نور روز صرفه جویی در زمان آغاز می شود 8 مارس: ‘سرچشمه به جلو’ تحت تاثیر الگوهای خواب کلی سلامت

فلوریدا تودی | No comments

آماده خود را برای تغییر ساعت دوباره — نور روز صرفه جویی در زمان 2020 مناسب است در اطراف گوشه. در 8 مارس ما “spring forward” در 2 صبح و از دست دادن یک ساعت از خواب.

بله, فلوریدا, که بدان معنی است که شما بیش از حد. با وجود این دولت سنا و پس از آن-فرماندار تگزاس ریک اسکات تصویب یک 2018 لایحه به دیگر رعایت قرن سنت فدرال قانون هنوز حکم عمل.

آفتاب حفاظت از قانون معرفی به مجلس سنا در آوریل 2019 اما دیگر اقدامات را گرفت.

بیشتر: چرا فلوریدا هنوز هم مشاهده در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان با وجود 2018 مقننه رای

هاوایی و آریزونا (به جز ملت ناواهو) تنها دو کشور ایالات متحده که هرگز بهار به جلو و یا عقب نشینی, در علاوه بر این به ایالات متحده از جمله پورتوریکو, جزایر ویرجین گوام ساموآ آمریکا و جزایر ماریانای شمالی.

می خواهید دیگران را بیش از حد. هفت متحده — Alabama, آرکانزاس, نوادا, اورگان, تنسی, واشنگتن و فلوریدا — آیا تصویب چنین قانونی به رعایت دائمی نور روز صرفه جویی در زمان, اما هیچ کدام اند OK می خواهم توسط کنگره است.

و در حالی که نور روز صرفه جویی در زمان به ارمغان می آورد یک ساعت اضافی از نور خورشید در روز بعد در طول ماه های گرم و تابستان, کارشناسان می گویند, آن را نیز به ارمغان می آورد در مورد اثرات سوء بهداشتی — پرتاب کردن الگوهای خواب و اخلال در ساعت داخلی بدن.

ساعت بیولوژیکی ما

نور روز صرفه جویی در زمان تغییرات چه “زمان” خورشید افزایش می یابد و مجموعه موثر روزانه و قرار گرفتن در معرض نور. این شناخته شده است به عنوان یک ریتم شبانه روزی — قابل پیش بینی 24 ساعته چرخه فیزیکی و روانی و تغییرات رفتاری تنظیم نور روز.

خواب یک جزء کلیدی از ریتم شبانه روزی است و اغلب تحت تاثیر عوامل محیطی مانند نور است. پرتاب که ساعت بیولوژیکی خارج از سنکرون دارای اثرات سوء بهداشتی از جمله افزایش خطر ابتلا به حمله قلبی و سکته های مغزی با توجه به 2019 مطالعه از مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت.

با توجه به یک دانشگاه کلرادو 2014 مطالعه صبح روز دوشنبه پس از “springing به جلو” افزایش خطر داشتن یک حمله قلبی را تا 25 درصد.

ارتباط بین کمبود خواب و حملات قلبی دیده شده است در مطالعات قبلی اما کارشناسان نمی باید درک روشنی از اینکه چرا مردم آنقدر حساس به خواب و بیداری چرخه.

بسیاری از کارشناسان استدلال می کنند آن را تنها طول می کشد حدود یک هفته برای بدن برای تنظیم به آن روال جدید اما Vanderbilt مطالعه نشان می دهد نور روز صرفه جویی در زمان مختل برنامه برای کل هشت ماه آن را در اثر.

“این یک ساعت دو بار در سال,” دکتر گفت: بث ان Malow استاد اختلالات خواب بخش در دانشگاه.

“هنگامی که ما صحبت در مورد DST و ارتباط به نور ما در حال صحبت کردن در مورد اثرات عمیقی در ساعت بیولوژیکی است که در یک ساختار ریشه در مغز است. آن اثرات عملکرد مغز مانند سطح انرژی و هوشیاری است.”

از دست دادن یک ساعت از خواب

در نور روز صرفه جویی در زمان انتقال از یک فرد به طور متوسط مدت خواب سبب کاهش 15 تا 20 دقیقه Vanderbilt مطالعه گفت.

خواب مهم است, اما تا حفظ مطابق برنامه خواب یا رفتن به رختخواب و بیدار شدن از خواب در همان زمان در هر روز با توجه به WedMD. و در حالی که یک جسمی ساعت ممکن است شما را به باور شما انجام می دهند درست است که بدن شما حقیقت را می داند.

اخلال یک الگوی خواب می تواند آن را سخت تر به خواب رفتن و بیدار شما باعث احساس خستگی تمام وقت به wesbite گفت.

قابل توجه ترین تغییرات در کسانی که به طور منظم نیست به اندازه کافی خواب و کسانی که 65 ساله و مسن تر با توجه به مطالعه است. کودکان مبتلا به اوتیسم نیز ممکن است نهفته برای هفته ها یا ماه.

بدون خواب کافی می تواند مردم را در مبارزه با حافظه و یادگیری و تعاملات اجتماعی و به طور کلی عملکرد شناختی با توجه به مایو کلینیک مرکز پزشکی خواب. زمان تغییرات نیز شناخته شده است همزمان با افزایش تصادفات و مرگ و میر.

دانشمندان همچنین هشدار دادن به مردم برای آگاهی از “microsleeps” — tiny ساقط توجه دیده می شود معمولا هفته پس از زمان تغییر دهید.

Microsleeps بیشتر در ارتباط با کمبود خواب از یک اختلال در بدن ریتم شبانه روزی اما هنوز شناخته شده به علت افزایش تصادفات ماشین در شروع یک زمان تغییر دهید.

چگونه به آماده شدن برای نور روز صرفه جویی در زمان

خواب دانشمندان می گویند آن را عاقلانه به جلوتر بازی — رفتن به رختخواب 15 دقیقه زودتر در هفته منتهی به زمان تغییر دهید.

آنها همچنین نشان می دهد هدف قرار دادن هی کمی زودتر اول تا چند شب بعد از این زمان تغییر و جذب اضافی خورشید در شب.

خوردن و نوشیدن می تواند تاثیر خواب پس از طرح را به پایان برساند وعده های غذایی و میان وعده دو یا سه ساعت قبل از خواب.

مهمتر از همه خود را تنظیم مجدد ساعت بیولوژیکی می گوید: ایالات متحده آمریکا امروز کمک خبرنگار بهداشت کیم نقاش:

  • در همان زمان در هر روز
  • دریافت برخی از نور را در اسرع وقت و ترجیحا در ظرف 15 دقیقه از بیدار شدن از خواب
  • قطع مصرف کافئین در بعد از ظهر
  • اجتناب از چراغ روشن تا دو ساعت قبل از رفتن به خواب
  • دور ماندن از دستگاه های الکترونیکی برای حداقل 30 دقیقه قبل از خواب
  • دنبال یک روال خواب

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید “درخواست هاردکور,,” گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، پشتیبانی محلی نگاری و تبدیل شدن به یک مشترک. تماس با او در [email protected] یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>