COVID-19: اقامت در خانه ؟ فروشگاه ؟ هنوز هم با احتیاط? سالمندان, واکنش های متفاوت به عنوان فلوریدا بازگشایی در فاز 1

فلوریدا تودی | No comments

جانت Helfand و دانیل Colzani هر دو در 70s به. قرار می دهد که این دو در یک گروه پر خطر — افراد مسن تر از 65 — که با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت حساب برای 80 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در دولت است.

اما وقتی که می آید به چگونه آنها در حال محافظت از خود را از این ویروس دو بروارد ساکنان را به روش های مختلف.

Helfand بازنشسته روانشناس می پوشد, ماسک, بدون توجه به جایی که او می رود و او را برای قرار دادن ترمز در رفتن مقدار از هر نقطه.

Colzani صاحب رستوران لاله در کاکائو روستای دنبال تمام دستورالعمل های بهداشتی به عنوان یک صاحب رستوران است و دنده در مورد تمیز کردن, او گفت:. اما در خارج از رستوران او نمی پوشیدن ماسک — “نه به این دلیل من می خواهم به انجام آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند اما از آنجا که من را قبول نمی کند این است که به عنوان بد به عنوان بسیاری از فکر می کنم” او گفت:.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا فرمان اجرایی به حدی بازگشایی فلوریدا یکی از موثر مارس 4 و توصیه می کند که ساکنان مسن و افراد با دیگر شرایط جدی پزشکی همچنان به ماندن در خانه. DeSantis چپ کردن جزئیات بر روی آن به عنوان “شهروندان ارشد” اما FDOH تعریف آنها به عنوان کسانی که مسن تر از 65.

اما یک هفته به فاز 1 DeSantis’ بازگشایی طرح آن در این گروه سنی متفاوت نمایش در آنچه اتفاق می افتد باید از اینجا و چگونه آنها زندگی خود را در میان.

بیشتر: دوست دارم در رژه: خانواده های از هم جدا شده توسط COVID-19 ‘بازدید’ از راه دور در مرکز مراقبت های بهداشتی

بیشتر: Coronavirus: ما رشد در انسان طلب لمس خواهد COVID-19 تغییر راه ما وصل شود ؟

Colzani و 70 و گفت که در حالی که کسب و کار خود دچار خود زندگی روزمره گرفته آمار به دلیل COVID-19.

“من آمد به کار من بازی راکت ، سه بار در هفته من دوچرخه سواری من, من به خرید بروید. من در زندگی به طور منظم تغییر نکرده 1%” او گفت:.

که رویکرد درخواست تجدید نظر ندارند به پالم بای ساکن مریم Paquin, 65, که تا به حال پانکراس تومور عمل جراحی که در سمت چپ او ضعف سيستم ايمنی. سابق یک آسیب شناس گفتار و زبان او را می بیند زندگی در حال تغییر برای سال آمده است.

در حال حاضر Paquin می خواهد بیشتر تست و “وحشت زده در مورد رفتن به فروشگاه مواد غذایی.”

“هیچ اجتماعی فاصله و دیگر از کارکنان سه چهارم از مردم با پوشیدن ماسک,” او گفت: از یک سفر خرید. “من تا به حال یک مرد به معنای واقعی کلمه با تکیه بر شانه چپ من به دنبال مواد غذایی منجمد بخش است. من تا به حال به او بگویید به گام به عقب. ما هیچ ایده چگونه بسیاری از ما COVID-مثبت است.”

Helfand یک ملبورن ساکن برخوردار آنچه که او خواستار “بسیار فعال بازنشستگی زندگی است.” او را دوست دارد pickleball و آموزش و در نظر گرفتن کلاس.

اما به عنوان دامنه COVID-19 همه گیر تر شد آشکار او محدود او به رویدادهای اجتماعی. او دیگر قابل توجه از بسیاری از سال 86 و او نگرانی در مورد او و خود را از مشکلات اساسی.

“من نمی خواهم برای به دست آوردن چیزی و آن را به او,” او گفت:. “بنابراین من بیرون رفتن با یک ماسک و دستکش. من آموخته زیادی در مورد تحویل و وانت که من می دانستم که هیچ چیزی در مورد قبل از … آن را خسته کننده. من از دست این تعامل; دست گرفتن کلاس.”

و او توانا و استثنا زمانی که رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “فلوریدا ‘صفر’ به صورت خانه سالمندان است. ما خدا را در اتاق انتظار.”

او آن را پیدا کند خنده دار است, آینده از 41 ساله فرماندار در دولت پر از سالمندان و به عنوان مرگ و میر افزایش یافت.

“شاید او نیاز به یاد داشته باشید برخی از چیزهایی که انجام شده افرادی که بازنشسته هستند و در فلوریدا زندگی می کنند,” او گفت:.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: نیاز به کمک دارید با غذا یا یک وعده غذایی گرم در گرمای COVID-19? در اینجا که در آن به نوبه خود در بروارد

بیشتر: Coronavirus: چه خوب کلمه ؟ کارت های در حال جریان به shut-in Space Coast سالمندان

بسیاری از سالمندان به ادامه کار در دولت بیش از حد, آیا صاحبان کسب و کار و کارکنان. نظرات خود را فقط به عنوان متنوع است.

زندگی به مراتب متفاوت برای خطوط هوایی دلتا خلبان دانا Macklin, 72, از ماهواره ساحل. او را در ترک داوطلبانه از شرکت در آن برای 15 سال گذشته او مشغول به کار در آتلانتا به عنوان یک پرواز آموزشی مربی. همسرش, پرستار بازنشسته است ریوی مسائل.

در حال حاضر او را دریافت و بیکاری است. هنگامی که به پایان می رسد که او انتظار دارد که او را مجبور به بازنشستگی.

“حتی در فاز 2, در عصر ما, ما هنوز هم تحت ماندن در خانه توصیه” Macklin گفت. “بنابراین ما برای تعداد پایین تا درمان مناسب و واکسن ها یافت می شود. ما در آن سن و سال براکت اما مهم تر از من نمی تواند استطاعت به کار و آوردن آن به خانه به او.”

همانطور که برای Colzani که صاحب رستوران او دیده می شود کسب و کار خود را شاقول 80% تا 90% به دلیل coronavirus. Takeout نمی پر کردن شکاف و او می گوید او نمی تواند باز کردن در 25% ظرفیت حداکثر مجاز توسط DeSantis’ فاز 1 دلیل آن را نمی خواهد تحت پوشش صورتحساب او می خواهم را متحمل می شوند.

بیشتر: دوست دارم در رژه: خانواده های از هم جدا شده توسط COVID-19 ‘بازدید’ از راه دور در مرکز مراقبت های بهداشتی

بیشتر: Coronavirus: ما رشد در انسان طلب لمس خواهد COVID-19 تغییر راه ما وصل شود ؟

او را آماده برای زندگی به عقب بر گردیم به آنچه “طبیعی” معلوم می شود.

بازگشت به پذیرایی و عروسی. ضیافت. یک رستوران شلوغ و پر از مردم و کارکنان است. زندگی روزمره بدون ماسک.

خوشبختانه Colzani گفت: حتی با یک وام مسکن, او صاحب ملک.

“اگر من تا به حال به پرداخت اجاره ما می باید برای, بسته, درب,” او گفت:.

تماس با Kennerly در 321-242-3692 یا [email protected] توییتر: @bybrittkennerly Facebook: /bybrittkennerly

می خواهید بیشتر خبر ؟ پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>