CWD مدیریت مناطق: کاهش در اندازه مطرح مدیریت تغییرات رو

لدگر | No comments

در میان سردرگمی و عدم حمایت این کمیسیون در حیات وحش و شیلات و پارک ها رای دادند در برابر ایجاد مزمن هدر رفتن بیماری های نظارت در مناطق و کاهش اندازه مزمن بیماری هدر رفتن مدیریت مناطق در این ماه نشست.

سردرگمی شروع شد و در این کمیسیون ممکن است جلسه زمانی که یک رای گرفته شد برای تغییر CWD مدیریت مناطق به CWD نظارت مناطق. داخل نظارت مناطق چهار نفر و کوچکتر CWD مدیریت مناطق. مکمل تغذیه گوزن شده اند مجاز در نظارت مناطق اما نه در مدیریت مناطق.

رئیس کمیسیون رابرت تیلور گفت: زمانی که رای گیری صورت گرفته در کمیسیون یک سیاست رای به جای یک قانون رای دهند. به تصویب چیزی به عنوان سیاست قرار می دهد و آن را به اثر بلافاصله و اجازه نمی دهد که یک دوره 30 روزه برای تفسیر.

“ما تحت تاثیر این امر باید نظر عمومی, اما آن را نمی,” تیلور گفت. “این یک سیاست نه یک قاعده.”

در ماه ژوئن این کمیسیون لغو این سیاست و بازیگران اولیه رای دادن به نفع این تغییرات به عنوان یک قاعده و موضوع به نظرات عمومی برای 30 روز قبل از رای نهایی گرفته شده است.

“بود که قصد ما در تمام طول” تیلور گفت.

زمانی که نظرات عمومی در آمد روشن شد وجود دارد نگرانی در مورد داده های ناکافی و کاهش اندازه مدیریت مناطق و اجازه می دهد مکمل تغذیه در نظارت مناطق شد زودرس حرکت است که می تواند در تسهیل گسترش این بیماری است.

“این بسیار سخت و طاقت فرسا به آن را انجام دهد در این زمان تا زمانی که ما یک سال دیگر زیر کمربند ما” تیلور گفت. “همه در علمی اردوگاه گفت: جدول آن و نگه داشتن یک سال دیگر و این چیزی است که ما تصمیم به انجام.”

در ماه ژوئیه آن جلسه رسمی شد. این کمیسیون رای دادند در برابر تغییرات و طرح از CWD مدیریت مناطق باقی خواهند ماند برای آینده گوزن فصل است.

برای مشترکین: اقامت در خارج از آب: جکسون فاضلاب گلایه علت مایل از نگرانی در امتداد رودخانه مروارید

“اوه پسر یکی دیگر از هیولا’: نادر 147-پوند alligator snapping turtle در می سی سی پی

CWD مدیریت تغییرات پیش رو

“بنابراین با توجه به این قانون پیشنهاد شده بود مطرح شمال می سی سی پی در منطقه و Issaquena منطقه هنوز هم در اثر و قوانین اعلام شده برای کسانی که در مناطق در اثر باقی می ماند” گفت: Russ والش MDWFP حیات وحش رئیس ستاد. “هر آنچه که آنها در مارس 1 چیزی است که آنها هستند.”

این تغییرات می آیند. والش توضیح داد که وزارت CWD طرح پاسخ نوشته شده بود به آدرس کشف CWD در می سی سی پی. در حال حاضر که این بیماری که منجر به مرگ گوزن دم سفید و دیگر cervids تاسیس شده است در برخی از مناطق این رویکرد نیاز به تغییر است.

“این نیاز به حرکت بیشتر به یک طرح مدیریت” والش گفت. “چه مرحله ما نیاز به مدیریت CWD?

“این چیزی است که تجدید نظر شده طرح خواهد شد. این طرح را طرح CWD مدیریت مناطق و چگونه آنها از لحاظ جغرافیایی مشخص.”

داستان ماهی: آن را دولت ضبط. پس از آن بود نیست. پس از آن بود. ماهی قزل آلای خالدار گرفتن یک داستان واقعی

می سی سی پی مرد زنده تمساح نیش می زنند: “من یک ماهواره بسیار جذاب اسکار و یک داستان برای گفتن’

محدودیت ها و مکمل تغذیه

مکمل تغذیه, نمک و مواد معدنی اش باقی می ماند ممنوع در CWD مدیریت مناطق. گوزن لاشه ممکن است حمل و نقل از مدیریت مناطق به جز موارد زیر:

  • قطع و یا پیچیده گوشت
  • Deboned گوشت
  • پنهان با سر متصل
  • به پایان رسید taxidermy
  • شاخ با بافت متصل
  • تمیز جمجمه صفحات (بدون بافت مغز)
  • تمیز جمجمه (هیچ لنفاوی یا بافت مغز)

اجباری CWD تست

سال گذشته بیش از 8,483 نمونههای ارائه شده برای تست اما MDWFP می خواهد بیشتر برای به دست آوردن درک بهتر از فراوانی و پراکنش بیماری در می سی سی پی. بنابراین شکارچیان در این مناطق خواهد شد که تست اجباری در تاریخ های خاص.

  • اجباری CWD نمونه برداری مورد نیاز است از تمام گوزن برداشت شده در Nov. 21-22 در هر شهرستان یا بخشی از آن در جنوب می سی سی پی و Issaquena CWD مدیریت مناطق.
  • اجباری CWD نمونه برداری مورد نیاز است از تمام گوزن برداشت شده در Jan. 2-3 در زیر شهرستانهای: همه بخش های, Adams, Amite, Franklin, Jefferson, لارنس, Lincoln, Pike, Walthall و Wilkinson.
  • اجباری CWD نمونه برداری مورد نیاز است از تمام گوزن برداشت شده در Jan. 16-17 در زیر شهرستانهای: همه بخش های, Covington, فارست, جورج گرین, Hancock, Harrison, جکسون, Jefferson Davis, جونز, Lamar, Marion, Pearl River, Perry, سنگ و وین.

والش گفت: وجود خواهد داشت بیشتر بررسی ایستگاه ها و فریزر در اجباری CWD ارسال نمونه تاریخ به سهولت بار در شکارچیان.

“ما برای اطمینان حاصل کنید که یک فریزر در هر شهرستان” والش گفت. “واقعی فیزیکی بررسی ایستگاه های ما هنوز در حال اتو کردن جزئیات, اما ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک فریزر در هر شهرستان.”

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>