عزیز جوان مردم را coronavirus به طور جدی و دور ماندن از سواحل| نظر ما

فلوریدا تودی | No comments

نظر

Millennials شده اند بسیار بدخیم در رسانه ها پس از آن باید به عنوان جای شگفتی نیست که آنها اخیرا به تصویر کشیده شده به عنوان ابلهانه کمک به گسترش این رمان coronavirus.

تصاویری از افراد جوان بسته بندی میله تراکم سواحل و استخرها و جمع آوری در گروه های بزرگ در جای دیگر باید ذکر شده است به عنوان نمونه از چگونه به رفتار در طول یک بیماری همه گیر. این تصاویر باعث شد سی ان ان جیک Tapper به انتقاد از افراد جوان برای اقدام مانند آنها هیچ دلیلی برای نگرانی نیست چرا که آنها کمتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 ویروس از افراد مسن تر از 60.

“شما چه گفت ؟ که من 80 ساله, پدر, بنابراین منصفانه است که بازی؟” Tapper گفت.

اما millennials و همتایان جوان تر در نسل Z شایسته به کاهش کمی شل است. پس از همه, دولت فدرال غالب بهداشت عمومی پیام هشدار مسن آمریکایی ها در مورد کوروناویروس برای بیش از حد طولانی است.

در حال حاضر مقامات فدرال تاکید دارد که افراد جوان نیز در خطر است. آنها همچنین خواستار در افراد جوان برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس نگه داشتن افراد مسن و دیگر جمعیت های آسیب پذیر از سقوط بیمار و خسته کننده مراقبت های بهداشتی و امکانات.

“نمی توانید نگرش: ‘من جوان است. من رویین تن,’,” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Millenials نیاز به نگرانی در مورد بیش از آلوده کردن خود و بستگان. گزارش صادر شنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دریافتند که افراد میانسال تشکیل می دهند بخش بزرگی از coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

در حال حاضر توصیه به عمل اجتماعی “فاصله” با ماندن شش فوت از دیگران باید به خوبی شناخته شده است. آمریکایی که خواست برای جلوگیری از اختیاری سفر, خرید, و, اجتماعی, بازدید; برای رفتن به رستوران ها و کافه ها (دومی بسته شده اند و برای 30 روز در فلوریدا); و جمع آوری تنها در گروه کمتر از 10 نفر است. مردم در تمام گروه های سنی نه فقط millennials نیاز به چنین توصیه جدی است.

اما افراد جوان باید نقش های اضافی را به بازی. دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ به نام برای یک “ارتش millennials” خود را به استفاده از رسانه اجتماعی مهارت های لازم برای گسترش این کلمه در مورد اجتماعی فاصله.

“The millennials فوق العاده خوب در مورد گرفتن اطلاعات در یک راه روشن اما از همه مهمتر, آنها فوق العاده خوب در مورد درک چگونه برای محافظت از یک دیگر چگونه به حفاظت از پدر و مادر خود را و چگونه برای محافظت از پدربزرگ و مادربزرگ خود را,” او گفت:.

Coronavirus موارد افزایش یافته است به سرعت در حال در روزهای اخیر تا مردم از همه سنین نیاز به کمک به نگه داشتن تعدادی از موارد از بودن بالاتر از تعداد موجود در تخت بیمارستان و هواکش. داستان مانند دانشگاه فلوریدا دندانپزشکی بود که دانش آموز احساس بیمار و هنوز هم دیدم دندانپزشکی بیماران تنها به بعد توان به قرارداد coronavirus نمی تواند دیگر اتفاق می افتد.

آن را ارزشمند قربانی به ماندن housebound به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که برای. وای باید نشان دهد که شهرت خود را برای اینکه خود محور است که بدون استحقاق با حفاظت از خود و دیگران در حالی که با استفاده از تمام ابزارهای تکنولوژیکی موجود به اصرار جوان دیگر مردم را به انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>