بحث بر سر میزان فدرال coronavirus کمک رفتن به ساکنان شهرستان ادامه خواهد داد

فلوریدا تودی | No comments

خطوط به وضوح کشیده شده در روز سه شنبه شهرستان نشست کمیسیون بین کمیسیون که می خواست به فشار رو به جلو با ارائه پول برای مسکن و کمک های غذایی به افراد صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس و کسانی که می خواستند برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری.

برای بحث شد بخشی از $105 میلیون شهرستان دریافت شده از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

کمیسیون رای دادند 3-2 به تصویب $4.4 میلیون تخصیص از این پول برای مسکن و کمک های غذایی برای افراد است. آنها به احتمال زیاد به از سرگیری بحث از این موضوع در ملاقات بعدی خود را در مارس 19, است که در آخرین جلسه به طور منظم قبل از آنها شروع به خود را در ماه ژوئن زنگ تفریح.

بیشتر افراد برای بهره مندی از فدرال کمک به Brevard County, با, مسکن, کمک های غذایی

بیشتر: کسب و کار و مقامات دولتی دنبال هماهنگ تلاش برای پرش شروع Space Coast اقتصاد

رای گیری در حمایت از راه اندازی یک برنامه اعطا به افراد شد معاون صندلی ریتا Pritchett و کمیسیون کریستین Isnardi و کورت اسمیت.

رای مخالف بودند صندلی Bryan Lober و کمیسر جان Tobia. Lober و Tobia احساس county اول باید مطمئن شوید که آن را به اندازه کافی پول برای پوشش coronavirus-هزینه های مربوط برای شهرستان و بروارد را شهرداری قبل از تخصیص کمک های مالی به افراد است.

“بود که یکی از کسانی که بدون برنده رای من فکر می کنم” Lober گفت: پس از رای دادن.

جزئیات چگونه افراد می توانند برای برخی از مسکن و کمک های غذایی از جمله معیارهای واجد شرایط بودن و حداکثر فردی گرانت — باید کار می کرد ظرف چند هفته آینده با توجه به ایان طلایی این شهرستان در مسکن و خدمات انسانی مدیر.

تحت دستورالعمل های فدرال این کمک های مالی به افراد باید به اثرات از coronavirus مانند درآمد از دست رفته از یک اخراج و یا کاهش ساعت کار.

کمیسیون در نشست روز سه شنبه نیز به تصویب تعیین $61 میلیون از $105 میلیون دلار برای پنج دسته از برنامه های ایمنی و بهداشت برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. کسانی که تخصیص پشتیبانی از توصیه های شهرستان مدیر فرانک Abbate و پول خواهد شد به اشتراک گذاشته شده با بروارد را شهرداری.

که برگ $39.6 میلیون هنوز هم به خود اختصاص داده است.

برخی از اعضای عمومی سخن گفت که در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون در حمایت از کمک های مالی به افراد انتظار می رود به بازگشت در مارس 19.

در میان آنها ماهواره, ساحل, اقامت و بروارد دموکرات کمیته اجرایی صندلی استیسی پاتل — که به یک Facebook صفحه به نام “Coronavirus کمک های متقابل شبکه Brevard County, FL” که در حال حاضر بیش از 9,300 اعضای.

پاتل نیز ارائه شده کمیسیون با یک ایمیل برجسته داستان از 16 ساکنان محلی که جمع آوری در Facebook صفحه. پاتل گفت: داستان “کمک به تاکید این نیاز در جامعه ما به صورت مستقیم حمایت اقتصادی.”

“این صادقانه نیست هر روز که مردم صدای شنیده می شود توسط مقامات منتخب” پاتل نوشت: در Facebook پست پس از روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون. “ما نیاز به حمایت از یکدیگر با مواد غذایی و اجاره, بلکه در دفاع از یکی دیگر از زمانی که به قدرت که می شود که کنترل جامعه ما کیف پول, رشته ها, تصمیم گیری در مورد $105 میلیون است که می تواند کمک به بسیاری از همسایگان ما است.”

