دنی گلوور در حال آمدن است به می سی سی پی به کمپین برنی ساندرز

لدگر | No comments

بازیگر Danny Glover خواهد بود در جکسون یکشنبه به کمپین دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز.

ساندرز برنامه ریزی شده بود برای برگزاری یک مراسم انتخاباتی در می سی سی پی, جمعه اما سناتور ورمونت لغو سفر خود به مبارزات انتخاباتی به جای در میشیگان. هر دو کشور باید در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه.

گلاور ستاره “سلاح مرگبار” فیلم حق رای دادن را در یک کرباس راه اندازی در کلاوای دبیرستان در 3 p. m. روز شنبه, با توجه به مبارزات انتخاباتی. این رویداد رایگان و برای عموم آزاد. این مدرسه واقع در 601 Beasley جاده ها است.

روز شنبه, Jackson, شهردار چکو Antar لومومبا و فعال فیلیپ Agnew در حال برنامه ریزی برای برگزاری دو کرباس راه اندازی حوادث برای ساندرز — یکی در هاید پارک پیروزی کلیسا در ظهر و دیگری در Fondren پارک در 4:30 بعد از ظهر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال آمدن است به جکسون یکشنبه. او انتظار دارد که شرکت خدمات جدید امید کلیسای باپتیست در صبح و سپس برگزاری یک مراسم انتخاباتی در Tougaloo کالج در 2:15 بعد از ظهر با بازیگر Vivica A. Fox, در کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک.

ساندرز: برنی ساندرز لغو می سی سی پی, کمپین جلوگیری از

بایدن: به عنوان نمونه ، Deval پاتریک تایید بایدن قصد دارد برای پیوستن به او در می سی سی پی با Vivica Fox

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>