COVID-19 نوبت 12th درجه به ارشد سال های از دست رفته عطف

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک.

وقتی پاکت حاوی هایلی Badders’ مدل لباس, وارد, او به او گفت که نمی تواند در پاسخ به درب.

“مفت rang,” او گفت:. “وجود دارد این بسته بزرگ و من مانند ‘آن را به عقب. من نمی خواهم آن.”

ماهواره دبیرستان ارشد دقت کنید بعد از باز شدن لباس او و مادر او تا به حال دستچین برای روز بزرگ خود را — یک جریان طبقه با طول خط از درخشان بنفش. قلب او غرق شد.

آن را زرق و برق دار.

فقط دو روز قبل از آن فلوریدا مقامات آموزش و پرورش دستور داد مدارس سراسر کشور به مدت حداقل دو هفته در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 ویروس. Extracurriculars از جمله Badders’ prom شب لغو شد.

زمانی که آنها می آیند و اگر آنها دوباره حدس و گمان است.

زل زده بود به لباس او ممکن است هرگز فرصتی برای پوشیدن “من مبارزه اشک” Badders گفت. “این سخت بود.”

بیشتر: Coronavirus mythbusters: دروغ در مورد این بیماری نیز در حال رفتن ویروسی

با تعطیلی مدارس در حال حاضر تمدید تا زمانی که ممکن است سالمندان دبیرستان با ترس به عنوان عطف نهایی از حرفه خود — ارشد مدل گراد باش, شاید, شروع خود را — تبخیر قبل از اینکه چشم خود را. زمینه های ورزشی و تئاتر مراحل ایستاده خالی شاهد قطع به دانشجویان فریب خورده شاید نهایی خود را در دبیرستان جلال پس از سالها کار سخت در حالی که دوستی یک عمر در ساخت تهدید به سخن بیهوده و محو دور.

پدر و مادر بیش از حد در تلو تلو خوردن به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آن برای همیشه در خاطرات می شود و بیشتر و بیشتر دور, سیاه و سفید, علائم بحران ملی بیشتر ماندگار خود را برای کودکان و فرار از لانه.

اما برای یک نسل از کودکان و نوجوانان متولد و بزرگ شده در میان توانمند ترین بحران از زمان ما از سایه 9/11 به رکود بزرگ جهانی همه گیر در پایان ممکن است فقط یک دست انداز در جاده ها است. و یک گروه اغلب طلبانه تمسخر عنوان “برف ریزه نسل” فقط ممکن است بیشتر انعطاف پذیر — و بیشتر مدبر — از ما فکر می کنیم.

زندگی قطع

ورود جدید کروناویروس طرح میتوانست سال تحصیلی با سرعت خیره کننده.

هفته قبل از مدارس بسته اصلی ترین چیزی که در کای Cheatham ذهن بود که ساخت بسیاری از نهایی پیگیری شود. ارشد در کوکو بیچ Jr/Sr دبیرستان بود فقط چند ثانیه خاموش سه تمام وقت سوابق تحصیلی از جمله 800 متر و مایل اجرا می شود. برای اولین بار در سال, تیم خود را آماده شد به رقابت برای دولت عنوان شده است.

در چند روز کسانی که امیدوار است نقش برآب شد. مدارس بسته و ورزشی مقامات اعلام رویدادهای ورزشی در سراسر کشور متوقف شد.

“ما تا به حال هرگز یک تیم که مایل به قرار دادن در کار وجود دارد. در این سال ما واقعا با چکش در آموزش و پرورش بودند و ما پیش بینی به جای واقعا بسیار” Cheatham گفت.

او با استفاده از این خرابی به ادامه آموزش نگه داشتن خود را در رقابت شکل باریک امیدوارم که این فصل را می توان نجات داد. فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی اعلام کرد در اواخر ماه گذشته آن را “به طور جدی” برای گسترش بهار ورزش به ماه ژوئن باید دانش آموزان به زودی داده می شود همه روشن به بازگشت.

اما او می داند که آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد.

“این واقعا دلخراش را ببینید که چگونه همه از این کار سخت است که قرار شد این کار را برای سال ها و سال ها به تازگی کاهش یافته فقط رفته” Cheatham گفت.

بیشتر: Coronavirus است بروارد ورزشکاران کار خود را برای حفظ توانایی های بیماری

هایلی Badders’ هفته گذشته در مدرسه بود و یک اجرا از نا امیدی.

پنج روز قبل از مدل لباس وارد Badders شد در آخرین تمرین, برای, تئاتر, گروه تئاتر یک عمل نسخه از “مکبث” خود را برای ورود به دولت, تئاتر, رقابت, زمانی که آنها متوجه این دیدار بود.

“همه شروع به لباس ما تا به حال کل مجموعه بر روی صحنه است. ما (فنی) مدیر پیاده روی در … و او گفت: “من متاسفم ، آن را لغو,'” او به یاد می آورد. “همه ما آنجا نشسته در سکوت برای حدود 5 دقیقه.”

