کله خر ‘Mad Mike’ هیوز کشته در, در خانه, موشک سقوط

مایدزرت | No comments

Daredevil “Mad Mike” هیوز کشته شد زمانی که او در خانه بخار مجهز به موشک سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از برخاستن در نزدیکی برستو, کالیفرنیا, هواداران گفت.

هیوز 64 بود با تلاش “کیهانی تلاش برای کشف final frontier در بودجه بند کفش” برای علم جدید کانال سری “در خانه فضانوردان” تولید کنندگان گفت: در بیانیه ای روز شنبه در کانال وب سایت.

“مایکل ‘Mad Mike’ هیوز غم انگیز در گذشت, امروز در تلاش برای راه اندازی خود را در خانه موشک” بیانیه ای گفت:. “افکار ما و donating به خانواده و دوستان خود را در طول این زمان دشوار است. آن بود که همیشه رویای خود را به انجام این کار راه اندازی و علم کانال وجود دارد به وقایع سفر خود را.”

فیلم از راه اندازی به نظر می رسد برای نشان دادن چتر جدا شدن از موشک ثانیه پس از برخاستن است. لحظاتی بعد موشک به زمین می افتد.

FAA سخنگوی ایان گرگور گفت: راه اندازی نشده بود مجوز رویداد و موشک ندارد FAA airworthiness گواهی.

هیوز یک زمین مسطح توطئه نظریه پرداز و کسب و کار شریک والدو مخاطرات ساخته بخار مجهز به موشک طراحی شده برای راه اندازی هیوز 5000 پا به هوا. راه اندازی قرار بود اولین گام به سوی یک هدف بلند پروازانه برای راه اندازی “Mad Mike” بیش از 60 مایل را در هوا پاکسازی Karman خط مرز بین جو زمین و فضا.

اواز یا موسیقی دو نفری بود که هنوز هم در حال توسعه یک طرح برای دومین راه اندازی. روز شنبه راه اندازی شد steppingstone به منظور بالا بردن آگاهی برای پروژه خود را ،

روز شنبه راه اندازی شد و یکی از سه به ویژه در “خانه فضانوردان” یک سریال است که به شرح زیر سه خود تامین مالی تیم است.

کله خر موفقیت: Wallendas با خیال راحت عبور از میدان تایمز در بالا سیم

هیوز ساخته شده اخبار در مارس 2018 زمانی که او رو خود را در مورد 1,875 پا به هوا بر روی یک موشک در نزدیکی Amboy, کالیفرنیا, قبل از سقوط-فرود در صحرای موهاوی. که برای انفجار سابق راننده ماشین لیموزین تبدیل تلفن همراه به یک سطح شیب دار و صرف ماه تعمیرات اساسی موشک های خود را در گاراژ خود را.

“این چیزی که می خواهد به شما را بکشند 10 راه مختلف” هیوز گفت: از موشک های خود را پس از آن سقوط.

در سال 2002 او در تنظیم یک رکورد جهانی گینس با 103-پا پرش در لینکلن شهر ماشین limo کشش در کالیفرنیا جاده سریع السیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>