تاریخ اعلام شده برای مدرنیسم هفته سقوط پیش نمایش و مدرنیسم هفته 2021

مایدزرت | No comments

در اواسط قرن مدرن عاشقان شادی. تاریخ اعلام شد شنبه برای مدرنیسم هفته سقوط پیش نمایش و مدرنیسم هفته 2021.

مدرنیسم هفته سقوط پیش نمایش برنامه ریزی شده برای اکتبر. 15-18 و مدرنیسم هفته امضا جشنواره تجلیل از اواسط قرن مدرن طراحی شده است برای … 11-21.

سازمان تشخیص دهد که برخی از این حوادث در اکتبر ممکن است نیاز به تجدید نظر و اجتماعی فاصله پروتکل ممکن است نیاز به در محل قرار داده به دلیل COVID-19 pandemic گفت: باب Bogard مدیر روابط عمومی برای O’Bayley ارتباطات که خبر از آزادی مطبوعات. اگر وجود دارد در سطح ایالت محدودیت در حوادث آمده اکتبر آنها را مجبور به ارزیابی مجدد, Bogard گفت: اما در حال حاضر سازمان در حال فشار دادن به بعد.

بلیط برای مدرنیسم هفته سقوط پیش نمایش را در فروش با شروع از ظهر در Aug. 1 در modernismweek.com. از آن خواهد شد از ویژگی های ترکیبی از رویدادهای جدید و مورد علاقه های شما از فوریه جشنواره از جمله معماری پیاده روی تور احزاب کوکتل, صفحه اصلی تور و دو طبقه معماری اتوبوس تور. محبوب نشان می دهد و فروش سقوط پیش نمایش دریافت خواهد شد بازگشت ارائه می دهد که دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از مدرنیسم هفته نمایش و فروش قبل از آن باز می شود ،

کسانی که مایل به حضور هستند تشویق به کتاب اقامت خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان هتل در پالم اسپرینگز انتظار می رود به طور فوق العاده در تقاضا بالا است.

بلیط برای مدرنیسم هفته را در فروش در ظهر در Nov. 1 در modernismweek.com.

سالانه 11 روز جشنواره در حال حاضر در آن 16 سال را از ویژگی های بیش از 350 حوادث از جمله معماری, پیاده روی, دوچرخه سواری و اتوبوس دو طبقه تورهای تورهای تاریخی آننبرگ و مستغلات در Sunnylands یک ماشین کلاسیک نشان می دهد, شبانه, احزاب, باغ, تور و یک سری از آموزنده مذاکرات. بسیاری از وقایع در حال رایگان و یا کم هزینه و به مردم باز هستند.

Risa جانسون پوشش بومی آمریکایی امور در Coachella Valley و فراتر از آن. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4737. او در توییتر دنبال کنید @risamjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>