COVID-19: سالن باربر بازگشایی مغازه ها در سراسر فضا طریق سواحل رژیم صهیونیستی است. DeSantis سفارش

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

پس از هفته دولت موظف عدم فعالیت Brevard County آرایشگر مغازه ها و سالن های زیبایی از سر نظافت, ارائه, اقتصادی, امداد رسانی به کارکنان.

“این یک احساس فوق العاده است برای دیدن مردم نشسته در سالن. باور من گفت:” لین وصال که صاحب سالن در بروارد در کاکائو ایجاد کرد.

“و من شنیده ام که از رستوران ها ، صندلی ها پر شده با مشتریان است. این خیلی بهتر دید از تنها نشسته خالی” وصال گفت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که مو سالن ناخن سالن و باربر مغازه ها می تواند از سرگیری عملیات روز شنبه در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس در حال انجام COVID-19 pandemic, صرفه جویی در میامی-Dade و Broward شهرستان. در میان این دستورالعمل:

• کارکنان باید اجازه می دهد حداقل 15 دقیقه بین قرار ملاقات مناسب برای ضد عفونی شیوه های.

• ماسک پوشیده شده است باید توسط همه کارکنان در حالی که انجام خدمات شخصی.

• همه غیر ضروری اغلب موارد لمس مانند مجلات و روزنامه ها و خدمات و منوها و محصولات کاغذی باید از مشتری مناطق.

• همه سطوح و ابزار و ملحفه ها باید ضد عفونی.

وصال گفت: سالن در بروارد اتخاذ کرده است “big-time changes” در عملیات خود پس از بازگشایی از جمله یکبار مصرف capes برای هر مشتری. افرادی که نشان می دهد زود است باید صبر کنید خارج است.

“ما خوش شانس ما این روستای زیبا در اینجا به طوری که آنها می توانید نشستن بر روی نیمکت در خارج و من یک میز و صندلی” وصال گفت.

نه همه Space Coast سالن را برای زنده ماندن COVID-19 همه گیر اقتصادی بحران. صبح روز دوشنبه الفی سیلوا اکرت اعلام کرد که او را نزدیک خود اسم الفی آرایشگاه در روز شنبه.

“من طراحی این فروشگاه ساخته شده و آن را با پدر و سپس دستچین هر قطعه ای که زینت دیوار و محیط اطراف است. من بسیار غمگین به دیدن آن بروید. من از مرکز شهر ملبورن برای شش سال” اکرت گفت: در Facebook post.

“لطفا دنبال آرایشگر خود را رسانه های اجتماعی و حمایت از آنها در تلاش های جدید!” او گفت:.

اکرت راه اندازی الفی آرایشگاه در مارس 2014. قبلا او را باز کرد و عمل مدل مو در مرکز شهر ملبورن است.

بیشتر: کسب و کار و مقامات دولتی دنبال هماهنگ تلاش برای پرش شروع Space Coast اقتصاد

بیشتر: می خواهید برای برش مو خود را? برو جلو; سبک خود را درک خواهد کرد — و ارائه مشاوره

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>