عدالت کیفری صورتحساب برای کمک به زندانیان سابق دوباره وارد نیروی کار ‘مرده’

لدگر | No comments

دو عدالت کیفری لوایح با هدف کمک به زندانیان سابق دوباره وارد نیروی کار متوقف شده در می سی سی پی مقننه پس از قانونگذاران نمی تواند به توافق برسند.

دموکرات ایالت جان Horhn جکسون گفت که بان کی مون جعبه قانون و تازه شروع به عمل هستند “مرده برای تمام مفاهیم و اهداف.” Horhn گفت: مذاکره کنندگان نمی تواند به یک اجماع.

“ما زد به مشکلات در خانه, سمت, آنها نمی دهد ما خیلی از دلیل” Horhn روز سه شنبه گفت.

ممنوعیت جعبه قانون سنا لایحه 2112 را منع عمومی و یا خصوصی, کارفرما از درخواست متقاضی به افشای خود و یا سابقه کیفری قبل از این که فرد انتخاب شده برای مصاحبه. این لایحه اعمال را اگر وجود دارد هیچ مصاحبه و مراحل مورد نیاز به درخواست برای یک کار.

تازه شروع به عمل سنا لایحه 2759 را گسترش قانون تصویب شده در سال گذشته برای حذف محدودیت برای افراد با سوابق کیفری درخواست مجوز در نه مشاغل از جمله کار در تاتو و سوراخ کردن بدن, کودکان گسترش مراکز مراقبت و مغز آسیب امکانات توانبخشی. این لایحه پیشنهاد شده در این جلسه اجازه می دهد مردم با محکومیت های کیفری به درخواست برای تقریبا در هر حرفه ای مجوز مگر اینکه اعتقاد راسخ خود را که مرتبط با رشته آنها در حال تلاش برای کار در.

این سناتور گفت: او نا امید شده بود نه برای دیدن صورتحساب پیشرفته.

“تصور ما این بود که خوب جفت به همراه دیگر عدالت کیفری اصلاح صورتحساب است که ما هل دادن در این سال و این مایه تاسف است که این خانه در زمان و موقعیت آن در زمان” Horhn گفت.

می سی سی پی مقننه در روز سه شنبه تصویب نسخه نهایی اندازه گیری به سنا لایحه 2123 که به هزاران نفر از زندانیان در می سی سی پی بخش از اصلاحات یک فرصت در آزادی مشروط. یکی دیگر از لایحه هنوز در نظر گرفته شده را کاهش می دهد بلند, زندان, جملات داده شده به مجرمین همیشگی که در گذشته جنایات بودند یا بدون خشونت و یا متعهد بسیاری از سال پیش از آن.

جیمز رابرتسون از توانمند می سی سی پی, یک سازمان است که تحت فشار قرار دادند برای شروع عمل قانون گفت: بیشتر باید انجام شود به حذف موانع به Mississippians reentering نیروی کار است. محکومیت کیفری نباید به طور خودکار رد صلاحیت کسی از اخذ مجوز کار, او گفت:.

“این لایحه به نمایندگی از گام مهم به حذف موانع به کار برای افرادی که بیکار هستند و یا بیکار,” رابرتسون گفت. “هنگامی که یک فرد پرداخت می شود بدهی خود را به جامعه و دوباره وارد جامعه ما دولت نباید راست موانع غیر ضروری است که آن را برای آنها سخت تر برای به دست آوردن یک زندگی.”

مانند Horhn, رابرتسون گفت که او نیز نا امید به گوش قانون گذاران نمی تواند به یک توافق در این لایحه است. او گفت: قانون اجرا شده است با موفقیت محافظه کار در ایالات تنسی و ایندیانا است. اما رابرتسون گفت: می سی سی پی مقننه را به برخی از تغییرات مثبت این جلسه با گسترش اقتدار شغلی صدور مجوز بررسی کمیته که نظارت دولت شغلی صدور مجوز تخته و اطمینان از انطباق آنها با سیاست های دولت.

____

لی Willingham یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>