی و ملی کمبود بحرانی منابع برای انجام آزمون. غرق labs نیز تهدید به همسترینگ پاسخ به همه گیر. برخی در حال رانندگی تمام راه را به روستاها در فلوریدای مرکزی که در دانشگاه فلوریدا انجام درایو-از طریق آزمون.

افسانه: این نوع مانند آنفولانزای خوکی

دکتر یانگ یانگ دانشیار در دانشگاه فلوریدا گروه آمار زيستی پیش بینی در اوایل که شیوع این ویروس جدید می تواند ثابت کند بسیار بدتر از آنفولانزای خوکی.

“من که خوش بینانه به این ویروس متفاوت است” یانگ هشدار داد در روزهای اولیه وقوع در فلوریدا. “این دیگر دوره کمون. دوره کمون این ویروس می تواند به عنوان طولانی به عنوان 20 یا 21 روز است.”

که باعث می شود آن سریع تر و گسترده تر است.

سارس CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19 — متعلق به همان خانواده از ویروس ها است که باعث سرماخوردگی بلکه باعث شیوع سارس در سال 2002 و 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) آغاز شد که در سال 2012 که به کشته شدن 10% و بیش از 30 درصد از موارد شناخته شده بود.

اما آن دو پسر عموی ویروس ها در نظر گرفته نمی به عنوان مسری جدید coronavirus به دلیل آن است که دیگر دوره کمون, باعث مردم را به گسترش آن ندانسته.

افسانه: جوان کمتر احتمال دارد برای دریافت آلوده

محققان در MedicareAdvantage.com اخیرا یک نظرسنجی که نیمی از پاسخ دهندگان با سن 18 تا 34 ساله گفت که مردم از سن جمعیتی کمتر به احتمال زیاد به قرارداد ویروس. بیش از 48 درصد فکر آن را آسان تر برای گرفتن شایع آنفولانزا از COVID-19; بیش از یک سوم آن را اعتقاد بر این است که هیچ مرگبارتر از آنفولانزا; 44% فکر گسترش آن را کاهش دهد با درجه حرارت گرمتر و یا در مناطق مرطوب بیشتر و 42 درصد معتقد بودند با پوشیدن یک ماسک صورت می تواند به جلوگیری از ابتلا به ویروس.

اما این ویروس جدید است که اثبات خطرناک برای تمام گروه های سنی و در شرایط آب و هوایی. اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در سن 60 یا مسن تر اما بسیاری از افراد جوان و میانسال مردم — اکثریت آنها را مردان — در حال گرفتن به طور جدی بیمار و پزشکان هشدار می دهند. آنها برای زنده ماندن اما پس از طولانی مدت بستری در ICU پذیرش و سلامت طولانی مدت عواقب.

همانطور که از شنبه, بزرگترین گروه در میان فلوریدا و سپس تقریبا 2000 نفر در سنین 48 به 52 (219 نفر). متوسط سن از موارد بود 52. اما 14 نفر سن 11 یا جوان با توجه به داده های اولیه از فلوریدا وزارت بهداشت.

ميانگين سن مرگ در فلوریدا بود 78 و ميانه 79 و جوانترین به مرگ شد سن 44.

فلوریدا آفتاب داغ را بکشند و یا کند کردن ویروس

تحقیقات اخیر نشان می دهد برخی از روشنایی ضعیف تابیدن از امید که فلوریدا داغ, مرطوب, آب و هوا ممکن است تا حدودی خوی بروز COVID-19. اما باقی می ماند که فقط یک امید, محققان می گویند با اندک علمی اثبات این ویروس جدید رفتار خواهد شد فصلی در جهات شبیه به آنچه که مطالعات نشان داده اند با ویروس آنفلوانزا.

کسانی که امیدوار مرکز به طور عمده در یک مطالعه منتشر شده در این ماه توسط محققان چینی که حاکی از گسترش ویروس می تواند آهسته در گرمتر بیشتر در آب و هوای مرطوب. محققان دریافتند که “دمای بالا و رطوبت نسبی بالا به طور قابل توجهی کاهش انتقال COVID-19 به ترتیب حتی پس از کنترل تراکم جمعیت و تولید ناخالص داخلی سرانه از شهرستانها” محققان نوشت: در مقاله منتشر شده در SSRN که قبلا در پژوهش های علوم اجتماعی, شبکه یک مجله بین المللی.

نزدیک مربوط به SARS-CoV-1 ویروس که در سال 2003 موجود بود تا به سرعت که مقدار اطلاعات وجود دارد در مورد چگونگی فصول تحت تاثیر آن است.

مانند آنفلوانزا و ویروس ها coronaviruses به طور کلی تمایل به ایجاد عفونت بیشتر بین ماه های دسامبر و آوریل است.

اما دیگر تحقیقات اخیر توسط دانشگاه هاروارد نشان می دهد جدید کروناویروس در حال گسترش است خیلی سریع گرما و رطوبت نمی خواهد به احتمال زیاد تفاوت در تعداد COVID-19 موارد است.

“ما امیدواریم که ما می بینیم که تاثیر آب و هوای گرمتر در آوردن عفونت نرخ پایین. اما شما نمی توانید آن را تضمین کند چرا که این یک نام تجاری جدید ویروس” Fauci گفت: به تازگی در سی ان ان.

