CVWD تعلیق shutoffs و هزینه برای پرداخت اواخر در پاسخ به کروناویروس

مایدزرت | No comments

این Coachella Valley آب منطقه مدیره در روز سه شنبه به تصویب منطقه است مدیر کل به حالت تعلیق در آب shutoffs و مجموعه ای از هزینه ها در اواخر ماه پرداخت با توجه به کروناویروس سوخت رکود اقتصادی است.

مدیر کل جیم بارت گفت: این منطقه به طور موثر متوقف shutoffs در هفته گذشته اگر چه او هشدار داد که هیئت مدیره از رفتن بیش از حد گفت که مشتریان تا به حال سعی کردم به استفاده از ملایم پرداخت سازه ها در گذشته است.

“خط پایین این است که ما در حال تبدیل نشده کسی کردن” بارت گفت.

تعداد زیادی از مردم برای پر کردن بیکاری در میان همه گیر سر به فلک کشید و به رکورد 3.28 میلیون وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه اعلام کرد.

هیئت مدیره بحث نیاز نیست یک رای به جای به تعویق انداختن Barrett اقتدار به اجرای موقت سیاست. هزینه برای پرداخت در اواخر در مجموعه 25 $در هر ماه خواهد شد جمع آوری نمی شود و در صورتحساب ارسال می شود ابتدا در مارس 19, روز است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

مدیر آنتونی بیانکو آغاز حرکت به منظور کمک به ratepayers در میان همه گیر و در یک جلسه هیئت مدیره در اوایل در ماه مارس او پیشنهاد کرد به طور موقت انجماد نرخ را افزایش می دهد.

او همچنین در حمایت از سهشنبه ، “من درک می کنم که آن را ممکن است دردناک اما آن را درست انجام دهید. ما همه در این با هم,” او گفت:.

بارت گفت: این منطقه جمع آوری حدود 1 میلیون دلار در سال در هزینه های اواخر و مجازات است.

“من فکر می کنم وجود ذخایر کافی در داخلی صندوق در این زمان به ما از طریق این سال جاری,” او گفت:.

“ما در کسب و کار جمع آوری اواخر پرداخت. من فکر نمی کنم آن است که بخش مهمی از بودجه ما,” CVWD رئیس جمهور هیئت مدیره John Powell جونیور گفت. “تجربه من این است که مردم ناراحت هستند و آن را فقط به افرادی که در پایین پله. این یک راه طولانی است.”

این هیئت همچنین در مورد احتمال تغییر محکم ساختار پرداخت که incentivizes حفاظت از آب. بیانکو گفت: مسکونی, استفاده از آب به نظر می رسد در حال حاضر افزایش یافته است شاید به این دلیل مردم ماندن در خانه.

که ایده کنار گذاشته شد به عنوان بارت و هیئت مدیره مشاور حقوقی گفت: از آن می تواند میلیون ها دلار هزینه و نیاز به مطالعات تکمیل شود قبل از هر گونه اقدام در نظر گرفته شد.

مدیر پاتریک o’dowd که آیا در نهایت مخالفت با مکث بر روی مجموعه ای از هزینه های اواخر بود و تنها مدیر به رای در برابر باز کردن بحث در اورژانس اقدامات امداد.

“من فکر می کنم این موضوع مهمی به بحث در مورد” او گفت:. “من نمی دانم اگر آن را یک وضعیت اضطراری ، من نمی دانم که وجود دارد این است که با فشار دادن یک دلیل برای واکنش نشان می دهند به این در این زمان است.”

این هیئت همچنین تایید هزینه برای یک ماه بیشتر از آب تحویل در واحه Mobile Home Park حرارتی که در آن نزدیک به 2000 ساکنان شده است با تکیه بر بطری آب به دلیل سطح بالای آرسنیک در آب عرضه شده به آنها توسط پارک مالک.

CVWD اعلام کرد روز دوشنبه که آن بستن دفاتر آن به “تا اطلاع ثانوی” اگر چه کارکنان هنوز هم می تواند به توسط تلفن و یا ایمیل. منطقه انتظار ندارد آن تحویل آب به توان نهفته ویروس.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>