خدمه اژدها پرتاب است و نه فقط یک راه اندازی: این یک قدم بزرگ در اکتشافات فضایی | نظر

فلوریدا تودی | No comments

نظر

این SpaceX خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 ماموریت که گرفتار این ملت است که یک معامله بزرگ: ایالات متحده فضانوردان در هیئت مدیره آمریکا موشک در حال پرتاب شده از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در نزدیک به یک دهه.

اما خیلی بیشتر به این ماموریت است. آن را نشان دهنده یک گام مهم در اکتشافات فضایی برای سه دلیل اصلی: تکنولوژی; رهبری و تجاری.

خدمه اژدها بخشی از یک ناوگان از نسل آینده بشر-تاریخ راه اندازی وسایل نقلیه است که ساختمان بر تمام درس های آموخته شده از تاریخ پروازهای فضایی و به جلو هل دادن توانایی های ما در پایین مدار زمین و فراتر از آن. جدید و یا بهبود یافته technologies, incorporated به خدمه اژدها نه تنها شامل سازگاری با قابل استفاده مجدد مرحله هسته مانند موشک فالکون. نیز وجود دارد یک پیشرفته اضطراری فرار از سیستم اتاق برای مسافران تا هفت و کاملا مستقل سیستم پرواز. کپسول بیش از حد طراحی شده است که قابل استفاده مجدد — و آن را ساخته شده از مواد پیشرفته با استفاده از تکنیک ساخت پیشرفته از جمله چاپ 3D.

همه این پیشرفت های کاهش وزن, کاهش هزینه ها و کاهش ریسک. آنها منعکس کننده آخرین پیشرفت در تکنولوژی فضایی.

ثانیا نسخه ی نمایشی-2 ماموریت همچنین سیگنال های این شرکت بازگشت از آمریکا رهبری در اکتشاف فضا. در حالی که یاد شاتل فضایی را در دل ما آن بازنشستگی در سال 2011 چپ احساس مضطرب در ایالات متحده آمریکا در حال سقوط و در عرصه فضا. نسخه ی نمایشی-2 کامل end-to-end ماموریت نشان می دهد که خدمه می توانید با خیال راحت در یک رفت و برگشت به ایستگاه فضایی بین المللی در یک فضای تجاری خودرو.

پس از چند ماه در هیئت مدیره ایستگاه فضایی خدمه را به بازگشت به زمین و چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس چند صد مایل در سواحل فلوریدا. با ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه crewed توسط آمریکا, فضانوردان در حال راه اندازی و بازگشت به افسانه ای Space Coast, ایالات متحده آمریکا بار دیگر با افتخار رهبری بشریت در حال انجام جاه طلبی به کشف و درک و مهار جهان ما.

بیشتر: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد SpaceX خدمه کپسول اژدها

بیشتر: عکس: فضانوردان ناسا به پوشیدن SpaceX spacesuits و سوار شدن در تسلا برای راه اندازی تاریخی

در نهایت خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 ماموریت سفت خواهد شد یک تغییر اساسی در فضای دسترسی به بخش خصوصی است. ظهور شرکت های تجاری مانند SpaceX با قابلیت های به با خیال راحت حمل و نقل انسان به ایستگاه فضایی نشان دهنده یک عصر جدید از spaceflight. به عنوان هزینه های راه اندازی در ادامه به افت بیشتر و بیشتر اشخاص به جلو هل دادن ایده های خود را و فن آوری و بهره گیری از این افزایش دسترسی به فضا است. با خدمه اژدها خود مردم خواهد شد و در حال حاضر دسترسی بهتر به فضا است.

موفق تظاهرات از این قابلیت به این معنی است که نه تنها تعداد زیادی از مردم در راه اندازی بازگشت به شاتل روز اما تعدادی از راه اندازی خود را افزایش دهد. در حالی که تعدادی از فضانوردان است که در حال حاضر نزدیک به 600 با وسایل نقلیه مانند خدمه اژدها تعداد افرادی که به فضا سفر کرده اند به زودی رسیدن به هزاران نفر.

یکی از عمیق ترین تجربه است که فضانوردان به طور منظم گزارش دیدن زمین برای اولین بار از فضا. بیشتر افرادی که می تواند داشته باشد که تجربه بهتر است. و اگر آنها می تواند به بهبود فن آوری های ما کیفیت زندگی و درک از جهان ما در همان زمان از همه بهتر است. این نوع از تجارب و تحقق آن درایو نوآوری و شیفتگی. نسخه ی نمایشی-2 است بنابراین قابل توجهی برای کسانی که در آمریکا کسب و کار و سازمان است که همکاری با سازمان فضایی.

بیشتر: عکس: SpaceX Falcon 9 و خدمه اژدها به نظر می رسد در مرکز فضایی کندی

برای ملت فن آوری کالج ها و دانشگاه ها — از جمله خود من بخش در فلوریدا فن آوری است که آموزش دانش آموزان برای کار با ناسا SpaceX و دیگر فضا-علم سازمان — این به ارمغان می آورد جدید حس از هدف و تمرکز. دانش آموزان می خواهم به بخشی از این روند و آنها دنده کالج خود تجارب به چین با اکتشافات فضایی و فن آوری. در واقع بسیاری از فلوریدا Tech فارغ التحصیلان مشغول به کار هستند در SpaceX. علاوه بر این, ما چند نفر از اعضای فلوریدا فن آوری علمی و کارکنان که پرواز شاتل فضایی.

فن آوری پیشرفت های فوق العاده ای هستند و نشان رهبری نقطه عمده ای از غرور ملی اما این SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت سیگنال کامل انتقال تمام جنبه های پرواز فضایی به بخش خصوصی است. تا زمانی که به این نقطه شده است, دولت راه اندازی انسان به فضا است.

و این یک گام بزرگ است.

اخترفیزیکدان دانیل Batcheldor استاد و رئیس بخش هوافضا و فیزیک فضا علوم در مؤسسه فناوری فلوریدا واقع در فضای ساحل در ملبورن فلوریدا. او همچنین نویسنده کتاب “نجوم موجب صرفه جویی در جهان: تامین امنیت آینده ما را از طریق اکتشاف و آموزش و پرورش” (راهپیمایی فضایی, چاپ و نشر, 2016).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>