برش جمع شدن نصف Gov. ران DeSantis تحمیل اخلاق مجازات در اندرو Gillum دیگران

فلوریدا تودی | No comments

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعمال جریمه و دیگر مجازات های سه شنبه در مقابل 14 مقامات دولتی که ستمکار فلوریدا, اخلاق, کد برش با نیمی از تعداد نهایی سفارشات از دولت اخلاق کمیسیون بود که بیحال روی میز خود را.

سراسیمگی از دستور اجرایی می آید پنج روز پس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا گزارش شده است که نزدیک به 30 final سفارشات از فلوریدا کمیسیون اخلاق بودند انتظار تصمیم نهایی, 21 صادر شده در طول سال اول خود را در دفتر. این هفت نفر دیگر باقی مانده بودند بیش از سلف خود ریک اسکات در حال حاضر دانشجوی سال اول ایالات متحده.

DeSantis’ شکست به عمل چپ $50,000 در فراهم نشده مدنی جریمه در برزخ و مقامات دولتی نه پاسخگو سزاى ماه ها و گاهی سالها بعد از آنها مجرم شناخته شدند.

در میان کسانی که نهایی سفارشات اعدام شد 5000 دلار جریمه و توبیخ در برابر یک رقیب سیاسی سابق تالاهاسی شهردار اندرو Gillum این نامزد حزب دموکرات برای فرمانداری که از دست رفته به DeSantis توسط 33,000 آرا در سال 2018 است.

داستان پشت: ‘بدون عواقب’: ده ها تن از اخلاق موارد بیحال در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ میز

شش ماه پس از DeSantis در زمان کار کمیسیون بود که مورد تایید مشترک توافق حل و فصل در ماه ژوئن با Gillum برای پذیرش هدیه از سابق شهرستان لابی آدم کوری.

این پرونده ها می توان به بحث سیاست به جای نظارت گفت: هلن آگور Ferre فرماندار سخنگوی.

DeSantis تا به حال یک سال پر مشغله با دو قوه مقننه در جلسات گشت و دو بودجه طوفان پاکسازی دیوان عالی کشور موقعیت برای پر کردن و پرونده های حقوقی برای مقابله با, اما همچنین تا به حال “سالم داخلی بحث بیش از این نقش مناسب دفتر فرماندار به عنوان آن مربوط به اجرای حکم توسط کمیسیون اخلاق” گفت: Ferre.

‘بررسی راه هایی برای بهبود روند’

کمیسیون مستقل دو حزبی شبه قضایی آژانس به اتهام تحقیق و وزن اتهامات اخلاقی و سوء رفتار. پس از تصمیم گیری یک تخلف رخ داده است پانل اختصاص هر چه مجازات دیکته شده توسط قانون و انتقال آن به فرماندار.

به عنوان داور نهایی او می تواند رد یا تغییر سفارش اما DeSantis نیز نیاز به زمان عمدی بیش از هر منظور درک این کمیسیون قصد Ferre گفت.

“با که فرمانداری شده است به بررسی راه هایی برای بهبود فرایند که توسط کمیسیون اخلاق جریمه ها حضور داشتند به” Ferre گفت.

هر گونه تغییرات در این روش نیاز به یک تغییر اساسنامه فلوریدا و هیچ گونه تغییرات در حال انتظار به عنوان قوه مقننه بازدید علامت نیمه راه از این جلسه.

پس از حزب دموکرات در این پرونده منتشر تالاهاسی تاجر اروین جکسون که پرونده شکایت علیه Gillum ملاقات با “ارشد قانونی و حقوقی عضو هیات” در دفتر فرماندار صبح روز دوشنبه در حالی که DeSantis شد, در واشنگتن, d. C.

“او معتقد است هنگامی که یک سیاستمدار است که گناهکار روند است بیش از” جکسون گفت: توصیف او نشست. “فرماندار احساس ‘اخلاق قضات’ بهترین مجهز به یک تصمیم نهایی است. او همچنین معتقد است که هر گونه نفوذ سیاسی باید اجتناب شود… سریعتر روند با کمتر دخالت های سیاسی!”

