COVID نگرانی زور المپیک و سافتبال ستاره در Viera روز پس از تیم mutiny, تغییر نام

فلوریدا تودی | No comments

این یک گردباد تابستان برای یک گروه طرفدار بازیکنان سافت بال — از جمله چند تن از اعضای تیم المپیک ایالات متحده آمریکا تیم ملی — که راه می رفت در تگزاس بر اساس حق رای دادن در زمان ایالات ایستادگی در برابر نابرابری نژادی در فلوریدا و در حال حاضر به پایان رسید فصل خود را با توجه به coronavirus نگرانی.

تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن را آغاز کرده بود این است که ما (قبلا حیاط قراضه Dawgs از هیوستون تگزاس) تصمیم گرفته است به تعطیل آن تیم پس از فقط پنج بازی در برابر میزبان USSSA, غرور, به طور موثر به پایان فصل تابستان برای هر دو مستقل جوخه های در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین نرم افزار تیم در جهان است.

پس از یک جفت از بازی در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در Viera لغو شد به علت بارش باران و رعد و برق یک توییت فرستاده شد با این تیم دو روز بعد از آن خوانده شده در قسمت: “با توجه به قرار گرفتن در معرض COVID-19 ما باید حفاظت از سلامت و ایمنی از بازیکنان ما است.”

بازیکنان توییتهایی پس از آن بوده است آشکارا سکوت در بیشتر قسمت های far cry از هفته گذشته پس از تصمیم گیری به قسمت راه با تگزاس حق رای دادن.

این تیم همچنین با صدور بیانیه ای در هفته بعد که صحبت در مورد ماموریت خود را به سافتبال جامعه و تشکر از طرفداران خود را برای کمک های مالی. آن را بخوانید در قسمت: “خود را سخاوتمندانه کمک های مالی استفاده می شود به صندوق بسیاری از هزینه های ما کوتاه شود.”

این است که ما آن را به دست آورد بیش از $36,000 در کمک های مالی از طریق فروش آنلاین بلیط خود را برای اولین بازی (یک پیروزی 3-1) نیز دریافت کرده بود حمایت معامله از روچستر n. y. بر اساس آن سر و صدا, ورزش, ورزشی, کالا خروجی که اهدا لباس.

بازیکنان توییتهایی بعد نشان داد نایک (cleats), راولینگس (کلاه) و EvoShield (پوشاک) نیز در میان همکاران به این تیم است.

این است که ما رسمی کالا و همچنین یک نقطه در تیم صفحه توییتر.

سر و صدا آن را ورزشی رئیس جمهور ریک Schiffhauer در پاسخ به یک پرس و جو در مورد وضعیت تیم گفت: “من شنیده ام که چرا آنها عملیات خود را متوقف.”

پیام های چپ با هر دو ایالات متحده آمریکا و سافتبال در شهر اوکلاهما و رییس کمیته ملی المپیک در کلرادو اسپرینگز., در مورد اگر هر یک از تخلفات رخ داده نمی شد و بازگشت و دوشنبه.

با توجه به یک داستان در ESPN.com دو بازیکن ESPN گفت: آنها را در چه تعبیر یک “موقعیت ممکن قرار گرفتن در معرض” و تحت COVID-19 تست.

USSSA مدیر عامل همین DeDonatis III ESPN گفت: که هر دو تیم تحت تست در هفته گذشته گزارش نشد که آیا هر گونه غرور بازیکنان حال آزمایش مثبت است.

غرور و افتخار را در پست بازپرداخت لینک برای کسانی که با بلیط فصل.

این است که ما (در واقع به نام سر و صدا آن را ورزش/این است که ما برای یک بازی) ارسال شده 3-2 رکورد در برابر غرور اگر چه USSSA, آیا برنده شدن در این بازی باز ژوئن 22 برابر آنچه شد و سپس به عنوان حیاط قراضه Dawgs 4-0.

پس از آن بازی (اولین طرفدار تیم ورزشی رقابت در ایالات متحده از COVID-19 shutdown) بازیکنان آموخته بود مدیر کل کانی ممکن است ارسال یک صدای جیر جیر در تیم رسمی وب سایت است که تمام بازیکنان در زمین ایستاده بودند برای سرود ملی و شامل یک پیام به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بازیکنان در زمان استثنا به دلیل نبود صدای خود و یا موضع منجر به یک اعتصاب — آغاز سابق نبراسکا ستاره Kiki استوکس تنها بازیکن سیاه و سفید شگفت انگیز در ترکیب آن شب.

بازی لغو شد تا پنج روز بعد هنگامی که این است که به ما شد این تیم نام و تصویری انعکاس بازیکنان نگرانی ها و نظرات نشان داده شد بر بیاد در USSSA Space Coast پیچیده هنگامی که بهار آموزش خانه از اتباع واشنگتن و فلوریدا مارلینز.

دو بازیکن از هر تیم در زمان زانو طول سرود قبل از آن بازی.

در میان ستاره المپیک که در شهر به صورت غرور در ماه ژوئیه شد کوزه مونیکا ابوت, گربه Osterman متحد Carda و Keilani Ricketts; گیر Aubree Munro; و shortstop هانا Flippen.

DeDonatis ESPN گفت: غرور ممکن است قادر به از سرگیری بازی در تابستان امسال در برابر یک تیم همه ستاره از لیگ در حال حاضر در جریان است در فلوریدا.

تماس با گراسمن در 321-242-3676 یا [email protected] حمایت از کار ما با اشتراک به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>