COVID-19: زمانی که بروارد مشتریان احساس امنیت بازگشت به رستوران ها و خرده فروشان?

فلوریدا تودی | No comments

ما ارائه به جامعه با مهم اطلاعات امنیت عمومی فلوریدا امروز ساخت داستان های مربوط به کروناویروس رایگان به عنوان خوانده شده. به حمایت مهم روزنامه نگاری محلی مانند این, لطفا در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

چگونه به سرعت به فضای ساحل coronavirus-اقتصاد کتک ارتجاعی به عنوان فلوریدا آغاز می شود, کاهش, اجتماعی-فاصله گرفتن محدودیت های کسب و کار?

که تا به مشتریان گفت: Mark Wilson رئیس جمهور و رئیس اجرایی از فلوریدا اتاق بازرگانی است.

“ما همه مصرف کنندگان است. یک آزمایش برای شما را به انجام بیش از هفته آینده, است تماس پدر و مادر خود را. تماس همسایگان خود را. تماس با همکاران خود را. و از آنها بخواهید ‘سلام اگر شما می توانید رفتن به یک هتل رستوران در هفته آینده خواهد شما ؟ و تحت چه شرایطی؟’ “ویلسون پرسید.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به مراقبت های بهداشتی دوباره به سرعت شروع هفته آینده. و من فکر می کنم شما در حال رفتن به شروع به دیدن رستوران ها دوباره بعد از دو هفته. و پس از آن اگر ما در دیدار با گلوئی معیارهای من مطمئن هستم که آن را به شاید 50% هفته آینده و پس از آن شاید 75% چند هفته پس از آن,” او گفت:.

“ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد. اما ما واقعا در رحمت از آنچه مصرف کنندگان در این نقطه,” او گفت:.

ویلسون صحبت می کرد در طول پنج شنبه ارائه با عنوان “بروارد منابع کسب و کار: فلوریدا جاده به بهبود است.” مجازی رویداد اسپانسر شده از طرف هر چهار بروارد اتاق بازرگانی.

بعد از ظهر چهارشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis رونمایی از جزئیات اولین مرحله برای بازگشایی فلوریدا اقتصاد در طول COVID-19 بحران به استثنای سخت ضربه Miami-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان. از جمله نکات برجسته و موثر دوشنبه:

• رستوران ها ممکن است ارائه به داخل صندلی در 25% ظرفیت و صندلی در فضای باز با 6 پا فاصله بین احزاب بیش از 10 نفر.

• کسب و کار خرده فروشی می تواند در 25 درصد از ظرفیت های داخلی.

• میله ورزشگاه سینما و سالن مو باید بسته باقی می ماند.

• مردم باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بزرگتر از 10 و در صورت ماسک توصیه می شود تا از نزدیک تعامل.

“ما تا به حال شوک بزرگ به تقاضای مصرف کننده. و ما تا به حال شوک بزرگ به زنجیره تامین جهانی. بنابراین شما لازم نیست به نوبه خود یا یکی از کسانی که پشت در مانند یک سوئیچ نور” ویلسون گفت:.

“زندگی به عنوان ما می دانیم که آن را برای رفتن به یک کمی متفاوت است در حالی که برای” او گفت:.

به شوخ طبعی Wilson توصیف فلوریدا جدید “عادی” تا زمانی که یک coronavirus واکسن و یا درمان می شود به طور گسترده ای در دسترس: اجتماعی فاصله; کنترل از راه دور کار; کارمند متوسط چک قبل از گزارش کار; گسترش تجارت الکترونیکی.

“نگه داشتن در ذهن شما باید کسب و کار در بروارد که نه تنها درد نکنه با این اما به معنای واقعی کلمه در آتش است. آنها را استخدام نمی مردم به اندازه کافی. کسب و کار خود را انجام می دهند — سمت راست پایین جاده از کسب و کار که تا به حال برای ذخیره کردن 1000 نفر” ویلسون گفت:.

“و به این ترتیب این بوده است که بسیار ناهموار وضعیت برای همه” او گفت:.

در یک های مختلف مجازی ارائه پنج شنبه, Space Coast دفتر گردشگری, مدیر اجرایی, پیتر Cranis پیش بینی 90% فرو در شهرستان توریستی-مجموعه های مالیاتی در اتاق های هتل ها و دیگر اجاره کوتاه مدت در طول “واقعا خشن, مارس و احتمالا به همان اندازه خشن است.”

“برای ما در کسب و کار گردشگری را از ما بخواهید. رستوران باز است. ما می خواهیم کسب و کارهای کوچک باز کنید. چون این تجربه ای است که مردم را هنگامی که آنها به اینجا می آیند. اگر آنها باز (و) وجود ندارد, همه چیز برای آنها را به انجام, که, بزرگترین, تجربه,” او گفت:.

بیشتر: Brevard مقامات کسب و کار مانند آنچه که آنها از شنیدن DeSantis در مورد بازگشایی فلوریدا

بیشتر: فلوریدا نیاز به بازگشایی پس از COVID-19 shutdown; ‘روش’ مراحل راه برای انجام آن است| نظر ما

دفتر گردشگری برنامه ریزی جدید $700,000 چند رسانه ای کمپین بازاریابی برای پس گرفتن از دست, گردشگری, کسب و کار با تمرکز بر خانواده ها در “درایو بازارهای”: اورلاندو, فلوریدا, گنج ساحل پالم بیچ شهرستان تمپا میامی و احتمالا آتلانتا.

در اینجا در خانه Cranis گفت: آژانس به زودی فشار تبلیغات پیام به فضا سواحل بازار تشویق ساکنان به حمایت از رستوران های محلی کسب و کارهای کوچک و جاذبه های.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که این کسب و کار حلال و آنها در حال رفتن به انجام خوبی است. ما یک جمعیت از 600,000 بنابراین ما قطعا باید با آنها صحبت کنید و مطمئن شوید که آنها در حال استفاده از آن” Cranis گفت.

“من لیست از رستوران ها که من قصد دارم به رفتن به عنوان به زودی به عنوان ما قادر به. من امیدوارم که هر کسی دیگری را به عنوان خوب,” او گفت:.

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت به گزارش coronavirus و اثرات آن بر فضای ساحل و شما را با داستان های رایگان به عنوان یک سرویس به جامعه است. اگر این داستان های محلی هستند برای شما مهم است ما را حمایت با تبدیل شدن به یک مشترک. در حال حاضر شما می توانید سعی کنید یک اشتراک دیجیتال برای $3 برای 3 ماه. (لینک: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/)

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>