COVID-19 ‘ماندن در خانه’ سفارش دشوار در بی خانمان که نیاز به مواد غذایی و لوازم به ماندن قرار داده

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. برای عضویت بازدید floridatoday.com/specialoffer.

ساکنان فلوریدا دستور داده شده است به “در خانه ماندن” برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اما برای افرادی که دائم خانه های زیر که هدایت پیچیده است.

برای بروارد این جمعیت بی خانمان های اجتماعی فاصله به معنی باقی مانده درست به جایی که آنها هستند. کسانی که زندگی در خارج از منزل در چادر و یا دیگر پناهگاه های موقت در بروارد های مختلف بی خانمان encampments را تشویق به ماندن در encampments و حرکت چادر و خواب مناطق حداقل 12 فوت از هم جدا در حالی که زیر بهداشت دستورالعمل ها را به بیشترین حد ممکن است.

افراد دیگر بدون دائمی خانه زندگی می کنند ممکن است در اتومبیل و یا در خیابان. در سال 2019 یک یافته توسط بروارد بی خانمان ائتلاف در بر داشت 815 مردم دچار بی خانمانی در بروارد پس از جستجو encampments, متل ها, پارکینگ ها و مکان های دیگر مردم اغلب به طور موقت پیدا کردن سرپناه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که بی خانمان encampments نباید پاک شود برای جلوگیری از مردم ساکن در آنها از متفرق و گسترش بالقوه عفونت است. که به معنی اجتناب از پاکسازی encampments اما صاحبان اموال هنوز هم حق را به پا زدن کردن مردم مالکیت خصوصی است.

ملبورن پلیس Cmdr. مارک Claycomb گفت: بخش خود را نه لزوما به حالت تعلیق در صدور خاطی داد. او گفت: قبل از همه گیری آغاز شد و گروه در حال حاضر تلاش برای جلوگیری از شارژ مردم دچار بی خانمانی با خاطی صدور هشدارهای اول و اتصال مردم با منابع است.

“ما بسیار خوش شانس در این شهرستان به چندین شخص ثالث خدمات اجتماعی سازمان ما می تواند ارتباط مردم با,” او گفت:. این سازمان ها شامل جنوب بروارد های مرکز روزانه نان و دیگران است که با ارائه مواد غذایی و مسکن پشتیبانی می کند.

این گروه در حال حاضر در نظر گرفتن بهداشت عمومی به حساب و بررسی شرایط مورد به مورد و بر اساس. آن دسته مالکیت خصوصی موارد متفاوت هر چند هنوز هم ممکن است افراد را از آن حذف مالکیت خصوصی و صدور هشدارهای که اتهامات می تواند ثبت شود در صورت نقض آینده.

بی خانمانی است که به احتمال زیاد در افزایش بروارد; بروارد مسکن ائتلاف مدیر میریام مور گفت: سازمان های محلی شاهد افزایش نیاز به خدمات. ائتلاف یک چتر گروهی از سازمان های مختلف ارائه کمک در این شهرستان از بانک مواد غذایی نان روزانه به پناهگاه ارائه دهندگان مانند خانواده وعده بروارد.

به “ماندن در خانه” برای مردم بدون خانه ممکن است, سازمان های خدمات اجتماعی نیاز به قادر به ارائه منابع به کسانی که نیاز به جلوگیری از آنها را از نیاز به سرمایه گذاری در جستجوی غذا و سایر ملزومات. برخی از این منابع ثابت کرده اند سخت به آمده است.

داوطلبان به طور منظم بازدید encampments به ارائه منابع و تشویق ساکنان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل هر چند آنها تنها می توانید پیشنهادات اجرا نیست هر چیزی.

بیشتر: این فضا ساحل رستوران منظقه وانت تحویل و یا به طور موقت بسته

به صورت انفرادی زندگی مردم خارج encampments از جمله مردم ساکن در اتومبیل داوطلبان نگه داشتن زبانه ها در کل مناطق خاصی از مردم مکرر. آنها را جمع آوری شماره تلفن به طوری که آنها می توانید ملاقات آنها را به ارائه کمک.

این مواد غذایی آنها باید در دسترس برای کسانی که زندگی در خارج با چند منابع — مواد غذایی کنسرو شده که می توان بدون یک درب بازکن قوطی برای مثال یک انتخاب ایده آل.

آن دسته از مواد غذایی نیست و به راحتی در دسترس در حال حاضر. منطقه کشاورزان که داشت خود را بدون به اندازه کافی مشتریان خود را به فروش کالا در حال حاضر به اهدای اما مردم زندگی بدون دسترسی به یخچال می توانید با استفاده از آن مواد غذایی است. و بسیاری از مواد غذایی منطقه pantries درهای خود را بسته اند مور گفت: ائتلاف بزرگترین تامین کننده در جزیره مریت است توقیف عملیات خود را.

سازمان های ارائه مواد غذایی هستند و درخواست بسته کلیساها و pantries غذایی برای اهدای باقی مانده منابع و تلاش برای سازماندهی یک درایو غذایی مور گفت. داوطلبان بیشتری نیز مورد نیاز برای توزیع مواد غذایی است.

بی خانمان encampments نیز نیاز به منابع از جمله محصولات کاغذی و پوشک و خورشیدی باتری. مردم زندگی بدون برق باید گاهی اوقات پرسه زدن در جستجوی مکان برای شارژ تلفن های خود را.

سازمان های خدمت بی خانمان جمعیت نیز جستجو برای تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش برای توزیع آن دشوار است برای به دست آوردن; سازمان در حال یافتن منابع از تامین کنندگان همان بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان هستند.

بیشتر: کارشناسان می گویند COVID-19 تست باید رایگان باشد. آن است که همیشه نیست.

برخی از منابع در راه هستند. مور گفت: یک شرکت محلی ارائه کرده است چند گالن ضد عفونی کننده. در مجموع ائتلاف در این ماه نیاز به 1000 جفت دستکش 200-300 ماسک یکبار مصرف به بعد توان با جایگزین قابل استفاده مجدد پارچه ماسک.

“برای نیازهای فوری آره واقعا” مور گفت. “باید رقابت کنیم اما خوب است. همه آنها نیاز دارد. نیاز بزرگ است.”

هر کسی که تجربه بی خانمانی و نیاز به مواد غذایی می توانید با تارا Pariso در جنوب بروارد های مرکز در 321-728-8581 به آن اضافه شود به توزیع مسیرهای.

کسانی که با نیازهای دیگر مربوط به COVID-19 همه گیر می تواند شماره 211 و یا بازدید 211brevard.org به ارتباط با سایر منابع موجود.

داوطلبان می توانند ثبت نام برای ارائه منابع از طریق یک فرم آنلاین در بیت.ly/3c9BdTO.

بیلی Gallion کسب و کار و توسعه خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Gallion در [email protected] یا 321-242-3786.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>