CVWD اعلام کرد تحویل آب در واحه Mobile Home Park طریق مارس; سازمان حفاظت محیط زیست هنوز به آسانسور اضطراری سفارش

مایدزرت | No comments

این Coachella Valley آب منطقه اعلام کرد که طرح جدید این هفته به ادامه انتقال آب از طریق آوریل در واحه Mobile Home Park حرارتی به دلیل پارک را مالک است و هنوز به طور کامل مطابق با استانداردهای کیفیت آب.

پارک و آن 1,900 ساکنان شده اند بدون خود منبع آب آشامیدنی برای ماه می باشد. در ماه آگوست ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد که خوانش چاه آب ساکنان نوشیدن بودند نشان داد که این موجود نزدیک به 10 برابر حد مجاز آرسنیک یک فلز سمی است.

به عنوان یک اقدام موقت اسکات Lawson موبایل پارک را صاحب ارائه ساکنان با بطری آب در طول روز در حالی که در کنار رودخانه شهرستان صرف $43,000 برای CVWD به تحویل آب در شب از اواسط دسامبر تا این هفته. اما این شهرستان بودجه برای اندازه گیری اضطراری خشک شده و با توجه به گسترش coronavirus لاوسون است که قادر به تهیه آب بطری.

به جای Lawson موافقت به پرداخت CVWD 5000 $در هر هفته برای این منطقه به بیش از روز تحویل آب از 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر CVWD را ضربه بزنید به آن وجوه خود را — تقریبا اضافی 3000 $در هر هفته به ادامه به ارائه ساکنان mobile home park آب در شب برای ماه بعد.

اما این طرح تنها به طور موقت با سازمان حفاظت محیط زیست هنوز در انتظار لاوسون به انطباق با آب آشامیدنی سالم عمل استاندارد قبل از آن آسانسور آن جهت الزامی است که ساکنان فراهم شود آب از یک منبع جایگزین. آب های زیرزمینی پارک که قبلا عرضه شده و ساکنان آن است که به طور طبیعی سرشار از آرسنیک بنابراین منظور باقی خواهد ماند تا زمانی که درمان آن سیستم تایید شده است.

در مارس 19, Amy Miller, مدیر حفاظت محیط زیست منطقه ای اجرای قانون و رعایت اطمینان بخش با ارسال نامه ای به لاوسون که در آن او گذاشته یک لیست از حل مسائل فنی با سیستم درمان. او اشاره کرد شکایت اضافی از ساکنان در مورد “فاضلاب لاگون” و پارک دفع زباله شیوه های.

“اورژانس منظور نیز نیاز به واحه Mobile Home Park به نصب مهندسی و کنترل عملیاتی به آرسنیک درمان سیستم با هدف ارائه طولانی مدت آب آشامیدنی سالم به ساکنان آن” میلر گفت: خورشید کویر, در بیانیه ای. “ما تخمین می زنند اولین واحه MHP می تواند به رعایت سه ماهه 2 از سال 2020 بین آوریل و ژوئن.”

او به Lawson تا پایان ماه مارس برای پاسخ به این آژانس و نگرانی است.

رسیده به گوشی Lawson اذعان جدید مقابله زده با CVWD و گفت که آن را “اساسا فقط به پوشش تا زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست اجازه می دهد تا بر ما است که اساسا حق در اطراف گوشه از اتفاق می افتد.”

او کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

CVWD هیئت مدیره نایب رئیس Cástulo استرادا نیز گفت: مسئولیت برای رفع این مسئله ساکن با Lawson بنابراین CVWD تنها پوشش هزینه های برای شب تحویل آب از طریق آوریل است.

“به این دلیل است که ما به دنبال در پایان مارس به عنوان تاریخ پایان دلیل است که ما شده ایم در گفتگو با سازمان حفاظت محیط زیست پس از ماه دسامبر است. و اخیرا در چند هفته پیش و حتی چند روز پیش ما در حال هل دادن آنها را به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها نیاز به قرار دادن این سیستم به انطباق به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

سوال بوجود آمده اند که چرا CVWD نخواهد اتصال mobile home park به بقیه از منطقه خدمات خود را برای حل این مسئله است. اما Estrada گفت: رفع این است که ساده نیست زیرا آب منطقه می توانید با استفاده از درآمد حاصل از نرخ های جدید برای اضافه کردن به اتصالات.

او گفت: منطقه آگاه است بیش از 100 مستقل سیستم های آب در اطراف شرقی Coachella Valley است که می تواند به طور مشابه بهره مندی از تثبیت با CVWD.

آب منطقه ای در حال توسعه یک طرح است که هزینه بین $8 میلیون و 10 میلیون دلار برای اتصال واحه Mobile Home Park و هشت نفر دیگر در نزدیکی سیستم های آب به منطقه خدمات خود را. اما این صندوق استفاده می شود برای اندازه گیری در واحه — پول تولید شده از اجاره زمین به همراه برج و توربین های بادی برای مثال کافی است به جلو حرکت کند با این ایده, او گفت:.

“هر دو شهرستان و CVWD در حال تلاش برای انجام هر کاری که ما می توانید سعی کنید برای کمک به جامعه” استرادا گفت.

اگر کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست خیال واحه Mobile Home Park آب درمان هنوز noncompliant آمده ممکن است هنوز معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد به جامعه را به آب دسترسی یک بار CVWD خارج حمایت خود را برای شب تحویل آب.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>