گوزن فصل 2020: CWD جاری شدن سیل دهید پیشنهاد قوانین جدید برای بخش هایی از می سی سی پی

لدگر | No comments

مبارزه با مزمن بیماری هدر رفتن و جاری شدن سیل در می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک ها پیشنهاد کرده است که تغییرات آن در طول مارس جلسه کمیسیون در قوانین برای 2020-21 گوزن فصل است.

جاری شدن سیل در جنوب دلتا به یک مشکل شده است در ابعاد تاریخی است. در 2019 در منطقه آب گرفتگی بسیاری از سال ها و حیوانات دیده می شد گرسنه و در حال مرگ. در میان گوزن اعداد گفته می شود و به این وضعیت بدتر حنایی, استخدام کم بود.

دیگر فصل اما همان کیسه محدود

سال گذشته آژانس در پاسخ با کاهش کیسه حد یک باک در هر روز در هر فصل و دو antlerless گوزن در هر فصل. 2019 فصل نیز کاهش می یابد 15 روز و آغاز Oct. 15 به جای Oct. 1. برای فصل آینده MDWFP پیشنهاد کرده است که تمام طول فصل از اکتبر. 1-Jan. 31 اما کیسه حد باقی خواهد ماند و با کاهش دو دلار و دو antlerless گوزن.

“این اندازه گیری به منظور کاهش برداشت از آنجا که ما می دانیم مردم نهفته شده است” گفت: Russ والش MDWFP حیات وحش رئیس ستاد. “ما می دانیم که وجود دارد تاثیر از شکارچیان و دوربین بررسی ما در حال انجام است. ما هنوز هم نمی دانم تا چه حد از تاثیر و نمی خواهد برای چندین سال.”

اگر چه نه به عنوان گسترده ای به عنوان طول 2019, جاری شدن سیل شده است یک مشکل مداوم در این منطقه در زمستان و بهار است. والش گفت: این تاثیر از آن نیز ناشناخته در این نقطه است.

عمومی اخبار: می سی سی پی, حیات وحش, فدراسیون قصد شکایت MDWFP دیگران بیش اغراق ‘توطئه’

شکار بوقلمون: می سی سی پی شکارچی کیسه های چهار ریش سفید پرخور

اجباری CWD ارسال نمونه

مزمن هدر رفتن بیماری شد و برای اولین بار کشف شده در می سی سی پی در سال 2018 است. آهو شد-اعم باک در Issaquena شهرستان است. این 4½ سال باک مرگ طبیعی مرده و جمع آوری شده توسط MDWFP در Jan. 25, 2018.

از آنجا که این بخش با تمرکز بر نمونه گیری گوزن به شناسایی شيوع و توزيع فضايی همیشه کشنده بیماری های عصبی تاثیر می گذارد که اعضای cervidae خانواده مانند آهو و گوزن و گوزن شمالی.

به غیر از اولیه تیراندازی عملیات انجام شده توسط این بخش سهم عمده ای از نمونه های ارائه شده توسط شکارچیان به صورت داوطلبانه اما والش گفت: شماره های جمع آوری شده در برخی از بخش های دولت کمتر از آنچه مورد نیاز است.

“وجود دارد یک پیشنهاد اجباری ارسال نمونه برای این فصل” والش گفت. “آن را به سه حالت مختلف تعطیلات آخر هفته در سه بخش از دولت است. این نوع نورد ارسال نمونه.”

در Issaquena و شمال می سی سی پی CWD مدیریت مناطق شکارچیان ممکن است نیاز به ارائه نمونه از برداشت گوزن در Nov. 21-22.

شکارچیان در Adams Amite, Franklin, Jefferson, لارنس, Lincoln, Pike, Walthall و Wilkinson شهرستانهای ممکن است نیاز به ارسال نمونه on Jan. 2-3.

شکارچیان در کاوینگتن فارست جورج گرین, Hancock, Harrison, جکسون, Jefferson Davis, جونز, Lamar, Marion, Pearl River, Perry, سنگ, و, Wayne, شهرستانهای ممکن است نیاز به ارسال نمونه on Jan. 16-17.

بارنت مخزن غرق شدن: ادامه جستجو برای براندون مردی که برای نجات پسر

بیشتر CWD مجموعه نمونه سایت

در تعطیلات آخر هفته در مناطق اجباری ارسالی والش گفت: بیشتر ثبت مکان در دسترس خواهد بود برای راحتی.

“ما برای اطمینان حاصل کنید که یک فریزر در هر شهرستان” والش گفت. “واقعی فیزیکی بررسی ایستگاه های ما هنوز در حال اتو کردن جزئیات, اما ما می دانیم که وجود خواهد داشت یک فریزر در هر شهرستان.

“همه سایت که قبلا تاسیس شده خواهد شد در حال اجرا در تمام فصل است. من امیدوارم که این فرآیند آسان است برای شکارچیان و من امیدوارم که آنها را به استفاده از آن. آن را تنها دو روز پس از آن یک بار سنگین است.”

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>