نرخ جرم و جنایت در شهرستان Brevard زیر ایالت روند

فلوریدا تودی | No comments

تقریبا در هر رده اصلی, Brevard County دیدم نرخ جرم و جنایت در پاییز سال گذشته با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون است.

در حالی که جمعیت این شهرستان افزایش یافته و پس از سال 2018 میزان جرایم مورد بررسی توسط پلیس رفت. بروارد کلی نرخ جرم و جنایت کاهش 3.2 درصد در سال 2019 پس از سقوط یک گزارش 11.8 درصدی نسبت به سال قبل.

نرخ جرم و جنایت برای 2019 کاهش یافت و به 2,438 جنایات گزارش شده در هر 100000 نفر در این شهرستان از 2,565.3 سال قبل است.

Brevard County شماره پیگیری با ایالت روند که نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است 5 درصد است که تقریبا منطبق فلوریدا کاهش 4.6%.

Brevard County دیدم تعداد آن از قتل پایین رفتن از 29 تا 23 در حالی که دولت نرخ قتل در افزایش 1.5%.

تنها در دو دسته عمده — تجاوز و سرقت خودرو — آیا نرخ جرم و جنایت افزایش در سال 2019 نسبت به سال گذشته در فضای ساحل. تعداد کل تجاوز از افزایش 216 به 262.

ملبورن رئیس پلیس دیوید Gillespie گفت: هیچ یک از عوامل است که به طور کامل توضیح می دهد که کاهش نرخ جرم و جنایت برای Brevard County یا ملبورن که شاهد 6 درصد کاهش در نرخ جرم و جنایت.

“من فکر می کنم آن را ترکیبی از همه چیز” Gillespie گفت. “بخشی از آن است که افزایش در نیروی انسانی. که کمک می کند تا دلیل بیشتر وجود دارد از حضور در جامعه است. بخشی از آن را در حال کار با جامعه و همکاری با مردم را گزارش کرده است.”

“اگر مردم گزارش جنایات ما در بالا از آن ما می توانید آدرس جنایات سریعتر که آینده جلوگیری, جنایت,” او اضافه شده است.

“من دوست دارم به اعتبار همه از آن, اما من می توانم او گفت:” اعتقاد جامعه است.

عوامل خارجی مانند coronavirus همه گیر و یا در سراسر کشور تظاهرات نیز می تواند تاثیر بر نرخ جرم و جنایت در خارج از عادی کار پلیس, او گفت:.

بیشتر: کیپ کاناورال می یابد بیشتر coronavirus در شهر فاضلاب

بیشتر: کروناویروس در Brevard, جولای 18: دولت گزارش سه جدید, مرگ و میر, 115 موارد جدید

کیفیت زندگی جرایم که ناشی از بی خانمانی استفاده از مواد مخدر و فقر همیشه در خط مقدم ملبورن پلیس Gillespie گفت.

“اتصال مردم با خدمات دیگر آن است که آیا اعتیاد مشاوره مسکن و مراقبت های بهداشتی و یا هر چیز دیگری نیز می تواند جلوگیری از جرم و جنایت,” او اضافه شده است. “ما همیشه نمی توانید دستگیری این مشکل به دور است.”

هفتگی جرم جلسات با منطقه دیگر حوزه های قضایی تطبیق روند به سرعت و توسعه جامعه نیز همه ضروری برای کاهش بیشتر نرخ جرم و جنایت Gillespie گفت.

جامد واقعی روابط با مردم در جامعه و اطمینان مردم جلو آمد که جنایات متعهد است کلیدی برای جلوگیری از آینده جرایم با توجه به Gillespie.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: اعتبارات کاهش جرم و جنایت به “مشارکت که ساخته شده اند بین کلانتر, ما محلی و ایالتی و فدرال و سازمان های اجرای قانون و شگفت انگیز ما شهروندان است.”

“این غیر معمول نیست برای دیدن اندکی نوسان در جرایم خاص از سال به سال, همانطور که ما در سال 2019,” Ivey گفت. “دلایل بسیاری وجود دارد که این می تواند رخ دهد. ما همیشه لیزر متمرکز در هر افزایش می دهد و هنگامی که این نتایج در حال دریافت, ما نگاهی به شناسایی عوامل مرتبط با افزایش و یا کاهش جرم و جنایت کمک به ارائه موثر در تخصیص منابع است.”

شهرهای کوچکتر می توانید خود را ببینید, نرخ جرم و جنایت در نوسان بیشتر به شدت با تنها چند موارد اضافی ایجاد بزرگتر درصد افزایش می یابد. سال گذشته نشان داد بیشتر شدید نوسانات بالا یا پایین برای کوچکتر شهرداری نسبت به این شهرستان به عنوان یک کل.

ملبورن ساحل را دیدم که تنها 15 تعداد موارد سرقت larceny یا سرقت در سال 2018 گزارش 30 اموال از جمله جنایات این سال است. نوسان در حالی که یک افزایش شدید در, درصد از ارتکاب جرم است که در همراهی با داده های ثبت شده بیش از سال های گذشته است.

Indialantic و ماهواره ساحل, دو, دیگر beachside جوامع است که مشابه گزارش شده شدید افزایش نرخ جرم و جنایت با وجود تنها اضافه کردن چند اموال اضافی جرم موارد سال بیش از سال. هر یک از کسانی که در شهرداری گزارش پایین برگه از جرایم خشونت آمیز در سال 2019.

تیتوسویل شد و به تنهایی در میان بروارد بزرگترین شهرستانها و مناطق unincorporated از شهرستان برای دیدن یک افزایش در نرخ جرم و جنایت. در تیتوسویل نرخ جرم و جنایت بالا رفت 10 درصد مشخص شده را افزایش می دهد از تشدید حمله و larceny.

Brevard County نرخ جرم و جنایت 2019

(جرم گزارش داد: 2018 کل; 2019 کل)

قتل: 29; 23

تجاوز به عنف: 216; 262

سرقت: 336; 332

تشدید حمله: 1,635; 1,607

سرقت: 2,262; 2,019

Larceny: 9,612; 9,322

سرقت خودرو: 880; 928

نرخ جرم و جنایت را تغییر دهید

(درصد تغییر در نرخ جرم و جنایت توسط شهر)

Brevard County Sheriff دفتر (unincorporated): -7.2%

کاکائو اداره پلیس: منفی 4.2%

کاکائو در ساحل, اداره پلیس: -19.5%

Indialantic اداره پلیس: +62.8%

ایندین هاربر بیچ اداره پلیس: -7.5%

ملبورن اداره پلیس: -6%

ملبورن, ساحل, اداره پلیس: +99%

رککلدگ اداره پلیس: -5.4%

ماهواره, ساحل, اداره پلیس: +77.2%

تیتوسویل اداره پلیس: +10%

پالم بای اداره پلیس: -7.6%

ملبورن ایجاد کرد اداره پلیس: -39.1%

غرب ملبورن اداره پلیس: -10.7%

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>