COVID رستوران تلفات: این فضا ساحل eateries نخواهد بود بازگشایی

فلوریدا تودی | No comments

به عنوان بسیاری از رستوران ها در سراسر Space Coast ظهور از پست-COVID-19 تعطیلی تنظیم برای محدود گنجایش و گسترش بهداشت مورد نیاز دیگر وجود دارد که باقی مانده است همه گیر.

با توجه به مارس 15 گزارش از انجمن ملی رستوران, “خوردن و نوشیدن مکان های ثبت شده فروش فقط $32.4 میلیارد دلار در یک فصلی-تنظیم و اساس در ماه آوریل است. که کمتر از نیمی از $65.4 میلیارد دلار در فروش از دو ماه قبل است.

کارشناسان پیش بینی 1 در 5 رستوران می تواند به طور دائم به دلیل همه گیر مرتبط با سختی و ما در حال حاضر شاهد است که در اینجا.

این بروارد رستوران اعلام کرده اند آنها نمی بازگشایی شده است. متاسفانه ما انتظار داریم این لیست به رشد خود در هفته های آینده.

Darci را بیکن بلوز: 6890 N. اطلس Ave. اسکودوی کیپ کاناورال. مورد علاقه با مشتریان در سراسر شهرستان صبحانه و ناهار نقطه شناخته شده برای آن بیکن اعلام کرد بسته شدن آن مارس 22. “من افتخار است که من تا به حال فرصتی برای کار در کنار برخی از بهترین افراد در این صنعت” سرآشپز/صاحب Darci کرپپ گفت: در پست. “ما برای همیشه خواهد بود تیم بیکن.”

Tailgaters میخانه: 7720 N. Wickham جاده Suntree. جمع در کنار یک چرخ خیاطی فروشگاه یک زن و شوهر از درب پایین از Amici را, ایتالیایی, نانوایی, محله نوار های ورزشی شناخته شده بود خود را برای چیزهای بی اهمیت شب تبلتب بازی ها و خوشمزه نوار اسنک.

سودای سفر به خارج: 226 پادشاه خیابان سوئیت 116 کاکائو ایجاد کرد. مشرب فروشگاه ساندویچ به دست آورد طرفداران با خدمات دوستانه و ناهار تحویل در روستا. “پس از شور و مشورت بسیار می آید با قلبی سنگین که من باید اعلام کند که ما نمی خواهد بازگشایی در محل قبلی” با توجه به مه 3 post on Facebook. “با این امور ما فقط نمی توانیم به باز کردن back up در 25% ظرفیت (6 تعداد مشتریان برای من رستوران) و بهتر آن است که برای ما شروع به بررسی گزینه های دیگر برای هم بودن.”

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>