COVID مربوط به راننده کمبود بازدید مدیریت پسماند اثرات مجموعه

فلوریدا تودی | No comments

Waste Management, Inc. فلوریدا تلاش ناموفق شنبه به شهرستان کمیسیون اجازه توقف جمع آوری بازیافت در unincorporated بروارد تا یک ماه به عنوان یک پتانسیل “اندازه گیری از آخرین چاره” برای حل راننده کمبود این تجربه به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این آخرین نشانه ای از چگونه کسب و کار کوچک و بزرگ هستند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر و سنبله در COVID-19 موارد به صورت محلی و ایالتی و ملی باشد.

تعدادی از رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به دلیل افزایش تعداد موارد در حالی که برخی از نهادهای دولتی در حال کاهش فرد در تعامل با ساکنان.

در همان زمان, سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا دولت به دنبال بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی در حالی که نه نیاز به ماسک برای افرادی که در در فروشگاه ها و جاهای دیگر.

دینا Reider-Hicks, مدیریت زباله های عمومی, مدیر امور که به نمایندگی از این شرکت در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون گفت: اخیر سنبله COVID-19 موارد است “به طور قابل توجهی تحت تأثیر نیروی کار ما در اینجا در فلوریدا.”

او گفت: 69 مدیریت زباله رانندگان در سطح ایالت ها کار نمی کند به دلیل coronavirus زیرا آنها یا بیمار یا در قرنطینه از جمله برخی مستقر در بروارد.

“این یک industrywide تاثیر” Reider-هیکس گفت: کمیسیون. “و به عنوان یک شرکت ما در حال دیدن این کشور.”

در جولای 3, نامه, Michael Lewis, مدیریت زباله های ارشد مدیر منطقه گفت: این شرکت دارای چندین درایور های محلی که بیمار با COVID-19 یا کسانی که در قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“استخدام یخ قرار داده و در جای خود به عنوان شروع این بیماری همه گیر به تازگی برداشته شده است اما آن را برخی از زمان به استخدام و آموزش رانندگان برای کسانی که پوزیشن های باز” لوئیس نوشت.

اما کمیسیون گفت Reider-هیکس که این شرکت باید رعایت قرارداد خود را با این شهرستان برای جمع آوری بازیافت یک بار در هفته — و مقابله با آن راننده موضوع را در برخی از راه های دیگر.

“گرفتن لب به لب خود را در خارج وجود دارد, و استخدام رانندگان” شهرستان کمیسر کورت اسمیت گفت. “که خط پایین برای من است.”

Reider-هیکس گفت: مدیریت زباله است در روند استخدام رانندگان است. اما آموزش آنها را طول می کشد زمان 90 روز از آموزش های مورد نیاز قبل از اینکه یک راننده می تواند قرار داده می شود در یک مسیر به تنهایی به دلیل نگرانی های ایمنی.

این شرکت با در آوردن رانندگان به بروارد از منطقه اورلاندو و در جای دیگر برای کمک به پر کردن نیروی انسانی و شکاف ها و همچنین داشتن رانندگان مشغول به کار 14 ساعت در روز حداکثر مجاز زیر گروه حمل و نقل قوانین و مقررات.

موضوع دیگر مدیریت زباله مواجه است لوئیس گفت که مسکونی حجم زباله و بازیافت است “فوق العاده بالا” از آنجا که بیشتر مردم به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. چرا که آنها شغل خود را از دست در حال کار از خانه و یا در زیر “stay-at-home” راهنمایی.

به عنوان یک نتیجه, مدیریت زباله رانندگان در حال ساخت “بیشتر سفر به دفن یا بازیافت مرکز پردازش و سپس بازگشت به مسیر.” که افزایش زمان لازم برای تکمیل یک مسیر در برخی از مورد گسترش برنامه ریزی شده مجموعه ها به روز بعد.

در میان گزینه های لوئیس مطرح شده در نامه خود به Brevard County مدیریت مواد زائد جامد مدیر بخش Euripides رودریگز بود که در مناطقی که زباله و بازیافت مواد مجموعه در همان روز “ما می توانیم در نظر commingling مجموعه در این زمینه با تایید خود است.”

