CVWD معاون رئیس جمهور Castulo استرادا به اتهام مسمومیت اتهامات ظ

مایدزرت | No comments

Coachella Valley Water District هیئت ناظران معاون رئیس جمهور Cástulo واقعی استرادا بود دستگیر و به ظن مسمومیت های عمومی یکشنبه گذشته در کوچلا.

با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر که سیاست Coachella در قرارداد با شهر تخلف است بزه با وثیقه مجموعه 1500$.

هیچ اتهامات عنوان شده علیه Estrada, 31.

“در مورد 5:26 p. m. و معاونان دریافت تماس برای خدمات مرجع (sic) کلامی استدلال” معاون رابین Flores, یک سخنگوی کلانتر گفت: در یک ایمیل. بخش نیست انتشار جزئیات گزارش پلیس.

نمایندگان که در صحنه وارد شده در Cardelina رانندگی در کوچلا در بر داشت دو نفر که به نظر می رسد مست و رزرو آنها را به Indio زندان حدود 7:15 p. m. آن شب. با توجه به کلانتر طرف های درگیر بودند منتشر شد همان شب.

“وجود دارد هیچ آینده اقدام برنامه ریزی شده در مورد این حادثه است. این حادثه یک اشتباه بود که من متاسفم, اما آن را نمی باید انعکاس این مهم و تاثیرگذار کار من را انجام داده و ادامه خواهد داد به عنوان یک بنده” استرادا نوشت: در یک ایمیل به خورشید صحرا.

Estrada سپس یک نرم افزار مهندسی کارآموز برای شهرستان کوچلا انتخاب شد به هیئت مدیره در سال 2014 و رای در سال 2018 است. او همچنین با این نسخهها کار به عنوان نرم افزار مدیریت برای شهرستان کوچلا.

در CVWD مدیره او نشان دهنده منطقه پنج را پوشش می دهد که Coachella و گسترش جنوب شرقی به ساحل شمالی و جنوبی به حرارتی و واحه.

Estrada غایب بود از CVWD مدیره جلسه دو روز پس از بازداشت. درباره تلفن, کتی ایوانز آب منطقه سخنگو گفت که او غافل از این حادثه و کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا و می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>