CVRep تنفس زندگی جدید به ’70s موسیقی برادوی سالن رقص’

مایدزرت | No comments

موسیقی برای اولین بار در برادوی در سال 1978 به نام “سالن” بازیگران دوروتی Loudon و وینسنت گاردنیا. آن را کارگردانی و طراحی شده توسط مایکل بنت که به تازگی خاموش موج پس از موفقیت “A Chorus Line.”

مجموعه ای در نیویورک “سالن رقص” به دنبال یک بیوه به نام Bea که متقاعد شده توسط دوست او را انجی برای شروع تجربه اوج از زندگی دوباره در Stardust سالن که در آن بسیاری از فرار در آخر هفته و اجازه دهید شل رقص cha-cha merengue و والس. Bea موافقت می کند و به پایان می رسد تا در ملاقات با مردی به نام Al که برای او می افتد.

حتی اگر بنت برنده جایزه تونی برای طراحی رقص نشان می دهد نمی رسم مخاطبان و بسته بعد از چند ماه. تنها حافظه “سالن” آهنگ “پنجاه درصد” است که محبوب در کاباره.

نوآورانه تئاتر: Shelia Harbet لذت می برد کمک به ‘نوآورانه’ تئاتر در CVRep

Coachella 2020: Coachella به ویژگی های هنر از Kanye همکار

انسان دوستی: فرانک و سرخ کرده وبرشته بنت ‘متفاوت و مفید’ کمک به زندگی

اما CVRep در کلیسای جامع شهر است به تغییر است. 11-year-old تئاتر شرکت خریداری حقوق اصلی موسیقی, بازنویسی فیلمنامه و کار با اصلی آهنگساز بیلی گلدنبرگ و اصلی ترانه سرا آلن برگمن در موسیقی است.

با توجه به CVRep موسس و مدیر هنری ران Celona این است که بزرگترین تولید تئاتر گرفته شده در هزینه شرکت کوچک $225,000 که به جبران از طریق فروش بلیط. نشان می دهد شامل بازیگران و 26 نفر نه نوازندگان و چند تن کردند.

“من وعده داده شده هیئت مدیره من این را نمی خواهد تبدیل به یک عادت و این یک فرصت است” Celona گفت: خورشید صحرا. “من به ستایش من از هیئت مدیره است. آنها واقعا پشتیبانی رویای این پروژه و درک آن, اما, اندازه, این, تولید خطرناک است.”

این همه آغاز شده با ‘پنجاه درصد’

Celona تا به حال علاقه به احیای “سالن” پس از دیدن لوسی Arnaz انجام “پنجاه درصد” در محلی عکاس مایکل Childers’ “یک شب تنها” جمع آوری کمک برای باربارا سیناترا مرکز برای آزار کودکان در مک کالوم تئاتر ماه مه گذشته. یک فن از سال 1975 فیلم تلویزیونی “ملکه Stardust سالن” بازیگران مورین Stapleton and Charles Durning که موسیقی انطباق است بر اساس Celona فکر “هر چه اتفاق افتاده به سالن رقص؟'”

“من تو را دیدم که فیلم وقتی که بچه بودم و این فیلم نیز تا به حال موسیقی در آن است. من به یاد داشته باشید که احساساتی فوق العاده گرم و فازی تجربه است که من احساس” Celona گفت.

از طریق یک دوست مشترک در Indian Wells Celona تماس با گلدنبرگ اصلی آهنگساز در ماه ژوئن گذشته. Celona ملاقات با 84 ساله در یک کافی شاپ در شهر نیویورک برای پیدا کردن آنچه رفت را اشتباه اصلی برادوی تولید و برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه راه برای CVRep برای احیای آن است.

“(مدیر) مایکل بنت اساسا آمد ‘A Chorus Line’ به عنوان یک موفقیت بزرگ و خریداری این حقوق را نشان می دهد. او ساخته شده آن را یک رقص نشان می دهد” Celona گفت. “خط داستان رو به حداقل برسد. وجود دارد, این, بزرگ, زرق و برق دار, رقص زیبا تولید اعداد انجام می شود توسط دو گروه خواننده که تا به حال هیچ رابطه ای به مردم در داستان است. من فکر می کنم که یک نقص عمده در اصلی است. وجود ندارد به اندازه کافی ماده و مخاطبان نیست که در رابطه با شخصیت.”

