کریستبل: Tropical storm watch صادر می سی سی پی به ساحل

لدگر | No comments

خدمات ملی آب و هوا در New Orleans صادر طوفان گرمسیری در ساعت 10 صبح روز جمعه پیش از افسردگی گرمسیری کریستبل به عنوان آن را می سازد راه خود را به شمال از مکزیک, Yucatan Peninsula.

چهار Mississippi شهرستان گنجانده شده در ساعت: Pearl River, Hancock, هریسون و جکسون.

یک طوفان گرمسیری دیده بان به معنی طوفان گرمسیری-نیروی باد ممکن است در جایی در این منطقه در عرض 48 ساعت آینده.

سازمان دیده بان همچنین شامل بخش هایی از سواحل لوئیزیانا, آلاباما و فلوریدا.

خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفت: می سی سی پی انتظار می رود بارش باران های سنگین که می تواند نگرانی برای جاری شدن سیل. سنگین ترین بارش مورد انتظار در برنامه جمعه به جمعه قاب زمان بیش از بخشهایی از جنوب شرق آرکانزاس شمال شرقی لوئیزیانا و جنوب می سی سی پی.

در روز پنج شنبه, لوئیزیانا, رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر حالت اضطراری به حالت آماده برای ورود از چه چیزی می تواند یک طوفان گرمسیری یکشنبه یا دوشنبه لافایت روزانه تبلیغ کننده گزارش شده است.

“بدیهی است که ما نمی دانیم که دقیقا همان جایی که از آن خواهد شد و زمانی که می رسند اما ما پیش بینی بسیار شدید آب و هوا رویداد برای لوئیزیانا” ادواردز گفت.

طوفان های نجومی: آنچه شما نیاز به دانستن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

موج طوفان و سیل در ساعت نیز در اثر ساحلی می سی سی پی.

ساکنان توصیه به آماده سازی پیش از طوفان نگه داشتن اجتماعی فاصله و PPE ایمنی داشته باشید.

پیش از طوفان خدمات ملی آب و هوا در جکسون صادر کرده است خطرناک آب و هوا چشم انداز شمالی و مرکزی می سی سی پی که باید اندکی به حاشیه احتمال طوفان شدید بعد از ظهر جمعه از طریق اوایل صبح روز شنبه.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>