COVID-19 همه گیر باعث تیتوسویل تاتر Henegar مرکز داد برای پایان دادن به در مارس 31

فلوریدا تودی | No comments

در تیتوسویل تاتر و Henegar مرکز اعلام کرد که آنها را قطع های رهبری کارکنان و تولید منابع در پاسخ به عدم اطمینان اقتصادی مرتبط با COVID-19.

اتحاد شکل گرفته در ماه فوریه 2019 برای نجات مبارزه Henegar مرکز و گسترش تیتوسویل را رسیدن به پایان خواهد آمد در مه 31. این شامل های مناظر غرفه و لباس بین این دو هنر سازمان.

“ما هنوز در حمایت از هر یک از دیگر تا آنجا که ما می توانیم” گفت: Henegar و تیتوسویل اجرایی مدیر هنری Steven J. هران. “هیئت مدیره فکر می کردم که ما نیاز به زیرک در این زمان. چون ما واقعا نمی دانند چه اتفاقی می افتد, پس از آن واقعا گردان واگن از هر تئاتر است.”

“این یک تصمیم غیر منتظره توسط تیتوسویل تاتر هیئت مدیره گفت:” داگ Lebo رئیس Henegar مرکز هیئت مدیره. “Henegar می خواستم برای حفظ رابطه. ما احساس کردیم در واقع با چالش های پیش رو است که ما می شده اند بهتر است با هم به زنده ماندن آن می شود و موفق تر از طریق گرفتن آن است.”

تئاتر فصل به طور ناگهانی متوقف در ماه مارس به علت تعطیلی ناشی از COVID-19. تیتوسویل و Henegar هر دو را دیدم قابل توجهی کاهش می یابد در گیشه درآمد که نشان می دهد که لغو شد یا به تعویق افتاد. نه محل انتظار برای بازگشایی قبل از ماه ژوئن در اولین, با خرما و پروتکل های نامشخص به دلیل بیماری همه گیر.

حواصیل متوجه پیچیدگی بازگشایی دو سالن در نقاط مختلف شهرستان Brevard پس از اینکه برای ماه بسته با توجه به COVID-19.

“آن بسیار دشوار است زمانی که من تا به حال به عامل Henegar را نشان می دهد رفتن به آن حالات,” او گفت:. “آن بسیار دشوار است به شکل” آه خدای من چه می خواهیم کاری انجام دهید؟” به دلیل آن طول می کشد یک تن از زمان به دوباره سوار نشان می دهد در مکان های مختلف.”

در طول 15 ماه اتحاد بین تئاتر حواصیل فرض مدیریت تولید و عملیات کسب و کار در هر دو تیتوسویل تاتر و Henegar مرکز. این دو سازمان حتی به اشتراک گذاشته شده برخی از نشان می دهد. “The Rocky Horror Show” و “ماما میا” تا به حال موفق اجرا می شود در تیتوسویل قبل از حرکت به ملبورن. تیتوسویل سقوط تولید “گریس” هنوز هم باز در Henegar در ماه های آینده زمانی که تئاتر به روی عموم باز دوباره.

از فوریه 2019: تیتوسویل تاتر Henegar مرکز شکل داد

تاثیر هنر: هنر, فرهنگی, سازمان صورت اعطای کاهش با توجه به کروناویروس در بالا از دیگر درآمد از دست رفته

آهنگ از صفحه اصلی: Space Coast ارکستر سمفونیک متصل مجازی کنسرت, برنامه فصل جدید

بیشتر: فلوریدا Tech لغو اردوهای تابستانی با توجه به COVID-19

به اشتراک گذاری منابع مفید بوده برای Henegar که تلاش شد از نظر مالی در فوریه 2019. در حالی که همکاری با تیتوسویل تاتر Henegar بهبود موقعیت مالی خود را با یک فصل موفق در آوردن تقریبا 1 میلیون دلار قبل از COVID-19 بسته شدن در ماه مارس است.

“فقط در 15 ماه است که ما قادر به استفاده از ترکیب کارکنان و منابع تولید و استیون تخصص ما قادر به بزرگ مالی گام در Henegar,” Lebo گفت. “ما پرداخت می شود برخی از $120 ، 000 در گذشته به دلیل بدهی. ما انجام داده ایم برخی از $200,000 در بازسازی به تئاتر است. امروز ما در یک موقعیت که در آن حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند ما خواهید بود برای ماه بسته (با توجه به COVID-19) امیدوارم از لحاظ مالی من فکر می کنم ما می توانیم از طریق آن دریافت کنید.”

“ما نمی خواهد که پا به دور اگر آنها فقط رفتن به ورشکسته” حواصیل گفت. “Henegar در شکل خوب را ادامه دهد.”

با توجه به انتشار اخبار هر دو تئاتر در حال حاضر تمرکز مربوطه خود را برنامه ریزی برای زمانی که ممکن است آنها با خیال راحت بازگشایی به مشتریان خود. با عملیات جداگانه هر سازمان را کنترل کارکنان خود آهار برنامه ریزی و هر مرکز تغییرات که ممکن است مورد نیاز است.

“ما شده اند عامل این سال گذشته به عنوان دو موجودیت جداگانه اما با این قرارداد که در آن ما مدیریت و ایجاد محتوا” حواصیل گفت. “این فقط مدیریت قرارداد در حال رفتن به دور است.”

حواصیل می گوید: تقسیم دوستانه است. “جوهر توافق شروع شد که همه ما باید همراه و بازی به خوبی با هم,” او گفت:. “ما قصد داریم به همکاری و کمک به یکدیگر است.”

“آن را مانند از دست دادن یک کودک به من. شما فاستر آن را برای یک سال و نیم و شما مانند ” اوه نه.’ اما درست مثل یک فرزند خوانده شما می خواهید آن را به موفقیت. بنابراین ما در حال رفتن به انجام همه ما می توانیم به یکدیگر کمک کنند.”

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>