‘راه قانون کار’

کریس اندرسون مدیر اجرایی و مشاور کل فلوریدا کمیسیون اخلاق گفت هیچ صورتحساب ثبت شده و یا در حال انتظار برای تغییر دولت اخلاق روش.

اندرسون دریافت تماس از معاون مشاور عمومی جیمز Uthmeier دفتر فرماندار روز جمعه برای بحث در مورد چارچوب قانونی حاکم بر روند اندرسون گفت.

“هنگامی که کمیسیون مسائل مربوط به آن نهایی سفارش آن می رود به یکی از مکان های مختلف فرماندار ، نماینده مجلس و یا دیوان عالی کشور گفت:” اندرسون.

بیشتر به دفتر والی به دلیل شکایت اغلب معامله با انتخاب و منصوب مقامات دولتی تحت مجریه اندرسون گفت. موارد مربوط به قوه قضائیه از رفتن به دادگاه عالی فلوریدا در حالی که کسانی که شامل قانون گذاران و اعضای خدمات عمومی کمیسیون به رئیس جمهور مجلس سنا یا مجلس.

“آنها شده ایم رفتن وجود دارد برای سال. که راه قانون کار” اندرسون گفت.

دیگر دستورات اجرا شده توسط DeSantis شنبه عبارتند از:

  • a $6,000 خوب در برابر سابق شهر تالاهاسی مدیر ریک فرناندز برای پذیرش کالج فوتبال بلیط از کوری.
  • a $4,500 خوب در برابر سابق وست پالم بیچ مدیر ارتباطات الیوت کوهن برای سوء استفاده از موقعیت خود را به درخواست برای کسب و کار خود را در شرکت های خصوصی.
  • $2,000 خوب در برابر سابق Madeira, ساحل, شهرستان, مدیر شین کرافورد برای پذیرش هدیه از ثبت نام لابی, از جمله بیش از 30 درصد تخفیف در اجاره محل سکونت.
  • $2,000 خوب و $2,320 اعاده نظم در برابر در برابر Derryl اونیل فعلی رئیس آتش نشانی و موقت سابق, شهرستان, مدیر, مادیرا, ساحل, برای ذخیره سازی یک جت اسکی در شهرستان اموال بدون پرداخت اجاره و با استفاده از شهرستان آسانسور قایق.
  • $2,000 خوب در برابر لارگو برنامه ریزی کمیساریای Jere Stambaugh برای عدم افشای تضاد منافع و با استفاده از موقعیت خود برای مدیریت خرید و فروش زمین است که او شخصا از بهره.
  • $2,000 خوب در برابر Richard B. Romanoff جونیور کورال اسپرینگز رئیس سابق دانشگاه محل توسعه ارتباطات منطقه برای کسب و کار خود را با ورود به یک توافق با منطقه.
  • $2,000 خوب در برابر توماس مک کوئین یک عضو از شرق دریاچه تارپون ویژه کنترل آتش منطقه برای انجام کسب و کار با آژانس است.

باقی موارد هنوز تحت بررسی توسط فرماندار اداره Ferre گفت.

آنها شامل جریمه برابر سابق ساحل مادیرا councilwoman که او را برداشت شهرستان مدیر نامناسب یک Duval County public defender که نصب دوش در دفتر کار خود و پیشرفت در همکاران و رئیس نمایشگاه ایالتی فلوریدا اقتدار را برای کارگردانی قرارداد برای یک خانواده متعلق به کسب و کار.

همچنین انتظار نهایی سفارشات به حذف از دفتر یک عضو St. Cloud جامعه کلنگی آژانس و یک عامل خرید برای میامی-Dade آب و فاضلاب بخش.

“این کمیسیون است که برای پیدا کردن اگر یک نقض اخلاق و قانون اگر وجود دارد یک پنالتی متصل به تخلف آنها توصیه می کنند که مجازات آن می رود و به فرماندار برای تحمیل” اندرسون گفت. “من می توانم به یاد داشته باشید تنها یک بار در 30 سال گذشته زمانی که پنالتی نبود اعمال شده توسط فرماندار.”

تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

مشترک شدن در امروز و هرگز از دست یک داستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>