داده های دستیابی به موفقیت: حدود 7000 فلوریدا بستری با COVID-19, 112 در بروارد

فلوریدا تودی | No comments

وجود دارد 6,991 COVID-19 بيمار در سراسر فلوریدا بیمارستان 112 نفر از آنها در شهرستان Brevard. پس از دو هفته فشار فلوریدا روز جمعه شروع به انتشار زمان به جای تجمعی بستری آمار برای coronavirus بیماران.

شهرستان سطح اطلاعات منتشر شده توسط این سازمان برای مدیریت بهداشت و درمان نیز فراهم می کند به طور کلی داده ها بر روی تخت بیمارستان و ICU نرخ اشغال توسط بیمارستان و شهرستان.

چگونه بسیاری از COVID-19 بيمار در ICU تخت است نه شکسته.

میامی-Dade در صدر جدول با 1,578 فتح کرد گرفته شد coronavirus بیماران. نه شهرستانهای گزارش صفر بیماران. وجود دارد 10 شهرستان است که برای آن هیچ داده های گزارش شده در همه. Brevard با 112 بستری COVID بیماران است که در میان 18 استان ها ارسال بیش از 100 مورد در یک بیمارستان است.

انتقاد کارشناسان فلوریدا برای بودن در میان چند کشورهای دیگر به انتشار تعدادی از coronavirus بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری است. تا به حال دولت تنها ارائه یک تجمعی تاریخی شمارش چگونه بسیاری از مردم در بیمارستان بستری شده بود برای این بیماری از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“مفید است که آژانس برای بهداشت و درمان اجرایی شده است قادر به ارائه عمومی و جامعه با گرانول, اطلاعات در مورد ویژگی های این بیماری وحشتناک” گفت: Jay Wolfson ارشد کاردانی دین در دانشگاه فلوریدای جنوبی Morsani دانشکده پزشکی در واکنش به این خبر در شب جمعه است. “این خواهد بود مفید مهمات در این کار به کنترل اثرات Covid”

فلوریدا وزارت بهداشت در ادامه به صورت نقد بیش پرسش از تمامیت داده ها و شفافیت. دسترسی به داده های خام همچنان دست نیافتنی برای محققان است. در اوایل این هفته یک پیشنهاد برای یک مشترک داده ها با استفاده از توافق بین محققان در دانشکده های پزشکی سراسر کشور و FDOH شود که وزارت امور خارجه گفت: هر گروه و هر دانشگاه تا به حال به اعمال می شود به طور جداگانه.

بیشتر: وزارت بهداشت به مدارس پزشکی: هیچ COVID-19 اشتراک گذاری داده ها اعمال می شود به صورت جداگانه

در اوایل این هفته COVID پیگیری پروژه های گروه داوطلب از محققان و تحلیلگران داده ها در زمان فلوریدا داده های با کیفیت و شفافیت به کار در یک مقاله که جزء به جزء نارضایتی ها و ارائه توصیه هایی به دولت است. در میان توصیه به انتشار زمان بستری نرخ.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>