سه روز بعد او را به گروه تئاتر بود را دوباره لرزاند توسط باطل یکی-دو پانچ زمانی که مدرسه تعطیل اعلام شد. Extracurriculars و رویدادهای مدرسه — از جمله senior prom و ماهواره ای بالا بهار تولید “بچه ها و عروسک ها” — متوقف شد.

“آن شب همه ما به خانه و به صورت جداگانه همه ما به نام هر یک از دیگر و مانند آنچه که اتفاق می افتد ؟” او گفت:.

رو به با این امید که آنها را به زودی پشت در مدرسه Badders برگزار ایمان نشان می دهد بر روی بروید. اما به عنوان روز گذشت و تعطیل شد تمدید و امید کاهش یافته است.

“دیگر آن را بیشتر عاطفی ما,” او گفت:.

“من فکر می کنم بالاترین نقطه پارگی کیسه آب در روز” Badders گفت. یا به جای “روزی که قرار بود prom.”

گم شده و نقاط عطف

برای بسیاری از سالمندان ناراحت کننده ترین چشم انداز از دست رفته در rites of passage که تعریف اوج مدرسه خود را استخدام.

“این senior prom” Badders گفت. “این چیزی است که هر نوجوان می بیند در آمدن از سن ، آن را همیشه به پایان می رسد با رفتن به senior prom. که یک تکه که از من گرفته شد.”

یکی از دوستان او تا به حال ایده قرار دادن در یک مجازی مدل فقط برای آنها است. از آن آغاز شده به عنوان چیزی از یک تیره, شوخی, او گفت:, اما این ایده تا به حال ، پس از همه, چرا که نه ؟ او در حال حاضر ،

در روز واقعی مدل شده است باید او گفت:, “من, آرایش, آماده, فر مو Facetimed دوستان من به عنوان من در گرفتن آماده است.”

از طریق چت تصویری گروهی آنها صحبت کردیم و بازی, موسیقی و رقصید کمی. عمدتا آنها خندید خفقان گاه به گاه تلخ اشک, او گفت:. این یک فقیر مرهم بر زخم عمیق.

“ما خنده شد ولی ما نیز گریه” Badders گفت. “در آن بود تحقق است که این واقعیت است. در تمام این مدت آن را احساس نمی کند واقعی است.”

بیشتر: بیمار مشکوک زندانی جدا شده و منتشر شد: Brevard عدالت در زمان COVID-19

برای دیگران, لغو ارشد سفر و کلاس دیگر مانند جشن ارشد شب یا گرادیان باش در استودیو یونیورسال در اورلاندو غارت آنها را از یکی از آخرین فرصت ها برای ایجاد خاطرات با دوستان.

Homeschool ارشد Haileigh گالووی قرار بود به صرف چند روز با دوستان در آوریل lounging در ساحل فلوریدا کیز است. متوجه اجتماعی فاصله آنها به نام سفر. او می دانست که آن را درست انجام, او گفت:, اما آن را ناامید کننده بود با این وجود.

“من به دنبال به جلو به یک کمی از یک دور شو چون راستش من واقعا بد در آرامش بخش,” او گفت:. “آن را مرتب کردن بر اساس آخرین هورا به دلیل آن بود آخر دبیرستان سفر من رفتن به.”

برای مگان Satoro گم این شانس را به جشن می گیرند با دوستان خود در ملبورن دبیرستان marching band شده است سخت ترین چیز است.

“ما پس از فارغ التحصیل, شما نمی خواهد آنها را ببینید دیگر” Satoro گفت. “ما از طریق بسیار بوده است به طوری که در حال حاضر رفتن را از طریق این زمان که در آن هیچ کس واقعا نمی داند چه که آن را واقعا دشوار است نه داشتن آن مردم در اطراف شما باشد.”

گم شده خاطرات

با مدارس در حال حاضر بسته حداقل تا اوایل ممکن است این احتمال در ذهن بسیاری از دانش آموزان و پدر و مادر خود را — فارغ التحصیلی از دست رفته است.

بروارد مدارس دولتی اصرار سالمندان را در مسیر باقی بماند فارغ التحصیل با وجود تعطیلی است اما هنوز تصمیم نگرفته چه آن را در مورد شروع مراسم. دیگر مدارس در کشور را لغو و آنها را به طور کامل با این امید از تغییر زمان یک بار این ویروس را تحت کنترل است.

برای پدر و مادر به خصوص فکر نمی قادر به تماشای بچه های خود را دریافت گواهینامه های خود را و یا بازی شیر یا خط خود را mortarboards سخت است.

“این باعث می شود من احساس غم او گفت:” مگان Satoro مادر مریم Satoro. “من فکر می کنم او را برای رفتن به فریب خوردن از یک تجربه است که او خیلی سخت کار کرده و به دست آورده است.”

“این واقعا یک پایان دوران و شما از طریق آن فقط به عنوان بسیار به عنوان پدر و مادر” جسیکا Badders گفت.

برای هایلی Badders’ مادر فارغ التحصیلی است که به عنوان یک جشن پدر و مادر خود را به عنوان دانش آموزان یک شناخت مشترک سفر و عمیق دستاورد بالا بردن یک کودک است.

