مرد متوفی شناسایی شده در شهرستان Brevard تیراندازی در نزدیکی ماهواره ساحل

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County Sheriff دفتر نمایندگان بودند بررسی کشنده بعد از ظهر یکشنبه تیراندازی در یک beachside محله در unincorporated Brevard County ماهواره ای در نزدیکی ساحل.

تیراندازی اتفاق افتاده است و در حدود 5 بعد از ظهر در منطقه از نقطه جنوبی و دادگاه فقط در غرب جنوب پاتریک درایو مقامات و شاهدان گزارش شده است.

نمایندگان وارد برای پیدا کردن 40 ساله جیمز رابرتسون درد و رنج زخم گلوله. او تحت درمان قرار گرفت اما جان در صحنه با توجه به BCSO گزارش.

تیراندازی گزارش شده است که 911 کنندگان دریافت تماس از کسی گفت که آنها تا به حال فقط به ضرب گلوله یکی از اعضای خانواده در طول یک اختلاف داخلی با توجه به جرم و جنایت ،

با استناد به Marsy قانون—که اجازه می دهد تا به قربانیان جرم و جنایت از داشتن نام خود را برای عموم منتشر شد—کلانتر دفتر به نام تیرانداز از دوشنبه بعد از ظهر.

نتایج حاصل از این بررسی خواهد شد و فرستاده شده به دفتر دادستان ایالتی که در آن اتهامات ممکن است یا نه ممکن است واصل شود و با توجه به BCSO.

این beachside تیراندازی شد و یکی از دو که گزارش شد در Brevard County یکشنبه.

بیشتر: ماموران به ضرب زخم مرد با تفنگ که به گفته مقامات مواجه ملبورن پلیس

مردی که مقامات گفت: مسلح با تفنگ گلوله قرار گرفت و کشته شد و پس از مواجهه با ملبورن افسران پلیس در طول یک اختلال داخلی مدتی بعد مقامات گزارش شده است.

بیشتر: کاکائو پلیس در جستجوی سه مرد پس از 30 بطری تکیلا سرقت از مغازه مشروب فروشی در وضعیت اضطراری

تیراندازی اتفاق افتاد حدود 5:40 بعد از ظهر یکشنبه در حفظ Longleaf آپارتمان پس از چند ملبورن افسران پلیس نامیده می شدند به این مجموعه به بررسی گزارش از یک رویارویی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>