COVID-19 ما را به یاد اهمیت شبکه | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

همانطور که همه ما این حرکت جدید ما نیز به دنبال راه های جدید برای اتصال و ارتباط مجدد با همکاران و دوستان و اعضای خانواده. ما سنتی استفاده از شبکه مختل شده است و این تغییر را ترک کرده است بسیاری از ما احساس قطع از گروه های اجتماعی تکیه ما را به انجام کسب و کار برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای قرار دادن یک لبخند بر چهره ما پس از یک روز سخت است.

ما استفاده می شود به فکر شبکه های, به عنوان تشکیل صمیمی روابط زمانی که ما نیاز به یک منبع و یا حمایت از ما تمایل طبیعی است که برای رفتن به کسانی که نزدیک به ما, اما بسیاری از مطالعات نشان می دهد که ما ضعیف ترین روابط است که بیشترین مقدار و در حال حاضر زمان برای تقویت آنها.

برای چند دهه, جامعه شناسان مورد مطالعه ارتباط بين گروه های اجتماعی روابط بين فردی و ارزش شبکه های اجتماعی در رابطه با مثبت تحرک اقتصادی و نتایج. سن-پیر گفت: “آن چیزی است که شما می دانید, اما که شما می دانید” صحبت می کند به راه ما یدک کش در این شبکه ها برای به دست آوردن دسترسی به منابع سرمایه و فرصت های شغلی. آن است که اغلب ما چگونه ما پا در درب.

در پرتو حوادث اخیر بیشتر و بیشتر محققان تاکید بر اهمیت روابط ضعیف. روابط ضعیف هستند آشنایان آنها کم ریسک و روابط آنها هستند نه افرادی که خود را در دایره فوری اما شما به احتمال زیاد برخی از تاریخ مشترک بین شما. شواهد نشان می دهد ما به احتمال زیاد برای دریافت یک شغل از طریق روابط ضعیف تر از کسانی که نزدیک به ما. آن است که اغلب این روابط است که ما سرمایه گذاری در حداقل است که بزرگترین گرداند.

ضعیف روابط ما گسترش دایره اجتماعی. اغلب افراد نزدیک به ما همه می دانیم هر یک از دیگر و شبکه تبدیل به یک کار برکنار شده یکی است. به عنوان ما ما گسترش دایره اجتماعی ما نیز گسترش دیدگاه ما از جهان هستند احتمال بیشتری برای توسعه بیشتر حس همدردی برای مردم تجارب زندگی می کردند که مانند خود ما و در انجام این کار ما گسترش رسیدن به ما. ما در حال گسترش محافل اجتماعی را فراهم می کند برای متنوع تر راه ما می تواند دست آوردن دسترسی به یک منبع یک فرصت و ممکن است خود را به ما ارائه با یک حس عمیق تر از اتصال و جامعه است.

روابط ضعیف هستند و نه فقط برای روابط کسب و کار, اما آنها گاه به گاه روابط ما با baristas, مشخصات افرادی که برش مو ما و مردم ما می دانیم که از طریق کار خوب آنها, اما لازم نیست که یک رابطه صمیمی با. آنها ما را بیشتر احساس متصل به جوامع ما ارائه یک حس مکان و دلبستگی و هر چند ما ممکن است کمتر و راحت درخواست آنها را برای چیزی است که در زمان نیاز ما نباید. در حال حاضر زمان برای دوباره به هم متصل و سرمایه گذاری مجدد در کسانی که احساس دورتر از شبکه های ما.

در طول زمان افزایش بیکاری ما به احتمال زیاد شاهد نمونه هایی از افراد در شبکه ما ارسال در LinkedIn و یا دیگر سیستم عامل های اجتماعی در مورد از دست دادن شغل. این می تواند بسیاری از جرات به انجام این کار, اما ما نباید ترس به آن را انجام دهد. آن کسی است که یک دوست از یک دوست که می بیند که پست می تواند ارزشمند را معرفی یا ارائه یک پیشنهاد و یا فقط ارتباط شما با دیگران را به دیدن جایی که از آن می رود.

در طول هفته اول من در ناگهانی راه اندازی یک کسب و کار انکوباتور در ملبورن کسی چیزی به من گفت که واقعا ضربه به صفحه اصلی. من ذکر من چگونه بود جدید به فناوری فضایی و به آنها گفت: راه اندازی همه چیز در مورد سرمایه اجتماعی آن است که همه در مورد تسهیل ارتباط به منابع مختلف مردم و کمک های مالی برای کمک به شرکت ها برای به دست آوردن دسترسی به قطعات حیاتی آنها نیاز به ایجاد پازل گرد هم می آیند. من فکر می کردم که من می دانم که چگونه به انجام این کار است که من درک می کنم.

ما این کار را تمام وقت در آمدن ناگهانی. ما در دیدار با شرکت ها و بنیانگذاران و فقط یادگیری در مورد کسب و کار خود را از منابع آنها و منابع آنها نیاز دارید و پس از آن بسیاری از معرفی است. مهم نیست در صورتی که شرکت بازاریابی فرد در حال حاضر در کارکنان ما هنوز به شما معرفی به کارشناس بازاریابی ما می دانیم که ممکن است قادر به ارائه یک کمی از راهنمایی.

من فکر می کنم آنچه باعث می شود شبکه ما آنقدر متنوع است که هر کس مایل به ملاقات با آنها کنجکاو در مورد آنچه که دیگران انجام می دهند و چگونه آنها آن را انجام دهد و هر بار آنها را پس از اتصال آنها در ارتباط با آنها رشد خود را در شبکه های اجتماعی خود را ضعیف روابط و آنها را به یکی دیگر طناب یدک کش در زمانی که آنها نیاز به چیزی. انجام نمی شود ترس برای رسیدن دوباره به هم متصل و نگاهی که تماس یا ملاقات. شما هرگز نمی دانید که در آن ممکن است منجر شود.

Shihan آیزنبرگ است رئیس اجرایی از ناگهانی راه اندازی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>