“هر روز مطمئن شوید که آنها عالی در آموزش و پرورش خود را هل دادن آنها را به کار بر روی مهارت های خود را,” جسیکا Badders گفت. “قادر به دیدن است که آن را واقعا سخت است نه به بخشی از آن.”

بیشتر: Coronavirus: درایو-از طریق تست سایت آغاز بکار در ملبورن; تا 500 روزانه COVID-19 آزمون های انتظار

با هیچ کلمه ای از منطقه مدرسه, برخی از والدین برنامه ریزی برای برگزاری خود مراسم فارغ التحصیلی از خانه انجام آنچه آنها می توانند به نجات برخی از بخش کوچکی از تجربه برای بچه های خود را برای اعضای خانواده قادر به سفر.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که او ‘پمپ و شرایط’ انجام شده و انجام پیاده روی. ما یک تکه کاغذ به من بدهید و من می خواهم که او انجام valedictorian سخنرانی فقط به خاطر اینکه ما می توانیم” مری Satoro گفت: با خنده.

برنامه در حال حاضر در حال حرکت به صورت Haleigh گالووی. Homeschool دانشجویی که دوگانه ثبت نام در EFSC, گالووی از دست او فارغ التحصیلی برای او مدرک کاردانی زمانی که کالج لغو شروع در اواسط ماه مارس.

آنها برنامه ریزی کرده اید یک مراسم خصوصی در اتاق نشیمن خود را پس از ویکتوریا به سبک حزب چای در باغ خارج شده است.

“او تا به برخی از دستکش های توری که من بدست می خواهم او را برای تولد او” مادر پنی گالووی گفت. “او خواهید بود با پوشیدن لباس خود را. او برادر نوح است برای رفتن به خدمت چای بود ساقی.”

“او بزرگ” Downton Abbey ” فن.”

جعلی در بحران

دردناک به عنوان کسانی که چشم انداز دانش آموزان از دست رفته نیست چشم انداز. برخی از خانواده ها در حال مبارزه با از دست درآمد از بیماری های جدی و حتی مرگ ناشی از این ویروس است. در مقایسه با آن, آنها, گفت, گم, مدل به نظر نمی رسد مانند یک معامله بزرگ است.

اما آن را عمیقا شخصی گفت: میشل Mulak کای Cheatham مادر.

“من فکر می کنم وجود دارد به طوری که بسیاری از بخش های زندگی خود را که شما را که” Mulak گفت. “از دست رفته در بخش هایی از آن, من فکر می کنم این اشکال شما تغییر خواهد کرد که چگونه آنها مشاهده است که با فرزندان و نوه های خود را.”

“کسانی که لحظات بزرگ,” او گفت:.

هنوز کلاس 2020 ممکن است بیشتر انعطاف پذیر از ما به آنها اعتبار بدهد ،

متولد به یک آمریکایی تازه زخمی 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی مطرح در تلاطم از رکود و بحران شده است یک واقعیت از زندگی برای بسیاری از امروز سالمندان است.

جوانان امروز هستند کلیشه ای بودن و ضعیف تر و حساس تر بیشتر در معرض ابتلا به جرم نسبت به نسل قبل. در واقع Mulak پیشنهاد آنها ممکن است منحصر به فرد مجهز به آب و ذرات جهانی همه گیر.

“من مشغول به کار با نوجوان و جوان مردم همه از کای زندگی من و نسل او و همکلاسی های خود را. آنها متفاوت” Mulak گفت. “آنها به این پشتکار در مورد آنها.”

بیشتر: Brevard County کمیسیون صندلی Lober بحث اول 2 COVID-19 مرگ و میر

آنها تحمل مشکلات اقتصادی, تماشای پدر و مادر و اعضای خانواده و از دست دادن شغل و خانه است. آنها زندگی می کردند از طریق امریکا طولانی ترین جنگ در برابر دشمن آنها آموزش داده شد می تواند به نظر می رسد در هر نقطه در هر زمان و از طریق بزرگترین بحران سیاسی در نسل. و آنها را تحمل روزانه درجه پایین از ترس که آنها می تواند آخرین در حال رشد سری از مدرسه بود.

“این چیزی است که سازگار ترین در زندگی خود شده است و بی ثباتی” Mulak گفت. “شاید ما در حال بالا بردن انعطاف پذیر ترین دسته از رهبران جهان تا به حال دیده می شود.”

“یا شاید آنها در پناهگاه پنهان و یا زیر سنگ” او افزود: با یک خنده عصبی.

Cheatham گفت که او نبود به خصوص فاز اختلال به مدرسه خود را در سال. آره, آن نامطلوبمان او ممکن است رسیدن به پایان فصل خود را و یا شکستن این پرونده است. از دست رفته پارگی کیسه آب و یا فارغ التحصیلی خواهد بود بد شانسی. اما زندگی ادامه دارد.

“من هر روز به روز می رود و ببینید چه اتفاقی می افتد,” Cheatham گفت. “زندگی خیلی کوتاه به در ترس زندگی می کنند, شما می دانید؟”

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>