Crozier نش شنیده مشابه نسخه از “خورشید ما را نجات دهد” اسطوره به تازگی: “کسی فقط گفت:” من فقط نشستن در آفتاب است.’ من گفت: “شما در یک آزمایشگاه ابزار.’ بدن انسان بسیار متفاوت از یک آزمایشگاه ابزار. پس از آن (ویروس) می رسد مخاط غشاء مراحل بعدی شروع به اتفاق می افتد.”

سعی نکنید این کار را در خانه

تمام هشدارها را متوقف نشده برخی از تلاش خود را در خانه درمان. آریزونا کرد در اوایل این ماه هنگامی که او نوشید آکواریوم تمیز کننده به دلیل آن شامل کلروکين فسفات گزارش شده که فکر آن را درمان COVID-19. کلروکين شده است تبلیغ به عنوان یک درمان ممکن است برای COVID-19 اگر چه هنوز از نظر علمی ثابت شده است.

پزشکان تاکید می کند که هیچ درمانی وجود دارد, هنوز, و درمان مراقبت های حمایتی برای کمک به آنها تنفس مانند دستگاه تنفس مصنوعی.

در میان داروهای در حال مطالعه هستند ضد ویروسی داروی لوپیناویر–ریتوناویر اینترفرون-1β, remdesivir, کلروکين و انواع مختلفی از طب سنتی چینی محصولات.

یک واکسن است که حداقل 18 ماه دور فدرال و مقامات بهداشتی می گویند.

در ضمن هوای گرم مایعات و یا واهی نمی خواهد ما را نجات دهد, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند.

یکی از درمان های خانگی گردش در رسانه های اجتماعی است که نوشیدن مایعات گرم کمک می کند تا بیرون راندن و/یا کشتن ویروس در گلو.

“من را دیده اند هر مدرکی که” Crozier نش گفت.

یک Facebook messenger video اخیرا ترویج نوشیدن گرم آب لیمو برای درمان و یا جلوگیری از coronavirus ادعای مقامات بهداشتی به سرعت افشا و خنثی.

مقدار زیادی از هوای گرم

ترین “فلوریدا-esque” نسخه “گرما فرضیه” درو رسانه ملی توجه پس از اوکیچوبی شهرستان کمیسر برایانت پیشنهاد culpepper در طول یک مارس 20 شهرستان جلسه کمیسیون که تنفس هوای گرم از یک سشوار ممکن است در پیشگیری یا درمان است.

او بعدها عذرخواهی علنی در رسانه های اجتماعی امیدوار کننده نیست برای ارائه دیگر پیشنهادات مگر سعی و ثابت شده است.

“هنگامی که مردم از ترس آنها می خواهند به سعی کنید فعال باشید به طوری که آنها فکر می کنم آنها در حال انجام کار درست اما آن می تواند در نهایت باعث آسیب بیشتری به خود” Crozier نش گفت.

سازمان بهداشت جهانی ایجاد Mythbusters سایت برای برطرف کردن اصطلاح معجزه درمان, رد کردن, در میان چیزهای دیگر است که حمام آب داغ و یا آب و هوای سرد می تواند کشتن ویروس با تاکید بر شستن دست ها به جای.

و مراکز کنترل بیماری حفظ ‘حقایق کلیدی” صفحه به برطرف کردن اسطوره ها و شایعات.

افسانه: این ویروس به طول انجامید 17 روز در کشتی کروز

محققان دریافتند ژنتیکی آثار (RNA) از ویروس یافت شد بر روی سطوح در کابین از الماس شاهزاده کشتی کروز به عنوان بسیاری از 17 روز پس از مسافران چپ محققان گفت: اما بعید است که ویروس ها ماندگار شد به علت عفونت است.

“که فقط رد پا از ویروس” Crozier نش گفت. “آن را نمی خواهد بود قادر به آلوده کردن شما 17 روز است.”

اما یک مطالعه جدید منتشر شده 17 مارس در جدید مجله پزشکی انگلستان یافت می شود این ویروس می تواند قابل دوام در هوا برای تا سه ساعت در مس تا چهار ساعت روی مقوا تا 24 ساعت و به مدت سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

افسانه: هر چیزی غیر از بهداشت یا علوم را درمان

دکتر کلی Cawcutt استادیار گروه داخلی دانشیار مدیر پزشکی اخیرا هشدار داد در وبلاگ خود در برابر همه معجزه درمان مطمئن شوید که برای تکثیر به عنوان همه گیر رشد می کند.

“آیا سقوط طعمه به امید کاذب” نوشت Cawcutt که متخصص در کنترل عفونت و اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی نبراسکا که در آن اصل 15 آمریکایی از الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه بودند. این مرکز همچنین است گام گذاشتن در اولین randomized controlled clinical trial) در ایالات متحده به بررسی ایمنی و اثربخشی داروهای ضد ویروس remdesivir در بیمارستان بستری مبتلا COVID-19.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به علم به درایو ایمنی” Cawcutt گفت. “من به شما قول می دهم جامعه جهانی است مسابقه سریع تر از من تا کنون تجربه کرده یا واقعا خواب ممکن است برای پاسخ به این سوال. و ما خواهد شد.”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>