گلدنبرگ گفت: خورشید صحرا آن را “ناامیدی بزرگ” را به عنوان به خوبی به عنوان اصلی lyricists.

“این به هیچ وجه نزدیک به نسخه ما انتظار” گلدنبرگ گفت. “از طریق این سال تنها اسکریپت است که فرستاده شده است به, تئاتر, است, اصلی, اسکریپت, بنابراین ما هرگز تا به حال شانس به آن را ببینید در آن تمام عیار شکل (نویسنده جروم کاس) دم در این اسکریپت پس ما آن را در برادوی و متاسفانه در گذشت.”

تهیه کننده فیلم John Breglio نوشت که کتاب “من میخوام یه تولید کننده: چگونه یک قتل در برادوی…یا کشته شدند” گفت: در طول یک سال 2016 که همکاری میان معماران و طراحان پشت نشان می دهد “شکست خورده است.”

“همکاری میان نویسنده و آهنگساز ، ترانه سرا و مایکل (بنت) هرگز ژل زده گفت:” Breglio که قرار بود مسئول بنت املاک و پس از مرگ او در سال 1987 با توجه به نیویورک تایمز. “مرلین برگمن بود که یک جایزه اسکار ترانه سرا آغاز شده که یک مادر به مایکل و به پایان رسید تا تحقیر او. مایکل نمی احترام هر کسی مشغول کار بر روی نشان می دهد چرا که آنها نمی انجام آنچه او انجام دهید. جروم کاس اجرا شد این کتاب و این بود داستان خود را و او ناراحت بود زیرا مایکل می خواست بیشتر طنز در قطعه و جروم نمی خواهید هر گونه طنز بنابراین مایکل در آورده (مدیر) مایک نیکولز به نوشتن برخی از مسائل. آن را فقط بدتر و بدتر است.”

اما قبل از CVRep می تواند حرکت به جلو با یک نسخه جدید آنها برای رسیدن به این حقوق است که متعلق به ساموئل فرانسوی, Inc., ناشر بازی می کند. گلدنبرگ فکر نمی کنم این امکان پذیر خواهد بود اما Celona می دانستند ساموئل فرانسه خریداری شده بود توسط کنکورد موسیقی متعلق به آهنگساز و کارگردان تئاتر اندرو لوید وبر در سال 2018 است.

گلدنبرگ دست آمده حقوق در ماه ژوئن گذشته از کاس’ بیوه های مایکل بنت و مستغلات و کنکورد موسیقی Celona گفت.* آن نیاز زیادی به عنوان سپرده بیمه تا آخر box office ارقام گزارش شده اما Celona نمی خواهد فاش هزینه سپرده.

کنکورد موسیقی را پاسخ نمی دهند به خورشید صحرا را درخواست دهید.

“آنها در نگاه تاریخ چگونه بسیاری از مردم در حال تولید سالن بعدی به صفر است. هیچ کس می خواهد به آن را انجام دهد چرا که این یک مشکل اسکریپت” Celona گفت. “اگر من می توانم آن را بهتر اسکریپت و موسیقی راه آنها آن را به عنوان آن را پس از آن تبدیل به یک محصول قابل عرضه در بازار به فروش به منطقه ای تئاتر در سراسر جهان و آن را می سازد پول”

‘من می خواستم به این احساس زندگی واقعی’

هنگامی که آنها به دست آمده حقوق به موسیقی CVRep مدیر موسیقی اسکات Storr, برگمن و گلدنبرگ آغاز همکاری در آهنگ های جدید برای تولید.

اما مصاحبه “سالن” دشوار بود چرا که نیاز به همسر بازیگران و هنرپیشه های زن که می تواند آواز خواندن و رقص و همچنین نگاه و عمل مانند طبقه کارگر و مردم. Celona جستجو برای مردم در لس آنجلس و نیویورک.

“من نمی خواهم آنها را به بدن و یا به نظر می رسد از یک کلیشه و من نمی خواهم یک گروه کر. این چیزی است که این نشان می دهد باید در سر من و من می خواستم به این احساس زندگی واقعی” Celona گفت.

