منع رفت و آمد در, میله, رستوران ها برداشته شود فرماندار می سی سی پی می گوید

لدگر | No comments

جکسون می سی سی پی, کافه ها و رستوران ها که در خدمت به الکل به زودی قادر خواهد بود برای باز بماند بعد از آن به عنوان رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز آماده برای بلند کردن یک حکومت نظامی او به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. موارد COVID-19 هنوز هم رو به افزایش و دولت افسر بهداشت ادامه داد: به مردم هشدار داده بود محتاط.

یک فرمان اجرایی جدید است که طول می کشد تا اثر دوشنبه بلند خواهد شد این زمان 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد به مکان های که در خدمت به الکل به عنوان طولانی به عنوان آنها “انجام بهترین خود را” به منظور کاهش مشتری ظرفیت به 50 درصد ریوز گفت. سفارش جدید همچنین اجازه خواهد داد که مراکز تناسب اندام و سالن های ورزشی برای افزایش مشتریان خود ظرفیت از 25 ٪ تا 50٪.

“است که باید اجازه می دهد بسیاری از کارگران به آن نزدیک تر و نزدیک تر به حالت عادی چک و نزدیک تر و نزدیک تر به حالت عادی ساعت” ریوز گفت.

بیشتر: بازگشایی رستوران برای ناهار خوری با احتیاط پس از دو ماه بسته

در نظم جدید پذیرش سالن قادر خواهد بود برای باز کردن در 50 درصد ظرفیت است. شروع دوشنبه عرصه می تواند میزبان حوادث با بیشتر از 25 درصد ظرفیت است. ریوز اعلام کرد نهادهای دولتی خواهد شد و عملیات کسب و کار عادی بعد از ژوئیه 1.

هنوز ریوز ابراز نگرانی بیش از چندین نمونه از اجتماعات بزرگ اتفاق می افتد در می سی سی پی به تازگی از جمله اعتراض علیه خشونت پلیس به خود جلب کرد که هزاران نفر به جکسون در روز شنبه.

به فیلم دوباره: Malco سینما در ریجلند مجموعه به بازگشایی دوشنبه

“هنگامی که شما در نظر واقعیت است که آخر هفته روز یادبود دو و نیم هفته پیش و این اعتراض در سراسر کشور ما بیش از 10 روز گذشته من نگران هستم که تعداد کسانی که در حال رفتن به کاهش قابل توجهی در هر زمان به زودی” ریوز گفت.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت که او شاهد یک الگوی جوان مردم این ویروس پس از داشتن احزاب و گرفتن بیماری در منزل به اعضای بزرگتر خانواده.

بازگشت به کسب و کار در می سی سی پی: کسب و کار کوچک برنامه گرانت باز به زودی. در اینجا این است که چگونه به درخواست

“لطفا به من در مورد می گویند اگر شما بیش از 65 جلوگیری از خود را grandkids,” دابز گفت.

قبل از فرماندار کنفرانس خبری, مردم, از, رستوران, بار, و صنعت سرگرمی ایستاده بود در خارج از دولت ساختمان اداری که در آن ریوز خواهد بود صحبت کردن. آنها گفته بودند صدمه زدن به لحاظ مالی تحت مقررات منع رفت و آمد.

تریسی Dickerson از کریستال اسپرینگز گفت: یکی از پسران او نقش گیتار در یک گروه و دیگر نمایشنامه درام. برگزاری صورتی روشن خواندن نشانه “همه مشاغل ضروری پس از 10 p. m.,” Dickerson گفت: هر دو تا به حال مباحث لغو آخر هفته گذشته. اجرای قرار شد برخی از آنها برای اولین بار از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“بسیاری از مردم در کاباره جامعه همین حالا شروع کنید و تا 10 ساعت” Dickerson گفت. “فرزندان من از دست رفته را در پول و این که چگونه از آنها حمایت کنند.”

Dickerson گفت: در چشم او حکومت نظامی انجام نمی شد خیلی به متوقف کردن گسترش ویروس.

“COVID نمی دانم تفاوت بین 9:59 و 10:01” او گفت:.

وزارت بهداشت و درمان گفت: می سی سی پی — با جمعیت حدود 3 میلیون تا به حال حداقل 18,483 موارد و 868 مرگ و میر ناشی از کروناویروس که از شنبه شب. که افزایش 374 موارد و 21 مرگ و میر ناشی از اعداد گزارش شده در روز قبل; آخرین تعداد شامل چهار مرگ و میر رخ داده است که بین 26 مه و ژوئن 1 با اطلاعات از گواهی مرگ پس از رسیدن به بعد.

تعداد coronavirus عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

وزارت بهداشت و درمان گفت: حداقل 2,137 فتح کرد گرفته شد موارد این ویروس تایید شده است در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های پرستاری با حداقل 447 ویروس های مربوط به مرگ و میر در کسانی که امکانات.

این گروه همچنین گفت که 223,195 coronavirus آزمایشات انجام شده در می سی سی پی به عنوان چهارشنبه. بیش از 9,442 از کسانی که آزمایش خون است که تشخیص اینکه آیا یک فرد دارای آنتی بادی است که معمولا نشان می دهد تا پس از یک عفونت است حل و فصل شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>