CVAG بررسی جدید در بخش مالیات, افزایش مالیات بر فروش در Coachella Valley

مایدزرت | No comments

Coachella Valley ساکنان می تواند رای گیری در یک ربع به نیم درصد افزایش مالیات بر فروش تا سال 2022 اگر یک پیشنهاد توسط Coachella Valley انجمن و دولت حرکت رو به جلو است.

این آژانس برنامه ریزی ممکن است بپرسید Assemblymember ادواردو گارسیا, D-Coachella در نظر گرفتن پیش نویس یک لایحه که به CVAG قدرت برای ایجاد یک جدید در بخش مالیات در Coachella Valley — قرار داده و مالیات و اندازه گیری در انتخابات به صندوق “بی خانمانی و مسکن و حمل و نقل و دیگر” نیاز دارد با توجه به CVAG کارکنان گزارش.

درآمد خواهد بود صرف تنها در منطقه مرزهای آن مورد تایید سازمان می تواند تعریف و شهرستانها را انتخاب برای انتخاب کردن یا نه.

یک چهارم درصد مالیات بر فروش می تواند به تولید حدود 23 میلیون نفر سالانه در Coachella Valley, در حالی که نیم درصد مالیات بر فروش می تواند به تولید حدود 46 میلیون نفر سالانه بر اساس این گزارش.

اما طولانی فرایند هنوز هم نیاز به آشکار شدن. قبل از اختیارات اعطا شده است, اشخاص علاقه مند به صدای نظرات خود را در لایحه نهایی زبان. اگر یک سازمان ایجاد شده است, آن را نمی خواهد اثر را تا 2021. سپس CVAG شهرها و ساکنان خواهد شرکت در بحث های عمومی قبل از اندازه گیری قرار داده است در یک رای گیری که نیاز به تایید دو سوم از رای دهندگان — در سال 2022.

“لجستیکی برای آشکار مهلت برای معرفی یک لایحه جدید در ساکرامنتو Assemblymember ادواردو گارسیا موافقت کرده است به معرفی یک نقطه بیل و انتظار جهت از CVAG کمیته در مورد اینکه آیا به جلو حرکت کند” گفت: اریکا Felci, CVAG دولتی, مدیریت پروژه در طول چهار شنبه نشست.

گارسیا با کارکنان روز پنجشنبه گفت که آنها در یک نقطه لایحه تعیین شده برای این منظور است.

CVAG کارکنان ارائه گزارش خود در روز چهارشنبه به آژانس بی خانمانی کمیته پیش از رای دادن به توصیه این پیشنهاد به CVAG کمیته اجرایی.

CVAG کمیته اجرایی است که میله میله به رای جمعه اگر آنها می خواهند به دنبال قانون. اگر این کمیته تصویب و سپس CVAG شروع خواهد شد بحث و گفتگو با گارسیا در مورد تهیه پیش نویس زبان برای پر کردن یک حفره یا سوراخ لایحه او فرستاده شده در روز جمعه. آن است که مشترک برای اعضای مجمع به ارائه چندین خالی حفره یا سوراخ صورتحساب که ذخیره یک شماره قبض, اما لازم نیست که اطلاعات قابل توجهی در مورد مسائل است که ممکن است به دنبال.

جمعه آخرین روز است که می تواند صورتحساب های معرفی شده برای این قانونی چرخه. روند قانونگذاری و سپس گسترش از طریق سقوط.

CVAG و گارسیا هنوز هم این فرصت را به سادگی بیشتر زبان خاص یک بار اضافی اطلاعات مشغول به کار شده اند اگر آنها موافقت خود را با کار بر روی ایجاد یک صورتحساب هم.

چهارشنبه ارائه به شدت تاکید کرد که بودجه خواهد بود در نظر گرفته شده برای بی خانمانی و مسکن نیاز دارد که به اشتباه برخی از CVAG بی خانمانی اعضای کمیته. هر دو نخل کویر شهرستان Councilmember Sabby Jonathan و پالم اسپرینگز شهردار Pro Tem کریستی Holstege که ریاست CVAG بی خانمانی کمیته گفت: آنها نگران بودند که این مالیات را در نظر گرفته شده استفاده شده بود نه به وضوح از CVAG کارکنان گزارش همچنین شامل “حمل و نقل و دیگر” نیاز به کاربردهای بالقوه برای پول است.

“من ترجیح می دهم به استفاده از درآمد حاصل قبل از ما در نظر گرفتن افزایش مالیات به طوری که ما درک می کنیم چه به طور خاص مشکل ما در حال تلاش برای حل و چگونه” جاناتان گفت.

Felci گفت: خورشید صحرا که بی خانمانی مسکن و حمل و نقل هستند و همه از نزدیک مسائل.

“آنها با هم رقابت نمی کند, مسائل,” او گفت:. “هنگامی که ما صحبت در مورد پایدار جوامع ما نیاز به صحبت کردن در مورد چگونه مردم زندگی می کنند و چگونه مردم به و از کار و مدرسه و مراکز تجاری و در همه جا دیگری است.”

علاوه بر این برخی از اعضای CVAG بی خانمانی کمیته گفت: آنها احساس عجله در ساخت یک توصیه به CVAG کمیته اجرایی — آنها تا به حال حدود پنج ماه به نقد و بررسی این پیشنهاد است. در نهایت این کمیته توصیه می شود در حال حرکت رو به جلو است.

“من درک خلاقیت در تفکر ما چگونه می تواند به حل این بی خانمانی و مسکن مقرون به صرفه بحران” Holstege گفت. “من شخصا مخالف این قانون اما من فکر می کنم روند عجولانه است.”

Holstege می خواهد به دانستن آنچه که کنترل و نظارت و شفافیت بودجه خواهد بود.

“(CVAG کارکنان) گفت: بستگی دارد که قوه مقننه زبان لایحه نهایی اما آنچه که این فرایند شامل ساکنان و شهرستانها در تهیه پیش نویس آن زبان ؟ ما نیاز به تصمیم گیری است که ما هم به عنوان تایید این” Holstege گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی.

اگر یک رای گیری را به قصد استفاده خواهد تا حد زیادی تعیین می شود جامعه در عمومی ورودی فرآیند Felci گفت.

“این یک نقطه شروع چه خواهد بود یک مدت طولانی قوی گفتگو در میان بسیاری از ذینفعان” Felci گفت: در یک ایمیل.

اما جاناتان گفت که او نگران است با “مالیات بر فروش و خستگی” کرد و اشاره کرد که ممکن است که شهرستانها در Coachella Valley همچنین ممکن است نیاز به رفتن به ساکنان و درخواست های مختلف افزایش مالیات بر فروش به صندوق افزایش هزینه های عمومی خدمات ایمنی. او شگفتی اگر ساکنان خواهد بود مایل به پیاده سازی های متعدد ممکن است مالیات بر فروش را افزایش می دهد در طول چند سال آینده.

“افزایش مالیات حتی اگر این مالیات بر فروش تا حد زیادی پرداخت شده توسط بازدید کنندگان است که همیشه یک موضوع حساس” او گفت:. “یکی بپرسید آیا واقعا لازم است یا وجود دارد گزینه های دیگر? من مطمئن نیستم که سوال پاسخ داده شده است.”

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن را پوشش می دهد سلامت و بهداشت و درمان در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

*یادداشت سردبیر: این داستان شده است به روز رسانی با مواد جدید از Assemblymember ادواردو گارسیا را در مورد نیت خود را به صورت حفره یا سوراخ شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>