بازیگر خواننده و رقصنده Melodie Wolford که نیز در تولید “La Cage aux Folles” بود و نقش در تلویزیون نشان می دهد “Law and Order: Special Victims Unit” “کامل قتل” و “نیو آمستردام” شد به عنوان بازیگر Bea.

برادوی جانباز لایحه Nolte که انجام شده است در تولیدات “گربه” اوایل ’90s احیای “Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat,” “La Cage aux Folles,” “1776” و “تولید” ریخته شد به عنوان Al, Bea عشق و علاقه است.

مانند Celona, Nolte آشنا با داستان و دیدم آن را در برادوی در سال 1979. او شروع به پریدن کرد در این شانس را به بازی برتری مرد به خاطر موسیقی و آهنگ “پنجاه درصد است.”

“‘پنجاه درصد’ شد یک سرود برای زنان در نیویورک به دلیل آن را به خوبی نوشته شده است:” Nolte گفت. “من همیشه تعجب که چرا سالن رقص’ پرواز نمی, و این شانس را به نیشگون گرفتن و کشیدن آن را و ببینید که اگر ما می توانید پیدا کردن آنچه که آن را پرواز. من فکر می کنم ما به یک شروع خوب است. این واقعیت که ما در حال کار با واقعی زندگی آهنگساز و ترانه سرا هیجان انگیز است.”

بازی Al همچنین می آید با چالش شخصیت های مخفی. Nolte توصیف نقش خود به عنوان “مشکل” و یک شروع می شود که به عنوان بی دست و پا.

“او واقعا رقص با کسی چون او نمی تواند پیدا کردن یک شریک زندگی” Nolte گفت. “او را یک پستچی از برانکس که نه عادی و زمانی که او در دیدار Bea و او در نهایت موافقت خود را با آنها کشف آنها هر دو نوع بی دست و پا در این حالت تخیلی سالن و با هم آنها را یک تیم خوب است.”

Wolford گفت: “سالن” است که رویای او نقش دارد. او گوش به برادوی ضبط با دوستان در حالی که حضور در دانشگاه می سی سی پی از 40 سال پیش و اعلام کرد او می خواهد یک روز بازی در نقش Bea در برادوی است.

اما به عنوان یک خواننده آن آمده است با یک چالش است.

“(Original cast member) دوروتی Loudon بود که تماشایی بود, پنج آهنگ. من 10 آهنگ. من سوپرانو و این یک سوپرانو ، این یک چالش است اما من کار بسیار سخت” Wolford گفت.

بازیگران نیز شامل Teri Ralston یکی از اصلی ستاره های موسیقی برادوی “شرکت” برای بازی در نقش انجی یک پیشخدمت و به Bea.

مارسیا Rodd که انجام شده در برادوی نقش “i’m Not Rappaport,” “عشق در E-مسطح” و “آخرین Red Hot عاشقان” نقش Bea را خواهر هلن. بازیگر Bill Lewis نقش هلن ،

پس از بازنویسی فیلمنامه آهنگ های جدید و اولین تولید از موسیقی برادوی امید وجود دارد که “باله” را زندگی جدید در عرصه تئاتر. گلدنبرگ خوشبین است.

“این اولین بار است که در 40 سال است که ما در حال گرفتن چیزی است که ما می خواهیم” گلدنبرگ گفت. “من امیدوارم که آن را با این نسخهها کار. من را دیده اند آن را و یا هر یک از تمرینات و من صحبت زیادی را به ران و تمام ایده های فوق العاده بوده است. اگر منتقدان مانند آن خوب است. اگر آنها آن را دوست ندارم خوب است. حداقل ما در این نسخه ما همیشه می خواستم برای انجام و یک فرصت برای انجام این کار است.”

اگر شما بروید

چه: “سالن”

وقتی که: از طریق Feb. 16

که در آن: CVRep, 68-510 E. کف دره عمیق و باریک, دکتر, کلیسای جامع شهر

چقدر: $53-$73

اطلاعات: (760) 296-2966

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

*توضیح: این داستان به روز شده است روشن است که بیلی گلدنبرگ دست آمده حقوق برای “سالن” از همه احزاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>