امی Boyson زباله و مدیریت جامعه, مدیر امور گفت که گزینه ای را اعمال می شود فقط یک مسیر در unincorporated بروارد.

در مسیرهای دیگر مجموعه ای از بازیافت می تواند به حالت تعلیق تا 30 روز اگر county کمیسیون تصویب این پیشنهاد.

Reider-هیکس توضیح داده شده که گزینه ای به عنوان یک راه “آماده برای بدترین سناریو” به عنوان این امکان وجود دارد که برای بیشتر COVID-19 عفونت در میان زباله های مدیریت درایور و اضافی سنبله در موارد ناشی از فعالیت در جامعه در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

“ما هنوز این را بخواهید به آرامی” Reider-هیکس گفت:, و اضافه کرد که جمع آوری منظم زباله و زباله های حیاط بالا اولویت “برای سلامت و ایمنی این شهرستان است.”

کمیسیون اما در مقابل مدیریت پسماند پیشنهاد.

“من فکر می کنم آن را نفرت انگیز است که شما می آیند و از ما بخواهید برای این” شهرستان کمیسر جان Tobia گفت Reider-هیکس. “خوب امتحان کنید. اما من احساس نمی راحت صحبت کردن با ترکیبات و آنها گفتن, بله, خدمات, در حال پایین رفتن بسیار کمی دارد و هزینه های در حال بالا رفتن بسیار کمی.”

Tobia اشاره کرد که زباله های مدیریت یک شرکت بزرگ و در اوایل سال جاری اهدا شد جدید هفت سال قرارداد با شهرستان که شامل یک افزایش بزرگ در نرخ.

مدیریت پسماند گزارش companywide عامل درآمد حاصل از $15.46 میلیارد دلار در سال 2019.

تحت قرارداد جدید با Brevard County, سالانه لایحه برای زباله مجموعه در یک خانه تک خانواری خواهد پرش 39 درصد به حدود 194.28 یک سال از زمان $139.70 یک سال است. دلار 54.58 در سال افزایش خواهد اثر را برای آینده بودجه سال, آغاز می شود که Oct. 1 و ظاهر خواهد شد به عنوان یک هزینه جداگانه ای در صورتحساب مالیات بر دارایی.

کمیسیون کریستین Isnardi و Tobia رای دادند و در برابر آن قرارداد.

Isnardi روز سه شنبه گفت: او هرگز حمایت زباله مدیریت زباله بازیافت به شهرستان های دفن زباله, و نمی خواهم به تعلیق مجموعه ای از بازیافت یا ترس آن منصرف ساکنان از بازیافت در آینده است.

Isnardi گفت: مدیریت پسماند پیشنهاد نشان دهنده منفی برای محیط زیست و ساکنان.

“شما نمی توانید یک برچسب قیمت بر روی اثرات زیست محیطی آن” Isnardi گفت.

شهرستان مدیر فرانک Abbate گفت: مدیریت پسماند را به مجازات های مالی اگر نتواند برای دیدار با مجموعه خود را مورد نیاز از دو بار در هفته وانت زباله یکبار در هفته وانت بازیافت و پس از یک هفته وانت زباله های حیاط.

“من فکر نمی کنم ما در خطر زباله ستون در خیابان” Isnardi گفت. “من فکر می کنم آنها خواهید انجام کار خود را. آنها متعهد به شرایط قرارداد.”

“ما آن را کشف کردن” Reider-هیکس گفت Isnardi.

Boyson گفت: پس از این جلسه که مدیریت زباله “ادامه خواهد داد به کار در قرارداد ما” با Brevard County است.

مدیریت زباله است در مورد 104,000 مشتریان مسکونی و 37,000 حساب های تجاری در unincorporated بروارد.

Boyson گفت: این شرکت هیچ برنامه ای برای ساختن مشابه درخواست برای تعلیق بازیافت در بروارد شهرستانها و شهرهای این قرارداد با.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>