پاتل نوشت که $4.4 میلیون تخصیص مسکن و کمک های غذایی “است صرف یک قطره در سطل, اما این یک شروع است. وجود نزدیک به 40 میلیون دلار بیشتر تخصیص نیافته دلار در بروارد را مراقبت قانون بودجه و با هم ما می توانیم اطمینان حاصل شود ما در کمیسیون شنیدن نیازها و اراده مردم آنها را نمایندگی کند.”

Pritchett گفت: این مهم به اختصاص برخی از پول بلافاصله برای افراد است. او می ترسید که بدون مسکن کمک بیشتر مردم را بی خانمان تبدیل و اضافه کرد که او نمی خواست به “ایجاد بحران دیگری در بالای این بحران ما در حال حاضر است.”

Pritchett و Isnardi تحت فشار قرار دادند و بلافاصله برای تخصیص 10 درصد یا 44 میلیون دلاری که تا به حال در حال حاضر اختصاص داده شده به بهداشت عمومی و برنامه های ایمنی.

که منجر Tobia به نظر: “ما صدای زیادی مانند دولت فدرال فقط ساخت اعداد در اینجا. و این ترسناک است.”

Tobia همچنین گفت که او نمی خواست این شهرستان قرار داده می شود در موقعیت ارائه “جزوه” به افراد خاص و نه به دیگران و یا به طور مشابه به برخی از کسب و کار و نه دیگران اگر بخش بعد موافقت خود را با کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک از نظر مالی صدمه دیده از این بیماری همه گیر.

Tobia مطالب وجود دارد که در حال حاضر دیگر فدرال و برنامه های دولت برای کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک از نظر مالی صدمه دیده توسط COVID-19.

“نگرانی من این است چیدن برندگان و بازندگان” Lober گفت. “من نفرت را به عمل مانند پول است که سوختن یک سوراخ در جیب ما است.”

برنامه هایی که Isnardi, Pritchett و اسمیت پشتیبانی به عنوان بخشی از $4.4 میلیون تخصیص عبارتند از:

  • مسکن اجاره ای و مسکن کمک برنامه ای است که می تواند با ارائه یک خیابان برای ساکنان برای جلوگیری از اخراج و یا سلب حق اقامه دعوی با ارائه حمایت اقتصادی به کسانی که رنج می برند از بیکاری و/یا از دست دادن درآمد به علت از دست دادن COVID-19.
  • مسکن و ابزار امنیتی سپرده برنامه است که می تواند با ارائه یک خیابان برای ساکنان برای به دست آوردن ابزار و امنیت سپرده به کسانی که رنج می برند از بیکاری و/یا از دست دادن درآمد به علت COVID-19.
  • “مواد غذایی ثبات برنامه” است که می تواند اجازه می دهد برای خرید کالا یا مواد تشکیل دهنده برای آماده سازی وعده های غذایی و یا کامل وعده های غذایی به منظور افزایش توانایی غذای محلی pantries و دیگر سازمان تغذیه مانند وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای ارائه مواد غذایی به ساکنان. ذینفع خواهد از جمله شهروندان ارشد و دیگر “جمعیت های آسیب پذیر.”

Isnardi گفت که او نمی خواست به تاخیر در ارائه حداقل برخی از کمک مالی به مردم از نظر مالی تحت تاثیر اخراج یا کاهش درآمد به دلیل COVID-19.

“من نمی خواهم به نقطه انگشتان دست, اما وجود دارد بسیاری از در این اتاق” در شهرستان کمیسیون اتاق “است که لازم نیست به نگرانی در مورد پرداخت اجاره خود را و وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد” در جامعه “که” Isnardi گفت. “و قلب من می رود به آنها.”

ترزا Grimison از بندر هند در ساحل, رئيس جمهور و مدیر اجرایی جامعه پایه و اساس بروارد بود در میان سخنرانان در نشست روز سه شنبه حمایت از مسکن و کمک های غذایی برای افراد است.

“اجازه اقدام” Grimison گفت: شهرستان کمیسیون. “این است که زمان ما است. نیاز بزرگ است. و آن را فقط ساختمان. ما نیاز شما به مرحله و بخشی از این تیم است.”

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز. سیاسی خود را چرخش ستون اجرا می شود و روزهای یکشنبه در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>